صوتی: بلومبرگ ناودان وارن به عنوان ‘ترسناک’ و demeaned هستند حمایت خود را از اوباما

واشنگتن – به بیرون درز صوتی از میلیاردر و 2020 دموکراتیک مدعی مایکل بلومبرگ نشان می دهد او تماس مترقی چپ و بهداشت ، الیزابت وارن D-Mas., “ترسناک” در حالی که همچنین نشان می دهد که سناتور. میت رامنی R-UT شده اند بهتر است رئیس جمهور از رئیس جمهور سابق باراک اوباما ،

سی ان ان منتشر شد, صوتی, دوشنبه, گفت: آن را از یک گلدمن ساکس رویداد در استادیوم یانکی در سال 2016. در آن بلومبرگ شنیده است گفت: “سمت چپ در حال افزایش است. جنبش مترقی است فقط به عنوان ترسناک است. الیزابت وارن در یک طرف. و هر کس که شما می خواهید را انتخاب کنید در این جمهوری خواهان در سمت راست ؟ ” وقتی پرسیده شد که در مورد ظهور راست در اروپا است.

بیشتر: از لوئیس افتتاح نمود کیسه های گلف برای پوشش تخت مقامات خارجی, دوش Trumps با هدایای گران قیمت

بلومبرگ همچنین گفت که او با استفاده از یک “کمپین پلت فرم” برای ریاست جمهوری به “دفاع از بانک ها.”

“شما می دانید که چگونه به خوبی که قراره فروش در این کشور,” او گفت:, و اضافه کرد که مردم در بانکداری جمعیت خود هستند “peeps.”

وارن آوازی وال استریت منتقد و مصرف کننده حمایت کند. به زودی پس از صوتی از سخنان شروع به ساخت امواج آنلاین, Warren ترویج وب سایت SecureMikeBloomberg.com.

بلومبرگ یک جمهوری خواه بود تا او روشن برای تبدیل شدن به یک کشور مستقل در سال 2007 و سپس به حزب دموکرات در سال 2018 است.

بلومبرگ همچنین با انتقاد از اوباما بخواهد تایید شده در سال 2012 در آخرین روز از مبارزات انتخاباتی. اما او گفت: جمعیت خود را تا سال 2016 تایید شد “backhanded.”

بیشتر: بلومبرگ با راه اندازی حمله ساندرز’ کنترل اسلحه رکورد می گوید NRA ‘آسفالت جاده به واشنگتن’ به صورت او

“دوم اوباما در انتخابات نوشتم بسیار backhanded حمایت از اوباما” بلومبرگ گفت. “گفت: من فکر کردم او تا به حال انجام نداده درست نشده بود انجام شود, تا به حال خوب بوده است در چیزهایی که من فکر می کنم مهم هستند و رامنی خواهد بود یک فرد بهتر در انجام آن است. اما رامنی نیست چوب با ارزش است که او تا به حال زمانی که او فرماندار ماساچوست است.”

در بیانیه ای به سی ان ان بلومبرگ کمپین دفاع از شهردار سابق گفت: نظرات خود را در مورد بانک ها به یک “شوخی” است و نظرات در مورد اوباما شد “یک نکته مهم است.”

“هر کسی که خواندن مایک حمایت از رئیس جمهور اوباما را دیدم که آن را با هدف متقاعد کردن آمریکایی ها که دیدم شایستگی در هر دو نامزد برای رای دادن به اوباما” در این بیانیه می گوید.

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن یکی از بلومبرگ بالا رقبا برای حزب دموکرات نامزدی ناودان نظرات خود را با کمپین گفت: “در حال حاضر ما می دانیم که در پشت درهای بسته بلومبرگ توضیح داده شده خود را در آخرین لحظه حمایت از رئیس جمهور اوباما در سال 2012 به عنوان “بسیار backhanded” و گفت که او فکر ‘رامنی خواهد بود یک فرد بهتر در انجام به” چیزهایی که من فکر می کنم مهم هستند.’ بلومبرگ ممکن است تغییر کرده باشد خود را به رای دهندگان ثبت نام اما او هنوز هم یک جمهوری خواه در قلب است.”

‘آن را واقعا دشوار است در این سال’: دموکرات ها هنوز بلاتکلیف جلوتر از کارولینای جنوبی اولیه

بلومبرگ است که خود کمک های مالی مبارزات انتخاباتی خود را صرف صدها میلیون دلار در تبلیغات بسیاری که نشان می دهد بلومبرگ شعار رابطه با اوباما.

بلومبرگ شروع به پریدن کرد به مسابقه در ماه نوامبر. او در اواخر مطلب تحریک نگرانی خود را که پیشرو دموکرات از جمله سناتور. برنی ساندرز من-VT., وارن و بایدن نمی قادر خواهد بود برای شکست دادن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات عمومی ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>