جلوگیری از نوار نشانه های: کوکتل های مورد علاقه خود را در خانه و با کمک این آموزش

فقط به خاطر میله های زندان هستند و باز به بالا بدان معنا نیست که شما نیاز به اجرا و خالی کردن جیب شما. نه تنها آن را امن تر برای لذت بردن از یک کوکتل از راحتی از خانه خود را, اما آن را نیز یک کل خیلی ارزان تر است. فقط گفت.

الکل نشانه های بدون اخیر وحی است. یک رستوران معمولی را علامت تا یک بطری شراب حداقل 200% — گاهی اوقات به اندازه 400%! اما با توجه به چه مقدار پول ما همه دست از کار کاهش در پی coronavirus که نشانه گذاری به نظر می رسد حتی بیشتر شدید.

برای نشان دادن این بیشتر ما با استفاده از یک ماشین حساب برای تعیین چقدر شما نوشیدنی مورد علاقه در واقع مشخص شده تا در مورد علاقه خود را در رستوران ها و کافه ها. می گویند شما سفارش قدیمی از مد افتاده برای $12. اگر شما بودند به همان کوکتل در خانه متشکل از 1.5 اونس بوربن 0.3 اونس شربت ساده دو خط تیره از Bitters, یک نارنجی گوه و یک عرق البالو گیلاس, آن را به شما هزینه فقط $2.09. قورت; که یک 474% نشانه گذاری!

مطمئن شوید که شما را به خرید این مواد به صورت فله و اما شما فقط می خواهم به نوشیدن چهار بار به منظور پرداخت کمتر از شما خواهد در نوار معمولی.

به هر حال اگر شما احساس به فروش می رسد بر اساس این ایده از یادگیری چگونه کوکتل های مورد علاقه خود را در خانه, سپس شما باید چک کردن این Mixologist و جوانه زدن متصدی بار بسته نرم افزاری. این آموزش که شامل نه دوره های مختلف متشکل از 179 درس به شما کمک خواهد کرد کشف جهان از همه مورد علاقه خود را سبز.

هر دوره در این بسته نرم افزاری به نظر می رسد در تاریخ طعم و عطری از یک نوع متفاوت از مشروب از جمله ویسکی, براندی, جین, ودکا, خاطر, شراب, cordials و لیکور, تکیلا و mezcal و رم. به شما خواهد آموخت که چگونه به مخلوط کوکتل خوشمزه درک چگونه به جفت مشروب با مواد غذایی و حتی به دست آوردن دانش در مهمان نوازی جنبه از الکل میباشد.

آیا ما به ذکر است تمام دوره های تدریس شده توسط یک خبره شراب? کارلوس باتیستا یک صنعت مهمان نوازی حرفه ای با 20 سال تجربه. او یک متخصص گواهی از ارواح, گواهی, Sommelier mixologist کارآفرین و نویسنده 11 کتاب های مربوط به آبجو و شراب و ارواح خاطر سیگار برگ و خدمات مهمان نوازی. به علاوه داشتن آموخت نزدیک به 4K, دانش آموزان, Batista است امتیاز 4.3/5 ستاره.

شما می توانید نمره Mixologist و جوانه زدن متصدی بار بسته نرم افزاری برای تنها $29.99 (93٪).

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>