منتشر شده

خودرو شرکت های بیمه مانند Allstate Geico, مزرعه دولت و کشاورزان در حال صدور بازپرداخت و یا سیاست های تخفیف به مشتریان خودرو در آوریل و مه.

در میان گسترش COVID-19 و اقامت در خانه سفارشات بسیاری در حال رانندگی کمتر به عنوان آنها را از خانه کار می کنند. خودرو شرکت های بیمه پله تا برای ارائه کمک به مشتریان خود را در میان همه گیر.

در HOUSTONCHRONICLE.COM: مهار ساعت شلوغی نیست کاهش آلودگی هوا در برخی از نقاط هوستون

Allstate ارسال اخطار به مشتریان که آنها خواهد بود صدور بازپرداخت. “ما اعلام Allstate پناهگاه در محل بازپرداخت بیش از 600 میلیون دلار در آوریل و مه به صورت خودکار مشتریان بیمه.”

“مثل یک همسایه خوب, مزرعه دولت وجود دارد” نمی تواند حلقه صحت برای مشتریان دریافت سیاست تخفیف به عنوان بخشی از شرکت “همسایه خوب امداد برنامه است.”

“متوسط State Farm Mutual خودکار مشتریان می توانند انتظار برای دریافت اعتبار حدود 25 درصد از حق بیمه برای مدت زمان 20 مارس تا مه 31, گفت:” وب سایت خود را.

کشاورزان و قرن 21 اعلام کردند که با صدور مشتریان و 25 درصد کاهش در آوریل سیاست.

اعمال KINDESS: هوستون میلیاردر در میان کسانی که به رسمیت شناخته شده برای خود را اعمال محبت میان COVID-19

“ما در کشاورزان بیمه شده اند و آگاه از Coronavirus (COVID-19) و در ادامه به نظارت بر وضعیت از نزدیک. ما می دانیم که بسیاری از مشتریان ممکن است در مواجهه با چالش های مالی در طول این زمان و ما می خواهیم به کمک” گفت: مدیر عامل شرکت خود جف Dailey.

Geico گفت: این امر مسئله 15 درصد اعتبار به مشتریان خود برای بعدی خود را کامل سیاست مدت است.

مطلع: ثبت نام برای دریافت شکستن هشدار اخبار از تحویل به ایمیل خود را در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net