Athleisure در کاپیتول هیل می آید


کنگره هرگز مکانی شناخته شده برای مد آوانگارد نبوده است. درعوض، رسمی بودن خفقان از دیرباز علامت تجاری او بوده است. همانطور که Allbirds و زیپ‌های شیک سه ماهه راه خود را به اتاق‌های هیئت مدیره و آپارتمان‌های C در سایر نقاط کشور باز کردند، کاپیتول هیل یکی از آخرین سنگرهای لباس‌های تجاری سنتی آمریکا باقی ماند – مقر جهانی بال‌ها و کت و شلوارهای نامناسب، آپارتمان‌های Tory Burch. و دامن های مدادی ظریف از جمهوری موز. در تابستان گرم در دی سی، می‌توانید مدیران ارتباطات و افسران مجری قانون را بیابید که برای محل کار کت و کراوات پوشیده‌اند و با بالا رفتن نقطه شبنم ابروهای عرق‌زده‌شان را با آستین‌های بدون آستین پاک می‌کنند. هیل شاید آخرین شغل در کشور باشد که کارمندان جوان آن هنوز از این کلمه استفاده می کنند شلوار.

اما مانند بسیاری دیگر از سنت‌های بزرگ آمریکایی، کد لباس ثابت در کاپیتول هیل به دلیل همه‌گیری ویروس کرونا مختل شده است. از آنجایی که اکثر هیل شخصاً به سر کار بازگشتند، سهل انگاری در بین برخی از کارمندان گسترش یافت. این روند به اندازه‌ای ملایم است که در محله‌های پیچیده‌تر، مانند بخش‌هایی از مجلس سنا و اکثر دفاتر حاکمیتی مجلس، مورد توجه قرار نگیرد. و این تغییر به طور نابرابر توزیع شده است، زیرا هر دفتر در تپه اساساً متعلق به او است، با استانداردهای لباس حرفه ای خود. اما این تغییر واقعی است – و بسیار فراتر از مد است.

یک قانونگذار ارشد دموکرات به من گفت: پس از بیش از یک سال کار از راه دور، اغلب با عرق یا شلوارک، “دیگر حوصله پوشیدن شلوار تنگ را ندارم.” مانند بسیاری از دفاتر دیگر، حداقل در سمت دموکرات، تیم این کارمند در اوایل تابستان به کار شخصی بازگشت. او گفت: «این همان مکان سابق نیست، جایی که همه احساس می کنند باید همیشه در بند باشند. کارمند ارشد و همکارانش در دفتر شروع به پوشیدن غیررسمی‌تر کردند و گهگاه شلوار جین مشکی، کفش‌های کتانی و پیراهن‌های آستین کوتاه بدون کراوات می‌پوشیدند. هنوز هم راه بدی برای معاشرت با اعضا یا ظاهر شدن در کف خانه مانند یک کلوپ شبانه در میامی است. اما این اتفاق افتاد. یک روز، کارمند ارشد شورت و یک پیراهن آستین کوتاه به تپه پوشید و انتظار داشت بیشتر روز را پشت میز خود بگذراند. سپس در آخرین لحظه او را به زمین صدا زدند تا برای رئیسش چیزی بیاورد. در طول مسیر افراد زیادی شاهد ظاهر فوق العاده شلخته آن بودند. نماینده مدیسون کوتورن، یک جمهوریخواه 26 ساله کارولینای شمالی، ایستاد تا با او دست بدهد. کارمند خجالت کشید، اما این احساس به سرعت ناپدید شد. “از آن زمان، من اینطور بودم، برایم مهم نیستگفت: حالا که پاییز است، یقه یقه اسکی و بلیزر را انتخاب می کند.

تغییرات فقط تا اینجا پیش می‌آیند. اکثر کارمندان هیل که در مورد این داستان با آنها مصاحبه کردم، خواستند نامشان فاش نشود، زیرا نمی‌خواستند روسایشان با داستانی در مورد موضوعی که به طور گسترده – و به اشتباه – به عنوان موضوعی بیهوده تلقی می‌شود مرتبط شود. اما تغییر در کد لباس می تواند پیامدهای اقتصادی و سیاسی واقعی داشته باشد. معمولی‌تر لباس پوشیدن – مثلاً سرمایه‌گذاری روی یک یا دو کت و شلوار Bonobo به جای چند کت و شلوار – باعث صرفه‌جویی در هزینه‌های کارکنان هیل می‌شود. موقعیت‌هایی در کنگره که به‌طور سنتی تحت تسلط فرزندان ثروتمندترین آمریکایی‌ها بوده‌اند، ممکن است به طور گسترده‌تری برای طبقه فقیر و متوسط ​​در دسترس قرار گیرند. یکی دیگر از دستیاران دموکرات مجلس نمایندگان به من گفت که قبل از همه‌گیری همه‌گیر، هر روز برای سر کار لباس و تلمبه می‌پوشید. اکنون که او به دفتر بازگشته است، بیشتر کت و شلوار باله می پوشد تا رئیسش را در جلسات همراهی کند. همکاران او نیز همین کار را می کنند و به جای کفش های پاشنه دار، چکمه های روتی و به جای بلوزهای دکمه دار، ژاکت های پاییزی دنج را انتخاب می کنند. برخی از مددکاران در روزهای استراحت شلوارهای ساق می پوشند. او به من گفت: “شما قبض های خشک شویی را پایین نگه دارید.” “شما چیزهایی دارید که کارکردهای زیادی را برآورده می کنند. همچنین مقرون به صرفه بود. “او همچنین شروع به آرایش بسیار کمتری کرد و از کرم پودری به پودر برنزی تبدیل شد زیرا پوششی سبک تر می دهد و زیر ماسک او ساییده نمی شود.” من هنوز همیشه حرفه ای و منسجم هستم. ” “اما من انعطاف پذیری را در اولویت قرار می دهم.”

همه دستیاران هیل برای کار شلوار لی نمی پوشند. درست مانند ایالت هایی که نمایندگی می کنند، هر دفتر در کنگره با مجموعه قوانین خاص خود اداره می شود. برخی از اعضا کارکنان خود را بازتابی از خود می بینند: قانونگذاران در نقش های رهبری به همراهی ظریف نیاز دارند. قانونگذارانی که خواستن نقش های رهبری مستلزم آن است که کارکنان آنها شبیه نقش به نظر برسند. بسیاری از همکاران هیل به سادگی نمی خواهند بی خیال راه بروند، با این استدلال که وقتی در مقر دموکراسی آمریکایی کار می کنید، لباس پوشیدن بخشی از کار است. یکی از دستیاران یک سناتور جمهوری خواه به من گفت که مردم خیلی به کنگره به عنوان یک شروع فکر نمی کنند. چرا بدترش کنیم؟ او گفت: “کارمندان دولت باید به عنوان افرادی که قوانین ما را وضع می کنند، به سطح خاصی از نجابت احترام بگذارند.”

به گفته مقاماتی که با آنها مصاحبه کردم، سهولت افزایش یافته هیل در میان دموکرات ها بیشتر از جمهوری خواهان قابل مشاهده است، با توجه به اینکه تعداد بیشتری از دفاتر GOP شخصاً در طول همه گیری کار می کردند. شکاف روشن‌تر بین احزاب این است که از طرف مجلس نمایندگان، جایی که ماسک لازم است، دستیاران دموکرات معمولاً از آن استفاده می‌کنند و مشاوران جمهوری‌خواه معمولاً این ماسک را نمی‌پوشند. پاتریک مالون، مدیر ارتباطات کانکتیکات، جیم هایمز، به من گفت: “به طور معمول، همه لباس های تجاری خود را می پوشند و شما نمی دانید جمهوری خواه یا دموکرات کیست.” اکنون خطوط نبرد به وضوح مشخص شده است.»

تکامل لباس هیل با یک تغییر بزرگتر و بالقوه طولانی‌تر مصادف شد: کنگره در حال حاضر به خوبی از فناوری آگاه است، یا حداقل از قبل آگاه‌تر است. همه‌گیری، قانون‌گذاران را مجبور کرده است که یاد بگیرند که چگونه از ابزارهای کنفرانس ویدیویی مانند Cisco Webex و Zoom برای جلسات استماع از راه دور و جلسات کمیته استفاده کنند. این ابزارها به شاهدان اجازه می‌داد تا از هر کجا شهادت دهند و قانونگذاران بدون نیاز به پرواز به خانه، بازدیدهای تلویزیونی بیشتری در ایستگاه‌های خبری منطقه خود داشته باشند. اعضای کنگره اکنون می توانند لوایح را به صورت الکترونیکی امضا کنند، کاری که قبلاً نمی توانستند انجام دهند. و رهبری مجلس نمایندگان استفاده از رای گیری نیابتی را در طول همه گیری، که اعضای هر دو طرف راهرو در 19 ماه گذشته از آن استفاده کرده اند، گسترش داده است. سخنگوی درک کیلمر، رئیس کمیته نوسازی کنگره منتخب، این هفته به من گفت: «معرفی چنین فناوری باید سال ها پیش انجام می شد. قبل از کووید، بسیاری از دفاتر حتی لپ‌تاپ یا ویدئو کنفرانس نداشتند. او گفت: «امشب در منطقه من جلسه ای برگزار شد که نتوانستم در آن شرکت کنم. می‌تواند و باید اینجا بماند تا بماند».

این بیماری همه گیر نشان داده است که بسیاری از کارگران آمریکایی می توانند کار خود را به همان خوبی از خانه انجام دهند – و این شامل پرسنل کنگره نیز می شود. البته دورکاری معایبی دارد: سیاست تجارتی است که بهتر است شخصاً اداره شود. اما دستیارانی که با آنها صحبت کردم امیدوار بودند که حتی پس از پاک شدن ویروس، گزینه کار از راه دور را حفظ کنند. نوشتن سخنرانی و انجام تحقیق بدون سر و صدای پس زمینه در دفتر کنگره آسان تر است – زنگ تلفن ها و C-SPAN که از سه کامپیوتر مختلف منفجر می شوند. علاوه بر این، مردم از انعطاف پذیری قدردانی می کنند. مالون گفت: “من یک سفر 40 دقیقه ای برای کار در هر جهت دارم و اگر این کار را نکنم، می توانم زودتر شروع کنم یا دیرتر کار کنم.” “اگر مجبور شوم لباسشویی را عوض کنم، می توانم این کار را انجام دهم.”

کار از راه دور به کارمندان این امکان را می داد که بیشتر از جاده کمربندی فرار کنند و یک شوک سالم از واقعیت را تجربه کنند. “خوب است که بیرون از این مکان باشید، زیرا شروع به فکر کردن در مورد آنچه در داخل است دارید سیاسی کتاب بازی یا کاسه پانچ در واقع، این چیزی است که مردم در مورد آن صحبت می کنند، “این مقام ارشد گفت. “زمانی که می توانید در آنجا بگذرانید برای توانایی شما در وضع قوانین و ارسال پیام عالی است. تو می توانی [ask]: “کمک مالیاتی فرزندان چه تاثیری بر خانواده شما دارد؟” آیا آن را احساس می‌کنید؟» برخی از دفاتر حتی کارآموزان و دستیارانی را برای کار از راه دور استخدام می‌کنند و دنیایی از فرصت‌ها را برای افرادی که توانایی پرداخت هزینه زندگی در یکی از گران‌ترین شهرهای آمریکا را ندارند، باز می‌کنند.

این ویروس به طور ناگهانی و تهاجمی کنگره را به قرن بیست و یکم رساند. اما این موسسه هنوز راه درازی در پیش دارد. اگرچه برخی از اعضا Blundstones را در دفتر پذیرفتند و کارآموزانی را برای مشاهده از فاصله 600 مایلی استخدام کردند، برخی دیگر بسیار بسیار کندتر سازگار شدند. این مقام ارشد گفت: “اگر می خواهید کنگره کاملا مدرن شود، به قوانین کلی نیاز دارید که همه باید از آنها پیروی کنند.” وی افزود: “دفتر من تا آنجایی که می تواند مدرن باشد… اما من این امید را به همه دفاتر ندارم.” ایجاد چنین تغییری بیش از یک بیماری همه گیر جهانی نیاز دارد.


https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر