حداقل 16 نفر مرده در کانادا تیراندازی داد و بیداد که میرسد 12 ساعت. در اینجا چیزی است که ما می دانیم.

حداقل 16 نفر کشته و یکی از کانادا بدترین جرم تیراندازی هنگامی که یک فرد مسلح در لباس پوشیدن به عنوان یک افسر پلیس رفت و در بیش از 12 ساعت ولگردی و قانونی شکنی کشتار, مقامات گفت.

تیرانداز ادعا شده است که مرده ملبس به یک پلیس و سوار در اطراف در آنچه به نظر می رسد یک رزمناو پلیس به عنوان او مجموعه آتش سوزی به خانه رفت و در یک تفنگ داد و بیداد شروع این شهر روستایی از Portapique در نوا اسکوشیا.

یک افسر پلیس بود که در میان کشته شدگان در این حمله آغاز شد که شنبه شب. مقامات گفتند مسلح ممکن است هدف خود اولین قربانیان و سپس مورد حمله قرار گرفتند.

“این یکی از بی معنی ترین اعمال خشونت در استان ما سابقه” گفت: Nova Scotia برتر استفان مک نیل.

در اینجا چیزی است که ما می دانیم:

چه اتفاقی افتاد در نوا اسکوشیا تیراندازی ؟

حمله آغاز شد و اواخر روز شنبه به عنوان Royal Canadian Mounted Police شهروندان هشدار داد در منطقه به ماندن در خانه با درهای خود را قفل شده است.

صبح روز یکشنبه پلیس توییتی عکس گابریل Wortman, 51, که آنها هشدار داده بود که “مسلح و خطرناک است.”

به عنوان Wortman نقل مکان کرد و از طریق این منطقه به سمت جنوب ادامه داد: پلیس برای صدای جیر جیر خود را محل. آنها همچنین یک عکس از وسیله نقلیه خود را به نظر می رسد که به یک رزمناو پلیس.

در یک نقطه وجود دارد تبادل آتش بین مظنون و پلیس گفت: RCMP رئیس سرپرست کریس چرم.

11 صبح یکشنبه به وقت محلی به پلیس گفت: Wortman روشن بود ماشین. پیگیری میرسد بیش از 50 مایل به یک ایستگاه گاز در Enfield, جایی که او به ضرب گلوله کشته شد مرده توسط افسران RCMP. نوا اسکوشیا را جدی Incident Response تیم مستقل از نیروی پلیس گفت که تحقیق در مورد تیراندازی.

افسران شده بود گشت زنی در خیابان های این شهر کوچک Portapique در طول شب و صبح هلیکوپتر پرواز بودند سربار گفت: کریستین میلز یکی از ساکنان این منطقه است.

“این nerve-wracking زیرا شما نمی دانید که اگر کسی خود را از دست داده و ذهن در حال رفتن به ضرب و شتم در درب جلو خود را,” او گفت:.

پلیس گفت: چندین کشته شدند در داخل و خارج از خانه در Portapique که پلیس معتقدند که برای اولین بار صحنه.

پاسبان هایدی استیونسون شناسایی شد به عنوان مرده افسر پلیس است. مادر دو بود 23-سال کهنه Royal Canadian Mounted Police.

که مشکوک تیرانداز ؟

Wortman گفته شد که زندگی هم در Portapique و پاره وقت در هالیفاکس.

تام Taggart محلی نماینده مجلس گفت: به او گفته بود به Wortman چند بار در مورد مسائل شهری اما نمی دانم او را به خوبی.

Taggart توصیف دانستن Wortman را “دختر خانه” در Portapique جاده ساحلی.

یک گابریل Wortman نیز ذکر شده به عنوان یک denturist – کسی که باعث می شود دندان مصنوعی – در شهرستان درتموته نزدیکی هالیفاکس با توجه به Denturist جامعه نوا اسکوشیا سایت.

پلیس گفته اند آنچه آنها باور دارند که Wortman را انگیزه می شود اما گفت که حمله اولیه مورد هدف قرار گرفت.

“این واقعیت است که این فرد تا به حال یک لباس و یک ماشین پلیس در اختیار او قطعا صحبت می کند و به آن به عنوان یک عمل تصادفی,” چرم گفت. او گفت که پلیس بر این باورند Wortman به تنهایی عمل کرده و بسیاری از قربانیان نمی دانند و ادعا تیرانداز.

پلیس نیز به دنبال وجود دارد که آیا هر گونه اتصال به بیماری همه گیر کوروناویروس اما چرم گفت: هیچ لینک یافت شده است.

تیرباران های دسته جمعی نادر در کانادا

قبل از تیراندازی مرگبار هفته یک داد و بیداد در مونترال Ecole Polytechnique در سال 1989 بود که بدترین جرم تیراندازی در کانادا, در تاریخ مدرن است.

پس از یک فرد مسلح کشته و 14 زنان و سپس خود را در این کشور بازرسی و کنترل اسلحه ، نیاز کشور به آموزش شخصی, ارزیابی ریسک, مراجع, همسر توجه و بررسی زمینه های جنایی به خرید یک اسلحه گرم. ثبت نام اسلحه و سریع آتش سلاح های ممنوع ،

کمک: آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>