Artfeel: هنرمند جوان کمک می کند تا دیگران را از طریق هنر خود

منتشر شده

این Artfeel ستون را برمی گرداند به ارائه هنر به عنوان یک انحراف در طول COVID-19 بحران است.

هر شب در تلاش برای انتشار برخی از اضطراب من احساس می کنم از زندگی در عصر coronavirus در ستیز انتخابات ریاست جمهوری سال من رسم سریع و ساده doodle احساس من در طول روز در بالین مجله.

من یاد گرفتم در مورد این نوع از هنر درمانی از دوستان من عطا دسته. در 20 سال این محقق از جهان که مبتلا به سندرم اسپرگر رنج می برد و عملکرد بالا به اوتیسم به عنوان یک کودک همچنان به من خیره کردن.

دو سال پیش این هنرمند خود آموخته تصور یک پروژه هنری با عنوان “بی پایان بقا” که در آن او ایجاد یک رسم هر روز خود را در سامسونگ کهکشان 8 تلفن از طریق اسنپ چت نرم افزار برای یاداوری احساسات خود را برای آن روز خاص. بعد از او منتقل به تولید این آثار در Autodesk Sketchbook که در آن او به اتمام بیش از 300 آثار دیجیتال مداد و جوهر نشانگر chronicling 300 روز از احساسات.

“مفهوم برای این پروژه شد و به ابراز احساسات” اعطای توضیح داد. “من تا به حال یک زمان سخت در بیان خودم را به دیگر مردم, اما از طریق هنر من من قادر به اتصال پل به دیگران است.”

در “Overthinking” گرانت به ما نشان می دهد یک تصویر است که نشان دهنده یک روز در زندگی خود را که در آن او اساسا “بیش از” فکر همه چیز را.

“من تا به حال مقدار زیادی در رفتن. ذهن من بود بیش از تشدید چیز است. مشاهده تمام بی شمار سفید پازل قطعه” کمک مالی خواست. “قطعات پازل سفید شدند چرا که این احساس مثل من در تلاش برای اضافه کردن بی معنی قطعه به یک در حال حاضر کامل تصویر زمانی که من بیش از تفکر است.”

بر خلاف اعطای رنگارنگ و قوی آثار هنری است که می تواند تا دو ساعت برای تکمیل شبانه من, خاطرات خط خطی ساده هستند چهره های چوب با چهره و نگاهی به من حدود دو دقیقه برای تکمیل. مانند اعطای پیدا کنم این طرح به من کمک پاکسازی غیر ضروری داخلی پچ پچ من اغلب حمل در اطراف با من در طول روز.

من برای پیدا کردن آن آرامش و رضایت خودم را از این خلاق انتساب است که من می توانید انجام در رختخواب قبل از اینکه من به خواب رفتن — تقریبا مثل یک مراسم از تصویب برای تبدیل شدن به unburdened و به حرکت به روز بعد.

به تازگی کار دوباره در Autodesk Sketchbook Grant تولید آثار هنری با عنوان “امروز شما را قدیمی ترین خود” به عنوان کامپیوتر خود را روی صفحه نمایش بهینه ساز به یادآوری خود را به مادر. من این ایده را بسیار عمیق و الهام بخش, و, که در آن نقشه کشی در روز ورزش کمک می کند تا من در شب “خود را قدیمی ترین خود” هنر مفهوم کمک می کند تا من در صبح یاد من چگونه من می توانید قاب شروع هر روز جدید است.

هنگامی که شما تعریف گرانت در هنر خود او بلافاصله اعتبار خود را بزرگترین حامی خود را از پدر الکس که یک هنرمند.

با تشکر از شما Grant دسته برای کمک به من از طریق این بار عجیب و غریب در جهان است. من امیدوارم که من از این داستان شما قادر خواهد بود برای کمک به مردم دیگر بیش از حد.

— یادداشت سردبیر: Nickole Kerner Bobley محلی هنر گورو و مقاله نویس سابق برای روستایی از 2017-2018 تا به لطف توافق به قلم برخی از ستون های ویژه. او گفت: “Artfeel ستون را برمی گرداند به عنوان یک لغزش روانی انحراف در طول COVID-19 بحران است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>