در خانه COVID-19 آزمون های مبتنی بر تگزاس شرکت تایید شده توسط FDA

Austin-بر اساس شرکت اعطا شده است اورژانس ترخیص کالا از گمرک توسط سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) برای در خانه COVID-19 تست کیت.

FDA در روز شنبه تصویب تست کیت های دیجیتال سلامت شرکت Everlywell با توجه به انتشار دوشنبه. این کیت اجازه می دهد تا مصرف کنندگان به یک بینی نمونه در صفحه اصلی و ارسال آن به آزمایشگاه برای تشخیص.

خرده فروشان: Pier 1 به طور دائم, از فروشگاه های پس از COVID-19 upends فروش

“ما درک FDA همکاری نزدیک و ارشاد در صدور این مجوز” رئیس پزشکی و علمی افسر در Everlywell دکتر فرانک Ong گفت: در این انتشار است.”کار با یک رشد تعداد مجاز آزمایشگاه در طول زمان را قادر می سازد Everlywell به مقیاس COVID-19 تست برای آمریکایی ها جایی که آنها به آن نیاز دارند – در خانه های خود.”

کیت در دسترس خواهد بود در اواخر این ماه برای $109 هر. آن می آید با یک سواب بینی دیجیتال غربالگری پرسشنامه و دستورالعمل در مورد چگونه به کشتی نمونه به آزمایشگاه خصوصی شرکت.

ظرف 48 ساعت از نمونه های دریافت شده توسط آزمایشگاه نتایج بررسی خواهد شد توسط یک پزشک مستقل. یک نتیجه مثبت شامل telehealth مشورت و گزارش شده است موظف فدرال و محلی بهداشت عمومی سازمان.

کوتاه, Q-tip–مانند گرد و خاک همراه با at-home kit می تواند گسترش به مردم گذشت بینی به پشت گلو مانند طولانی سواب بینی مورد استفاده توسط ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی با برخی از کارشناسان هشدار است که می تواند نتایج کمتر دقیق است.

Everlywell تاسیس و در سال 2015 نیز باعث می شود در خانه کیت های آزمایش برای کلسترول عملکرد تیروئید و بیماری های مقاربتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>