آتلانتا دادستان بررسی شواهد جدید در جیمز براون مرگ برای قتل ممکن است از پروب

آتلانتا دادستان ممکن است باز کردن یک بررسی در سال 2006 مرگ جیمز براون پس از ملاقات با یک زن که ادعا می کند که شواهدی وجود دارد که او به قتل رسید.

ژاک Hollander اطلاعات ارائه شده برای حمایت از ادعای خود به Fulton County, دادستان منطقه پل Howard جونیور در چهارشنبه کریس قیف DA مدیر امور عمومی به تایید ایالات متحده آمریکا امروز پنج شنبه.

قیف گفت: “هوارد” به بررسی اطلاعات برای تعیین اینکه آیا یک تحقیق رسمی به قهوه ای مرگ موجه است.

او تاکید دارد که “یک مورد” در حال حاضر در جریان است و نمی ارائه یک جدول زمانی اگر دادستان منطقه تصمیم به حرکت به جلو.

“وجود دارد هیچ مقام رسمی مرگ بررسی باز در این زمان” قیف گفت.

قهوه ای درگذشت on Dec. 25, 2006 در سن 73. رسمی خود علت مرگ ذکر شده بود به عنوان نارسایی احتقانی قلب و در نتیجه از عوارض ناشی از ذات الریه.

جیمز براون کشته شده است ؟ بیش از ده نفر می خواهید از مرگ او مورد بررسی قرار گرفته

در سه بخش بررسی توسط سی ان ان منتشر شده در سال گذشته بیش از یک دوجین مردم می دانستند که این خواننده گفت: آنها می خواستند تحقیقات جنایی را به مرگ و یا می خواهم خواننده را به بدن می شود که برای یک کالبد شکافی.

یکی از نزدیک به 140 نفر برای مصاحبه سی ان ان قطعه شد Marvin, Crawford دکتر که درمان های قهوه ای در آتلانتا در بیمارستان قبل از مرگ او و کسی که گواهی مرگ خود را امضا کرد. کرافورد در حال حاضر می گوید که او بیش از حد شک و تردید قهوه ای درگذشت طبیعی شود. او معتقد است که مصرف بیش از حد اتفاقی و یا در غیر این صورت.

قهوه ای وضعیت “تغییر بیش از حد سریع” کرافورد با سی ان ان گفت.

“او یک بیمار من هرگز پیش بینی شده را کدگذاری” کرافورد گفت: با اشاره به پزشکی عامیانه اصطلاح مورد استفاده برای توصیف یک بیمار قلبی در بازداشت است. “اما او که شب و من جمع آوری این سوال: چه رفت که در اتاق؟”

در سی ان ان قطعه Hollander همچنین گفته است که او مورد تجاوز قرار گرفته توسط براون در سال 1988.

کمک: Sara M Moniuszko

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

ایندکسر