Artfeel:باد-O یک روح عکاسی از نقطه داغ

منتشر شده

این Artfeel ستون را برمی گرداند به ارائه هنر به عنوان یک انحراف در طول COVID-19 بحران است.

عمومی, هنر و عکاسی از زیبایی برخورد در باد-O مجسمه سازی واقع در هیوز فرود مشرف به دریاچه جنگل در یک طرف و رستوران ردیف دیگر.

این 8 پا بلند و رضایت زرد جراحی دیافراگم ایجاد شد در سال 2017 توسط مستقر در میامی-هنرمندان Marcelo Ertorteguy و سارا ولنت از Stereotank استودیو طراحی. شبیه به شکل یک پلاروید عکس منحصر به فرد این مکان آثار هنری تبدیل شده است یکی از جامعه ما مورد علاقه selfie نقاط داغ.

سخاوتمندانه با استعداد به جامعه توسط ساکنان ویکی و مایکل ریچموند در سال 2018 این هنر نیمکت بخشی از جنگل هنر شورای چشمگیر 20-قطعه هنر نیمکت ابتکار.

دیروز که من نشستم روی پایگاه گسترده ای از باد-Oمن تجربه قدرتمند متا قاب عکس selfie siren’s call. مخفیانه, من به اطراف نگاه کرد تا مطمئن شوید که هیچ کس به تماشای, به سرعت بررسی می شود دندان های من در یک جمع و جور آینه کج سر من به آنچه که من امیدوار خواهد بود چاپلوس مطرح و سپس در زمان یک عکس از خودم با دوربین گوشی.

یک روانی وجود دارد شجاعت در نظر گرفتن و ارسال یک عکاسی از خود و در راه اندازی و ایجاد هنر عمومی. در هر دو شما در حال گرفتن خطر—به امید توجه و/یا عشق و همچنین باز کردن خود را به رد و/یا خجالت. اگر چه من نمی پست این selfie به رسانه های اجتماعی من (من Gen-X نه هزاره!), من اعتراف من در این تصویر نگاه کنید بسیاری بر روی من تلفن رول دوربین.

بازدید از باد-O و در نظر گرفتن خود آگاه عکاسی از خود در آن به من آموخت که هنر عمومی و selfies مهم فرهنگی اعلامیه های امام و, ایده های “من اینجا هستم” و رها از خود-آگاهی احساس می کند مهم تر از همیشه.

آیا شما تا کنون بازدید باد-O? چگونه آن را به شما احساس می کنید ؟ چه افکار حباب تا زمانی که شما درگیر با قطعه ؟ آیا شما را به عکاسی از خود?

— یادداشت سردبیر: Nickole Kerner Bobley محلی هنر گورو و مقاله نویس سابق برای روستایی از 2017-2018 تا به لطف توافق به قلم برخی از ستون های ویژه. او گفت: “Artfeel ستون را برمی گرداند به عنوان یک لغزش روانی انحراف در طول COVID-19 بحران است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>