به عنوان همه گیر پرداخت ضربت به پایان می رسد او-B اعلام کرد بزرگترین پرداخت افزایش در تاریخچه شرکت

یک روز پس از پایان آن به طور موقت برنامه برای افزایش کارگر پرداخت در طول همه گیر او-ب اعلام کرد که آن را دائمی سرمایه گذاری در کارکنان به ارزش دو برابر این مبلغ در سال آینده — از جمله افزایش می دهد.

این شرکت با صدور بیانیه ای روز شنبه اعلام کرد که آن را انتقال از تگزاس افتخار پرداخت برنامه “متفاوت دراز مدت و دائمی سرمایه گذاری” در کارکنان.

در حالی که او-B مشخص نیست یک دلار مبلغ سرمایه گذاری را شامل خواهد شد “شتاب و افزایش پرداخت را افزایش می دهد” برای ساعتی کارگران با توجه به انتشار.

پایان یک عصر: مشهور هوستون رستوران اعلام آن را به کار گیرند یک سال گذشته قبل از بسته شدن

این شرکت برقرار پرداخت مرخصی پزشکی برای همه کارگران و وعده داده شده پرداخت برای هر کسی که مبتلا به COVID-19.

“ما معتقدیم که این بحران را در اطراف برای یک نامشخص مقدار از زمان و هدف ما این است که به پاداش همکاران ما برای کار سخت و فداکاری خود با بیش از موقت پاداش” او-B گفت: در انتشار.

تگزاس افتخار پرداخت برنامه آغاز شد و در ماه مارس به این بیماری همه گیر از طریق دولت به او-ب “همکاران” به عنوان شرکت تماس کارگران یک 2 $در هر ساعت پرداخت دست انداز. آن یکشنبه به پایان رسید.

در آن انتشار دوشنبه, او -, B, گفت, جدید دائمی پرداخت افزایش به ارزش بیش از دو برابر این برنامه برای کارمند متوسط در طول سال آینده و “قابل ملاحظه ای” بیشتر در طول دوره حرفه ای خود را.

او-ب گفت: این حرکت به منزله بزرگترین پرداخت افزایش در تاریخچه شرکت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>