B. Smith, مدل-تبدیل-میزبان تلویزیون و شیوه زندگی گورو می میرد در سال 70 بعد از آلزایمر نبرد

B. اسمیت یکی از این کشور برای اولین بار با مشخصات بالا سیاه و سفید مدل که رفت تا تبدیل به یک نویسنده, رستوران و شیوه زندگی maven درگذشت پس از هفت سال مبارزه با بیماری آلزایمر. او 70.

دن Gasby اسمیت و سرپرست مشروط به ایالات متحده آمریکا که امروز او درگذشت شنبه در خانه در لانگ آیلند نیویورک در یک بیانیه ارائه شده توسط نماینده جنیفر مگوایر.

“آن را با غم و اندوه بزرگ است که من دختر دانا و من اعلام عبور از جهنم همسر من, باربارا ایلین اسمیت” Gasby نوشت: ضمن تشکر از پزشکان و مراقبان دوستان و طرفداران که “به ما کمک کرد ایجاد B. راحت در آخر روز. … آسمان در حال درخشیدن است و حتی روشن تر در حال حاضر آن است graced با B. های خیره کننده و فراموش نشدنی لبخند.”

اسمیت در شروع کار او به عنوان یک مدل قبل از رفتن به میزبانی همزمان تلویزیون نشان می دهد “B. اسمیت با” نیم ساعت نشان می دهد در مورد تزئینات خانه و پخت و پز. او متعلق به سه رستوران به نام “B. اسمیت” نوشت: سه اشپزی و راه اندازی چند خط از محصولات از جمله خطوط در رختخواب حمام و فراتر از آن, La-Z-Boy و خارج شده است.

پس 2013, آلزایمر, تشخیص, که او نشان داد در سال 2014 زندگی گورو جهان رشد بیشتر خصوصی هر چند او را باز کرد تا در مورد زندگی با این بیماری در یک سال 2016 کتاب “قبل از من فراموش نکنید: عشق, امید, راهنما و پذیرش ما در مبارزه با آلزایمر است.”

“من هنوز هم خودم را. من فقط نمی تواند به یاد داشته باشید چیزهایی که به عنوان خوبی به عنوان من یک بار انجام,” او در این کتاب نوشت: همكاري با شوهر دن Gasby و غرور نمایشگاه کمک ویرایشگر مایکل Shnayerson.

اسمیت و Gasby با استفاده از پلت فرم به منظور بالا بردن آگاهی برای آلزایمر به خصوص در جامعه سیاه.

“آلزایمر یک قرن 21 حقوق مدنی موضوع” Gasby گفت: امروز ایالات متحده آمریکا در سال 2016 در یک تصویری اسکایپ مصاحبه با اسمیت در کنار او. “دو نفر از سه نفر با بیماری آلزایمر هستند. سیاه پوستان دو تا سه بار بیشتر احتمال دارد به آلزایمر است. … و این درایوهای مردم را به فقر در بسیاری از موارد دور گرفتن سود که قابل ملاحظه و رو به رشد بخشی از مردم آفریقایی-آمریکایی جامعه را ساخته اند.”

بحث در گرفت در اسمیت سال بعد هنگامی که Gasby موجب خشم بیش از اذعان رابطه اش با یک زن دیگر به او به عنوان همسر خود را مراقب.

Gasby گفت: همسر خود را از نزدیک به سه دهه او را تشویق به حرکت در زندگی خود را پس از او آموخته است که تشخیص او در طول یک سال 2019 ظاهر بر روی “View.”

“هنگامی که ما تشخیص در کوه سینا … او متوقف شد و من قرار دادن دست خود را بر بازوی من و … او به من گفت:” من می خواهم شما را به در رفتن,’ ” Gasby گفت: در آن زمان. “من هیچ کاری انجام نمی ما نمی توانیم به بحث در مورد. … من می توانستم به راحتی قرار می گیرد او را به یک مرکز, و من نمی خواهد انجام دهد. این مفهوم از قول من نگه داشتن قول من. … پاکستان برای حفاظت از, برای مراقبت از.”

کمک: Cydney هندرسون و کیم نقاش ایالات متحده آمریکا امروز

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>