حداقل نیمی از COVID-19 بيمار در هواکش نمی آن را

منتشر شده

واشنگتن – در میان عجله به عرضه بیمارستان با هواکش وجود دارد یک حقیقت تلخ: حداقل نیمی از covid-19 بیمارانی که نیاز به هواکش زنده نمی.

به عنوان بسیاری از آنجا که دو سوم از این بیماران بدحال – که در تلاش برای تنفس به ریه های خود را پر کنید تا با مایع تا پایان تسلیم شدن به بیماری های ناشی از رمان coronavirus با توجه به گزارش اولیه مرگ و میر در خارج از چین و ایتالیا و ایالات متحده است. در حالی که مفید پنکه به دور از یک معجزه درمان برای ویروس فراگیر از طریق ایالات متحده است.

“آنها به نام حمایت از زندگی به یک دلیل – آنها فقط به افراد زنده و در حالی که به طور معمول خرید زمان برای چیز دیگری به درمان ریه ها” اسکات Halpern یک bioethicist در دانشگاه پنسیلوانیا گفت واشنگتن پست کارولین Y. جانسون و آریانا Eunjung چا.

اجتناب از سرایت: آیا کسی می تواند که exhales در نزدیکی شما و شما را آلوده COVID-19?

هواکش استفاده می شود به طور معمول در واحد مراقبت های ویژه برای کمک به بیماران تنفسی با کمک به ریه ها دم و بازدم هوا. این فرآیند شامل قرار دادن یک لوله به یک بیمار دهان یا بینی و خود windpipe. ونتیلاتورهای مکانیکی اغلب در بیماران با آسیب مغزی, سکته مغزی و یا زمانی که آنها ذات الریه (یک بیماری اغلب ناشی از آنفلوانزا).

بیمارستان های کوتاه در هواکش میان موجی از covid-19 بیماران یکی از مهم ترین نگرانی های بهداشت عمومی به عنوان رهبران این کشور تلاش می کند به بسیج در برابر ویروس. رئیس در میان مناطق مشکل است شهر نیویورک که در آن به لیبریا اندرو کومو گفت: دولت دریافت 1,000 هواکش از دولت چین و دیگر 140 از اورگان است. پنجشنبه گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد او با استفاده از دفاع تولید عمل برای اطمینان از چندین شرکت از جمله جنرال الکتریک و Medtronic دریافت مواد آنها نیاز به ساخت هواکش.

تهمت زده به طور معمول متظاهر تن در پنج شنبه شب نشست خبری امیدوار کننده دولت است “آماده به رول” با “تقریبا 10,000” هواکش از ملی ذخایر و بیشتر ساخته شده توسط بخش خصوصی. اما رئیس جمهور شده است در جریان بحث با فرمانداران که می گویند که آنها در حال گرفتن آنچه آنها نیاز دارند از دولت فدرال در نظر هواکش ماسک و لباس – به نام شخصی تجهیزات حفاظتی – با مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا آن نیاز دارد ممکن است اغراق آمیز است.

در HoustonChronicle.com: چگونه تگزاس زندانیان را پیشه تا 20K پارچه ماسک یک روز

“هر جا که هیولا می رود, ما قادر به حرکت با آن” به رئيس جمهور است. “ما باید مردم را آماده و در انتظار برای آنها به ارمغان بیاورد.”

در اینجا چیزی است که مطالعات نشان می دهد در مورد covid-19 بیمارانی که بیمار به اندازه کافی برای قرار دادن در یک ونتیلاتور:

– با توجه toLondon مراقبت های ویژه حسابرسی ملی و مرکز تحقیقات مطالعه بر 165 بیماران بدحال در انگلستان, ولز و ایرلند شمالی 66 درصد از بیمارانی که دریافت حمایت های تنفسی درگذشت.

که به طور قابل توجهی بیشتر از بیمارانی که به طور معمول به مرگ پس از قرار دادن بر روی هواکش. فقط 36 درصد از این بیماران پس از سال 2017 تا 2019 با توجه به مطالعه است.

– نه از 18 covid بیماران هواکش در سیاتل-منطقه بیمارستان فوت کرد و فقط شش بهبود حال به اندازه کافی برای تنفس خود به خود با توجه به یک مطالعه منتشر شده در دوشنبه در مجله پزشکی نیوانگلند.

محققان اشاره کردند این بیماران نیاز به خصوص بالا اکسیژن مورد نیاز به زودی پس از انتوبه – و این بیماران به طور معمول مورد نیاز ونتیلاتور برای بیش از یک هفته است.

“قدیمیترین خارج کردن لوله تراشه مشابه رخ داده است 8 روز پس از شروع تهاجمی تهویه مکانیکی که نشان می دهد که نارسایی حاد تنفسی با توجه به Covid-19 طولانی مدت ممکن است نیاز به تهویه مکانیکی پایدار روز به هفته” آنها نوشت.

– در مطالعه دیگری از بیماران بدحال در ووهان چین که در آن ویروس سرچشمه 30 از 37 بيمار که دریافت تهویه درگذشت.

بنابراین حتی اگر مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به شرح زیر از طریق پررنگ در وعده به ارائه بیشتر هواکش به undersupplied بیمارستان است که می تواند تنها تا کنون در ناشی از یک مرگ و میر مدل های تحقیقاتی می تواند در رسیدن به 100 ، 000 یا بیشتر در ایالات متحده است.

روز شنبه به طور گسترده ای ذکر مدل از دانشگاه واشنگتن موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی (IHME) اندکی کاهش داد و آن ملی پیش بینی مرگ و میر از 82,141 مرگ و میر به 81,766 مرگ و میر هر چند که مدل درگیری با چند تن دیگر طرح ریزی, مرگ و میر, کمبود تجهیزات و پیش بینی قله. برخی از رهبران دولت در حال رشد به طور فزاینده ای نگران چگونه کاخ سفید است که با استفاده از دانشگاه واشنگتن مدل به انکار دولت درخواست برای تجهیزات و کمک در آماده سازی کارولین و ویلیام Wan گزارش.

“این تفاوت های آشکار بین IHME مدل و ده ها تن دیگر در حال ایجاد متحده در معرض خودنمایی میکند عدم ملی مدل ارائه شده برای عموم توسط کاخ سفید و یا سازمان مانند مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از رهبران محلی برای استفاده در برنامه ریزی و یا آماده سازی” آنها را بنویسید.

و برای بیمارانی که زنده بودن قرار داده بر روی یک دستگاه تهویه و یک میزبان از دیگر چالش ها در انتظار.

“بسیاری از رنج می برند در دراز مدت فیزیکی و روانی و عاطفی مسائل با توجه به متناوب بدن پزشکی و مطالعات علمی” جانسون و چا نوشتن. “حتی یک سال پس از خروج از واحد مراقبت های ویژه بسیاری از مردم تجربه استرس پس از سانحه, اختلال آلزایمر مانند اختلالات شناختی و افسردگی و مشاغل از دست رفته و مشکلات را با فعالیت های روزانه مانند حمام کردن و غذا خوردن.”

“بیماران مبتلا به covid-19 به طور معمول در هواکش برای دوره های طولانی که باعث افزایش احتمال عوارض دراز مدت” آنها اضافه کنید. “خطر ابتلا به عفونت نیز بدان معنی است که آنها در حال قطع از تماس انسان که همچنین باعث افزایش خطر مسائل روانی.”

“ما به طور معمول زانو زدن در کنار تخت و دست خود را نگه دارید و از آنها بخواهید, ‘حال شما چطور است” و بگو: من این است که امتیاز به شما کمک کند.’ به جای آنچه آنها در حال گرفتن است کسی که در لباس فضایی لباس با زمان بسیار کمی را صرف با آنها” E. Wesley الی یک استاد در دانشگاه واندربیلت در نشویل گفت: همکاران ما.

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>