گرد و خاکی بیکر استخدام شد به حق آستروس’ کشتی پس از حق رای دادن بود را برای ثبت نام الکترونیکی, سرقت که منجر به شلیک مدیر A. J. Hinch و مدیر کل جف Luhnow. در مقدماتی کنفرانس مطبوعاتی روز پنج شنبه در دقیقه, خدمتکار, پارک های جدید Astros مدیر روشن ساخته است که او را مرد برای این کار است.

“این قطعا نمی خواهید به اتفاق می افتد در تماشای من و من نمی بینم آن را هرگز دوباره اتفاق می افتد به دلیل این بوده است شرم آور برای بسیاری از مردم” بیکر گفت: از این تیم گذشته غیر قانونی ثبت نام از سرقت.

70 سال بیکر سه بار لیگ ملی مدیر سال و 1,863 حرفه ای برنده است که رتبه او 15th تمام وقت. بیکر هرگز برنده سری جهانی به عنوان یک مدیر آینده achingly با 2002 San Francisco Giants که هشت ناشران دور از مسابقات قهرمانی.

“این آخرین شانس برای به انجام رساندن هدف” بیکر گفت. “من خوشحال بود اما من راضی نیست که در آن من بود و آنچه که من انجام شده بود چرا که چیزی گم شده است. من فکر می کنم خداوند به من داد بهترین فرصت برای به انجام رساندن آنچه که من نیاز به یک فرد به عنوان یک پدر و به عنوان یک انسان.”

بیکر گفت که او انتظار دارد آستروس نیمکت کارکنان برای بازگشت کامل.

“ما در حال رفتن به رفتن با آنچه که ما چون خیلی خوب بود قبل از من در اینجا” بیکر گفت. “علاوه بر آن طول می کشد زمان طولانی برای یادگیری پرسنل آمدن از خارج و ما واقعا باید مقدار زیادی از زمان به دلیل من می خواهم را به نفع خود. من می خواهم برای شروع کردن و بیرون آمدن از دروازه گرم است.”

بیکر نیز اشاره شده روز خود را به عنوان مدیر غول و اوراق قرضه Barry طول بیس استروئید دوران به عنوان مثال از او در برخورد با فشار جدید خود را ballclub ممکن است در طول فصل آینده.

“من یک قربانی از چیزهای مشابه خودم و من تا به حال بازیکنان در تیم من در گذشته, بنابراین من فقط رفتن به مجبور به صحبت کردن با آنها را به مطمئن شوید که آنها با هم بمانند و آنها همچنان به عشق یکدیگر راه دارند” بیکر گفت. “من نمی دانم که بسیاری از این بچه ها اما از آن می آید در سراسر روی صفحه نمایش است که این tight-knit گروه از بچه ها.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net