به روز شده

AUSTIN تگزاس (AP) — در یک اتفاق آرا Austin شورای شهر نقل مکان کرد و پنج شنبه به کاهش حدود یک سوم از سال آینده $434 میلیون بودجه پلیس در میان ملی خواستار “defunding” سازمان های اجرای قانون به نفع صرف پول بیشتر در خدمات اجتماعی.

که خواهد شد به بیش از 150 میلیون دلار است که هدایت خواهد شد به خدمات اجتماعی در سال 2021 بودجه مالی که شروع می شود در اکتبر 1.

در ابتدای ماه اکتبر حدود 21 میلیون دلار را به صندوق خدمات اجتماعی منابع جامعه از جمله پاسخ به coronavirus سلامت روان کمک برنامه های پیشگیری از خشونت, قربانی خدمات و غذا و مسکن و دسترسی به سقط جنین. یکی دیگر از $80 میلیون توزیع خواهد شد به مشابه خدمات شهرستان در طول سال و 49 میلیون دلار صرف خواهد شد در شهر Reimagine ایمنی صندوق که با هدف ارائه انواع دیگری از امنیت عمومی و حمایت جامعه علاوه بر انجام ندادی.

Austin رئیس پلیس برایان مانلی گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی پس از رای گیری که کاهش بودجه و برنامه را دوباره تصور در شهرستان پلیس منجر به تغییرات بر خلاف هر چیزی که او دیده بود در 30 سال کار در اداره پلیس است.

جابجایی وجوه: چه defunding پلیس در تگزاس می تواند مانند نگاه

کاهش و از بین بردن حدود 150 باز شغل است که قرار سطح نیروی انسانی همان است که در 2015, مانلی گفت. اولویت خواهد بود برای نگه داشتن واحد گشت که در پاسخ به 911 تماس به طور کامل. او گفت که این گروه قصد دارد به اختصاص افسران درآمده است.

سه دانشجوی دانشکده افسری کلاس نیز به تعویق خواهد افتاد, Manley گفت: این اداره در حال آمدن است تا با برنامه های جایگزین تا زمانی که دانشجویان می توانید شروع به آموزش خود را. کسانی که شامل مشاغل موقت در اداره پلیس است که به آنها حقوق و دستمزد تا زمانی که آنها می توانید شروع به دانشجویان.

“این خوب است برای ما به عنوان یک آژانس خوب نیست برای آن دسته از دانشجویان و خانواده خود را و آن را خوب است برای شهرت اداره پلیس آستین در استخدام محافل” مانلی گفت.

Austin عضو شورای Gregorio کسر یکی از طرفداران اصلی برش پلیس, بودجه, به نام حرکت “بی سابقه در تگزاس” و ستایش از این تصمیم پس از رای دادن.

“افراطی ضد حقوق مدنی صدای سعی خواهد کرد برای ما ارسال عقب مانده و در حال حاضر (به) گمراه کردن مردم در مورد این رای” کسر گفت در توییتر. “اما امروز ما باید جشن چه جنبش زمانی برای ایمنی نظير عدالت و دموکراسی است.”

Austin Police Association که طرفداران آستین افسران با انتقاد از این پیشنهاد پیش از رای دادن.

“شورا بودجه پیشنهادی برای تبدیل شدن به ادامه مطلب مضحک و نا امن برای Austinites” این گروه است. “آنها در حال رفتن به نادیده گرفتن اکثریت کسانی که نمی خواهید به پلیس defunded.”

تگزاس دادستان کل کن پکستون با انتقاد از کاهش بودجه به عنوان یکی دیگر حاصل از “انصراف ” فرهنگ” و پرسید: Austin رهبران به تجدید نظر در این تصمیم است.

“شورای شهر اقدام به بریده بریده بودجه disregards ایمنی از شهرستان پایتخت ما آن شهروندان و بسیاری از مهمانان که مکرر آن را” پکستون در بیانیه ای گفت. “شهر آستین در حال حاضر در تلاش برای مبارزه با جرم و جنایت گسترده و خشونت و بی خانمانی است.”

این حرکت پس از دو هفته تظاهرات در برابر نژادی و بی عدالتی و خشونت پلیس در آستین آغاز شد که afther ممکن است مرگ جورج فلوید. Austin معترضان همچنین خواستار توجه به مرگ مایک راموس سیاه و اسپانیایی مردی که به ضرب گلوله کشته شد توسط Austin افسر پلیس در ماه آوریل و گرت پرورش معترضی بود که به ضرب گلوله در طول یک زندگی موضوع اعتراض توسط یک غیر نظامی.

از ماه ژوئن Austin اعضای شورای شهر شنیده ساعت از شهادت از آستین ساکنان پلیس در استفاده از زور معترضان در آستین از جمله اسپری فلفل و کمتر کشنده مهمات. دو معترضان در Austin در بیمارستان بستری شد در ماه ژوئن پس از اینکه پلیس با کمتر کشنده مهمات در طول نژادی و بی عدالتی در تظاهرات.

مانلی قول داد در ماه ژوئن به دیگر اجازه می دهد تا پلیس به استفاده از کمتر کشنده مهمات در برابر جمعیت معترض تحت متمم اول قانون اساسی حفاظت گفتار. Austin اعضای شورا رای به ممنوعیت استفاده از چوک-دارای و و محدود کردن پلیس آستین بودجه.

تماس پال خواستار قطع بودجه دولت ادارات پلیس در سراسر کشور رشد بیش از دو ماه گذشته پس از اعتراض بیش از مرگ و میر ناشی از فلوید Breonna تیلور و Ahmaud Arbery و پلیس با استفاده از زور در تظاهرات بیش نژادی و بی عدالتی و خشونت پلیس.

در مینیاپولیس که در آن جورج فلوید درگذشت اکثریت مینیاپولیس اعضای شورای شهر گفت: در ماه ژوئن که آنها پشتیبانی انحلال اداره پلیس. اما در اوت 5, مینیاپولیس کمیسیون گفت: آنها نیاز به زمان بیشتری برای بررسی به شورای شهر پیشنهاد اصلاحیه برای از بین بردن اداره پلیس با استناد به نگرانی های قانونی و اطلاعات از دست رفته. تصمیم کمیسیون به پایان رسید و این امکان را برای اصلاح بود در انتخابات ماه نوامبر.

___

کورونادو یک عضو سپاه برای آسوشیتد پرس/گزارش خانه ملت امریکا, اخبار ابتکار. گزارش برای امریکا غیر انتفاعی خدمات ملی برنامه ای است که روزنامه نگاران محلی در اتاق های خبر به گزارش undercovered مسائل.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de