Astros بنیاد می فرستد پیتزا به هر هوستون ایستگاه آتش

به روز شده

آستروس بنیاد مرتب برای Papa john’s pizza برای تحویل به تمام 94 هوستون آتش نشانی ایستگاه های این هفته به عنوان یک نشان از قدردانی برای آتش نشانی کار می کنند.

چندلر رم در تگزاس ورزشی ملت ایران: سمت چپ قرار می دهد برنج را Trei کروز در موقعیت ایده آل برای MLB پیش نویس

“ارائه ناهار یک راه کوچک برای ما می گویند با تشکر از شما برای بسیاری از اولین پاسخ دهندگان در شهر ما” Astros صاحب جیم کرین گفت. “آنها واقعا ما قهرمانان گمنام. ما می خواستیم به آنها نشان می دهد چه مقدار از آنها قدردانی. Papa john’s یک شریک دیرین از آستروس و آنها خوشحال بودند برای حمایت از ما در این حرکت.”

به طور کلی 470 پیتزا تحویل داده شد در سراسر 94 رسوم ایستگاه.

“هوستون آتش نشانان در حال سپاسگزار برای حمایت از Astros بنیاد” هوستون آتش نشانان اتحادیه رئیس جمهور مارتی Lancton گفت. “خود را ارائه پیتزا به هر ایستگاه های آتش نشانی در این شهرستان قدردانی شد توسط 4,000 مردان و زنان ما آتش نشانی. ما از شما سپاسگزارم برای کار خوب خود را در جامعه. و ما با تشکر از شما برای یکی دیگر از لحظه ای بزرگ در دوستی بین آستروس هوستون آتش.”

روز چهارشنبه Astros بنیاد نیز تا به حال یک PPE رانندگی در دقیقه خدمتکار پارک برای کمک به ارائه PPE منابع به هوستون بیمارستان مرکز پزشکی تگزاس. آستروس بنیاد نیز اهدا $400,000 به علت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>