شهر نیویورک ستوان پلیس به ضرب گلوله کشته شد یکشنبه در برانکس حوزه ستاد مرکزی کمتر از 12 ساعت پس از دیگری افسر کشته شد در مشخص ون پلیس در حملات مقامات به عنوان ترور تلاش است.

ستوان بود و در شرایط با ثبات, شهردار, بیل د Blasio گفت. افسر شات شنبه شب خواهد شد منتشر شده از بیمارستان مدتی یکشنبه.

یک مظنون را بازداشت گرفته شده پس از دوم تیر اگر چه هنوز روشن نیست که اگر این حملات بودند. د Blasio ذکر شده “نفرت نفرت” گفت: این حملات شدند و تلاش برای تقسیم این شهر و تضعیف ایمنی.

“این باطل ترور دوم یکی از ما دیده ایم در 24 ساعت” د Blasio گفت. “حمله به ما NYPD افسران یک حمله تمام نیروهای جدید است. …ما نمی تواند و نمی خواهد اجازه دهید که اتفاق می افتد.”

کمیسر پلیس درموت درخت روغن قلم صحبت کردن پس از تیراندازی گفت: دو افسر بودند در مشخص ون با آن چراغ در حدود 8:30 p. m. روز شنبه زمانی که این حادثه آغاز شد. شیا گفت: پلیس ون پارک شده بود در منطقه ای بود که صحنه های اخیر تیراندازی و مواد مخدر فعالیت است.

مرد راه می رفت و شروع به صحبت با ماموران و احتمالا جهت درخواست شیا گفت. سپس “بدون تحریک” مرد از جیبش یک تفنگ و آتش گشودند.

چند عکس از کار اخراج شدند به ون در “ترور” شیا گفت و یک افسر کشته شد در چانه و گردن. افسران سوار کردن بدون بازگشت آتش. زخمی افسر منتشر می تواند به عنوان به زودی به عنوان یکشنبه, پلیس گفت:.

“به لطف خدا ما در حال صحبت کردن در مورد یک افسر خواهد شد که رفتن صفحه اصلی” شیا گفت. “این یک معجزه است که ما در اینجا تحت شرایطی بدتر.”

مسلح فرار کرد. پلیس منتشر شد, عکس های نظارت تصویری از مظنون در این تیراندازی است.

شهردار بیل د Blasio, صحبت, شنبه پس از تیراندازی به نام این حمله را “غیر قابل قبول” در نیویورک و یا در هر نقطه.

“من می خواهم نیویورکی به روشنی این بود که تلاش برای ترور افسران پلیس” شهردار, بیل د Blasio گفت: پس از تیراندازی. “از آنجا که نفرت وجود دارد بیش از حد نفرت عمومی و بیش از حد نفرت در جهت افسران ما.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de