برنده جایزه بللیر صفحه اصلی ارائه می دهد بی انتها ساخت و ساز

منتشر شده

این 5,689-plus-فوت مربع واقع شده است و در قلب بللیر در 4904 لورل سنت

در اصل شخصی خانواده مشهور هوستون سازنده ریچارد قیمت این خانه برنده بهترین نشان می دهد (و یک میزبان از دیگر جوایز) در سال 2007 بللیر رژه از خانه. خانه ارائه می دهد طراحی بی انتها صنعتگر و صنعتگری پیچیده پس از اتمام.

در داخل اتاق با نور طبیعی, بی سر و صدا پالت رنگ و دست خراشیده گردو طبقه است. خانه نیز ارائه می دهد یک لوکس کارشناسی ارشد مجموعه شامل چشمگیر حمام استاد با دو بسیار سفارشی پستو دو آب پستو و سنگ مرمر صدر ظواهر و طبقه است.

استاد حمام شامل دو غرق حمام جداگانه و حمام غرور منطقه و گرداب/jetted وان. دیگر ویژگی های داخلی شامل یک سیستم زنگ خطر, پرده/پرده/پنجره را پوشش می دهد و آتش/زنگ خطر دود رسمی ورود/قلم شامل یخچال و فریزر نوار مرطوب, گاز-ورود شومینه و آجر فرش و سنگ مرمر و سنگ و چوب و کف و صدا و سیم کشی.

آشپزخانه شامل یک نوار صبحانه, جزیره, بدون اجاق تحت کابینه روشنایی و پیاده روی در شربت خانه. آشپزخانه باز می شود به یک خانواده بزرگ اتاق و L شکل پشت ایوان است که مجهز به یک آشپزخانه تابستان.

دیگر ویژگی های خانه شامل یک اتاق بازی اتاق رسانه های بارانی, سیستم, حصار, حیاط خلوت با یک استخر گرم و آبگرم و اتاق کافی برای ناهار خوری و سرگرم کننده است.

در علاوه بر این به یک گاراژ خانه می آید با یک اضافی پارکینگ و دو گسترده ای در جلوی خانه.

قیمت $1,749,000 چهار خوابه با چهار حمام کامل و دو نیمه حمام ذکر شده است توسط Hedley Karpas با مارتا ترنر Sotheby بین المللی دارایی غیر منقول.

برای اطلاعات بیشتر www.sothebyshomes.com/houston.

بیشتر اطلاعات

مشخصات ملک

عامل: Hedley Karpas

لیست آژانس: مارتا ترنر ساتبی

بین المللی دارایی غیر منقول

محل: 4904 لورل خیابان بللیر

داستان: 2

فضای زندگی: 5,689 sf

اتاق خواب: 4

حمام: 4 full, 2 نیم

قیمت: $1,749,000

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>