Astros بلوک معتبر جهان سری حلقه از حراج

به روز شده

Goldin مزایده کشیده معتبر 2017 Houston Astros جهان سری حلقه از حراج آن پس از تماس با Astros.

این تیم تا به حال حلقه گیرندگان امضای قرارداد قبل از آنها داده شد پاداش. بخشی از این قرارداد آمده است که ringholder باید ارائه حلقه به Astros برای قیمت از $1 قبل از اقدام به فروش آن در جاهای دیگر.

چندلر رم در تگزاس ورزشی ملت ایران: چگونه به خاموش کردن مانع Astros’ تعقیب فردی نقاط عطف

حلقه به حال اولیه پیشنهاد از $7,000 آن قرار داده تا برای حراج در مارس 13 وجود دارد و امیدوار است این حلقه را واکشی تا آنجا که $60,000 زمان مناقصه به پایان رسید ممکن است 16.

Goldin مزایده می کند باید یک زن و شوهر دیگر جهان سری حلقه برای پیشنهاد. جف نلسون 2000 نیویورک یانکیز حلقه دارای یک زمان پیشنهاد از $18,000. یک سال 1989 اوکلند دو و میدانی جهان سری حلقه دارای یک زمان پیشنهاد از $2,300.

کن گلدین بنیانگذار Goldin مزایده گفته TMZ او برای اهدای درآمد حاصل از حلقه به CAMCare بنیاد COVID-19 عوامل مرتبط با آن در بیمارستان ها و مراکز بهداشتی درمانی.

این حلقه که یک اندازه 12 متعلق به سابق Astros منطقه دیده بانی دیوید بریتو است که با اعتبار کشف پارچ Framber والدز. با توجه به TMZ حلقه شد و قرار داده تا برای حراج توسط یک حلقه فروشنده نیست بریتو. Goldin می گوید: او بازگشته است حلقه به حلقه فروشنده و آستروس می توانید آن را از وجود دارد.

پس از پیروزی در سال 2017 جهان سری آستروس به 1,332 حلقه به بازیکنان و مربیان باشگاه وانجمن و آموزش کارکنان بیس بال و کسب و کار در مقابل دفتر, اعضای کادر پزشکی, فصلی, همکاران, Hall of Famers صاحبان و پخش. وجود دارد چهار ردیف های مختلف از حلقه با بازیکنان و کارکنان گرفتن بالاترین پایان ردیف. تمام حلقه ها شبیه آنها فقط ساخته شده از مواد مختلف است.

از بالا ردیف حلقه شد 10.55 قیراط با 214 الماس, 16 طبیعی آبی یاقوت کبود و نه طبیعی نارنجی یاقوت کبود.

حلقه در حراج خواهد آمد با یک گواهی نامه از صحت از Jostens این شرکت ساخته شده است که حلقه ها.

فهرست اسامی را از طریق عکس ها در بالای صفحه برای یک نگاه دقیق تر در آستروس’ قهرمانی حلقه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>