آستروس را حذف نام خود از لیست کوتاه از تیم های لیگ بیس بال است که لازم نیست به طور منظم تبلیغاتی شب به جشن LGBTQ غرور زمانی که آنها میزبان غرور شب در ژوئن 24 برابر مینه سوتا بیوتکنولوژی پزشکی ابن سینا.

فصل گذشته آستروس و رنجرز تنها تیم در بیس بال به یک غرور شب.

“این بیانیه به یک غرور شب” گفت: Tammi والاس از بنیانگذاران و رئیس هیئت مدیره از هوستون بیشتر همجنسگرایان مجلسی. “وجود دارد تن از تجاوز طرفداران بنابراین ما قادر به شرکت و به رسمیت شناخته شود در متنوع ترین شهرستان در کشور از آن زمان.”

بیشتر در ASTROS: GM جدید جیمز کلیک کنید “کاملا خاص” هیچ نشانه-سرقت در سال 2019 برگشتی

آستروس تا به حال غرور شب در سال 2010 اما تا به حال جشن پس از آن. رنجرز گذشته تا به حال غرور شب در سال 2003.

“ما می دانیم این است که یکی از متنوع ترین شهرهای کشور ما به رسمیت شناختن این شهرستان دارای یکی از قویترین اگر نه قوی ترین, LGBTQ جوامع در دولت” Astros’ معاون ارشد بازاریابی و ارتباطات آنیتا Sehgal گفت: در این تیم سالانه رسانه ناهار روز سه شنبه.

توله شیکاگو آغاز کرد و این سنت در سال 2001 با آنچه آنها به نام “گی روز” و در حال حاضر به نام “در انوری.” از آن پس اکثر تیم ها به دنبال کت و شلوار. یانکی ها و فرشتگان هرگز غرور شب قبل از آنها تصمیم گرفت تا آن را ارتقاء فصل گذشته.

جروم جزایر: Astros’ جیم جرثقیل ثابت شده است خود قضاوت می توان اعتماد کرد

آستروس منتشر شد یک لوگو برای این سال را به غرور شب که ویژگی های یک رنگین کمان ستاره با شعار “بیس بال برای همه است.”

“ما رسیده (به آستروس) و نامه نوشت و صحبت در مورد این که چرا بسیاری از حس” والاس گفت. “این در مورد اقتصاد و این مورد اطمینان هوستون منعکس شده است در بهترین نور است. ما نمی تواند تیم ما نه جشن که بیشتر از هر تیم دیگری در لیگ است. که بدیهی است که ساخته شده حس من و درک این سازمان در آغوش هر کس به عنوان آنها می گویند در شعار.”

سعی کنید برنامه: دریافت هشدار اخبار و در عمق پوشش در آنچه اتفاق می افتد در هوستون برای تلفن همراه خود را و دستگاه های قرص از طریق تلفن همراه ما apps on Google Play و App Store.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de