منتشر شده

هر کسی می تواند یک coronavirus آزمون در CentroMed درمانگاه در سن آنتونیو اما در اخیر روز از طریق درایو خالی بود.

در نهایت دو نقاب مردم در مارون SUV کشیده و مستقیم از طریق با هیچ صبر کنید.

با صدها نفر از مرگ و میر گزارش شده در هر روز دانش آموزان از بازگشت به کلاس و تیم های فوتبال شارژ پیش رو با برنامه ای به بازی تگزاس رهبران که با دست و پنجه نرم تست کمبود برای بسیاری از این بیماری همه گیر در حال حاضر رو این قضیه مشکل: به اندازه کافی نمی جویند.

“ما به اندازه کافی مردم گام رو به جلو” رژیم صهیونیستی. گرگ ابوت گفت.

تعداد coronavirus آزمون در حال انجام است هر روز در تگزاس کاهش یافته است توسط هزاران نفر در ماه اوت معکوس در سراسر کشور روند که باید دیده آزمایش روزانه به طور متوسط سقوط نزدیک به 9 درصد پس از پایان ماه جولای به COVID پیگیری پروژه.

مشکل این است که کاهش تقاضا: مراکز تست مانند CentroMed دیگر هولناک, صف های طولانی است که کشش برای بلوک و یا نزدیک به ساعت جلوتر از برنامه به دلیل تست را اجرا کنید.

این افت می آید به عنوان ایالات متحده پیشی گرفته است 5 میلیون تایید coronavirus موارد و بسته شدن در 170,000 مرگ و میر. آن را تهدید می کند به قرار دادن این کشور و حتی بیشتر در پشت کشورهای دیگر که باید بهتر مدیریت این بیماری همه گیر از طریق تهاجمی تر تست.

این روند نگرانی کارشناسان بهداشت که از ترس که تگزاس خطرات پرواز کور به سقوط اگر آن را نمی کند, افزایش تست. تگزاس سوار بر یکی از سریعترین reopenings در ایالات متحده در ماه مه اما عقب نشینی هفته بعد در صورت شیوع گسترده در نهایت منجر ابوت برای تحمیل یک ایالت ماسک پس از سفارش, قبلا, گفته, او نمی خواهد.

در یک نقطه ضعف بیمارستان در مرز با مکزیک بود airlifting COVID-19 بيمار صدها مایل از شمال در جستجوی کفش تخت. و هوستون در این ماه شروع به تهدید 250 دلار جریمه برای پوشیدن پوشش صورت در تلاش برای درایو کردن عفونت اعداد.

در هفته های اخیر, همه چیز بهبود یافته از جمله نزدیک به 40 درصد کاهش در بستری شدن در بیمارستان پس از ماه جولای به اوج. اما مرگ و میر بالا باقی می ماند و پزشکان در برخی از نقاط می گویند آنها هنوز هم کشیده. تگزاس است به طور متوسط بیش از 210 گزارش جدید مرگ و میر در روز بیش از دو هفته گذشته با توجه به COVID پیگیری پروژه. روز جمعه این گزارش 313 مرگ و میر. به طور کلی دولت با ثبت بیش از 9,600 مرگ و میر.

نورد متوسط از افرادی که تست مثبت برای این ویروس در تگزاس است که سرسختانه بالا در 16 درصد — یک شکل است که خود می تواند نشانه ای از کافی تست. مراکز کنترل بیماری و پیشگیری است گفت: مثبت شدن نرخ زیر 10 درصد است شاخص که یک دولت قوی تست. ابوت گفته است که مگر تگزاس می شود در زیر این تعداد میله های زندان هستند به احتمال زیاد به ماندن بسته است.

کشورهای دیگر در جنوب clobbered توسط این ویروس در تابستان امسال نیز شاهد بهبود از جمله آلاباما. بخش های مراقبت ويژه باقی می ماند frustratingly کامل وجود دارد اما متوسط جدید مورد تایید هر روز کاهش یافته است زیر 1000 از 1,800 در اواسط ماه جولای.

روشن نیست که چرا تست کاهش یافته است در ایالات متحده حتی به عنوان بسیاری از مناطق کشور هنوز تجربه جدی شیوع است. کارشناسان بهداشت و گمان می برند که برخی از آمریکایی های خسته تصاویر از تست خطوط و امکان در نظر گرفتن نتایج یک هفته یا بیشتر در حال تصمیم گیری به زحمت مگر اینکه آنها بیمار است.

دیگران پیشنهاد کرده اند که پیام های مخلوط مورد بیماری مانند رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اخیر ادعا نادرست است که 99 درصد از COVID-19 موارد بی ضرر هستند — می تواند در بازداشتن مردم از دنبال شد.

“پاسخ خوب خواهد بود چرا که ما کمتر COVID کمتر مردم را نشانه. بد پاسخ ممکن است این باشد که مردم به دلیل مصرف آن در مدت زمان طولانی,” دکتر گفت: Junda وو مدیر پزشکی برای سن آنتونیو در شهر بهداشت و درمان منطقه است. “ما داده اما ما لازم نیست که بسیاری از پاسخ ها پشت داده است.”

برخی از شهرستانها در تگزاس در حال حاضر ارائه آزمون برای تقریبا هر کسی پس از ماه از محدود کردن منابع محدود به تنها کسانی که با علائم و ابوت گفته است که دولت در حال کار بر روی سریع ویروس تست برای خانه های پرستاری و مدارس.

برخی از دانش آموزان در حال حاضر در کلاس های درس. و در فوتبال-وسواس در تگزاس که دور ترین دبیرستان بازیکنان فوتبال در کشور با حدود 170,000 شیوه در حال جریان است.

“در این مرحله همه یک خوک گینه گفت:” جسیکا نور یک استاد دانشگاه تگزاس A&M دانشگاه که تصمیم گرفته است برای او ارسال 8 سال و 5 سال به عقب به زمانی که کلاس های درس مدرسه باز می شود سه شنبه. “معلمان, کارکنان, دانش آموزان, پدر و مادر است. چون ما دقیقا مطمئن نیستید که چگونه این است که رفتن به کار می کنند.”

سام Chama نگران است چرا که او دختر 5 ساله و پسر آماده برای شروع مهد کودک در چند هفته در Austin — تقریبا برای اولین بار در.

شروع سال با کنترل از راه دور, یادگیری 35 ساله زمین شناس می گوید: فقط خرید زمان با این انتظار که همه چیز به زودی بهتر خواهد شد. او شگفتی: چه اتفاقی می افتد اگر آن را نمی کند? به عنوان یک سابق مدرسه ابتدایی کارمند Chama می داند که چگونه به راحتی به کودکان گسترش میکروب ها حتی با بهترین احتیاطی.

“این فرض است که وجود خواهد داشت کاهش و یا برخی از نوع کنترل است که من فکر نمی کنم اتفاق می افتد,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im