به عنوان COVID-19 اسپرد تگزاس مدارس شروع تمرین فوتبال

منتشر شده

تگزاس دبیرستان تمرین فوتبال آغاز شده و برای بسیاری از کوچکتر مدارس سراسر کشور صبح روز دوشنبه با وجود coronavirus موارد هنوز هم در حال اجرا شایع است.

دانشگاه Interscholastic لیگ را به عقب رانده شروع از بالا, مدرسه دو و میدانی برای کلاس 5A و 6A مدارس – بزرگترین طبقه بندی در دولت – اما بیشتر از بقیه دولت ادامه دارد به عنوان برنامه ریزی شده.

دبیرستان که رقابت در کلاس 4A بود و بازیکنان خود را از طریق مطبوع دریل دوشنبه. مربیان بودند با پوشیدن ماسک در حالی که برخی از بازیکنان نیز انتخاب می شوند با استفاده از ماسک های زیر کلاه خود را.

هوستون ISD دارای چندین کلاس 4A مدارس و اما در منطقه نمی خواهد اجازه می دهد فعالیت های فوق برنامه در حالی که آن را در آموزش مجازی دوره برای شش هفته اول سال تحصیلی, آغاز سپتامبر. 8.

از کرده اجازه خواهد داد که بزرگتر مدارس برای باز کردن شیوه های هفت. 7.

یکشنبه وجود دارد 447,473 موارد COVID-19 در تگزاس با 7,361 مرگ و میر. بیش از 105 ، 000 از این موارد در منطقه هوستون با 1,708 مرگ و میر.

مرور از طریق عکس در بالای صفحه به صورت یک نگاهی به فوتبال دبیرستان شیوه های اطراف منطقه چهار شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>