مقامات دست گرفتن بسته از پرندگان مرده در بر داشت مسافر چمدان در فرودگاه ویرجینیا

ایالات متحده گمرک و حفاظت مرزی کشاورزی متخصصان کشف و ضبط یک بسته در واشنگتن دالس فرودگاه بین المللی که شامل کوچک پرندگان مرده.

آزادی مطبوعات از CBP تایید بسته بود در یک مسافر کیسه. این اتفاق در ژانویه. 27. وقتی مسافری وارد شده در یک پرواز از پکن ،

فردی بود به عنوان پرنس جورج ایالت مریلند مقامات می گویند.

CBP متخصصان در بر داشت یک بسته با عکس از یک سگ و گربه در آن در طول یک چمدان معاینه. مسافر گفت بسته بود غذای گربه.

مقامات می گویند در داخل بسته بود: “یک دسته از ناشناخته های کوچک و پرندگان در حدود 2.5 تا 3.5 اینچ طول دارد.”

این پرندگان کوچک از چین است. با توجه به CBP مقامات آنها ممنوع برای واردات به دلیل تهدید ممکن است بسیار پاتوژن آنفولانزای مرغی.

وزارت کشاورزی ایالات متحده کشف و ضبط و نابود پرندگان توسط احتراق است.

“این پرندگان مرده ممنوع از ورود به ایالات متحده به عنوان فرآوری نشده پرندگان مطرح بالقوه قابل توجهی بیماری تهدید برای ملت ما طیور و صنایع و انقلابی به شهروندان ما به عنوان پتانسیل بردار از آنفلوآنزای پرندگان گفت:” کیسی Durst, مدیر حوزه عملیات برای CBP را بالتیمور زمینه ، “گمرک و حفاظت مرزی کشاورزی متخصصان همچنان به ورزش فوق العاده هوشیاری هر روز در مبارزه خود را برای محافظت از کشور ما کشاورزی و رونق اقتصادی از تهاجمی آفات و بیماری های دام.”

در ایالات متحده خدمات شیلات و حیات وحش USDA را حیوان و گیاه درمانی خدمات بازرسی و مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از تنظیم واردات از حیوانات و محصولات حیوانی به کشور است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>