Artfeel: جنگل عکاس می یابد معنا در گذشته کار

منتشر شده

این Artfeel ستون را برمی گرداند به ارائه هنر به عنوان یک انحراف در طول COVID-19 بحران است.

این Rashād-Webster dictionary تعریف این کلمه در متن به عنوان بخش هایی از یک گفتمان است که در اطراف یک کلمه یا عبارت که می توانید پرتاب نور در معنای آن است. در هنر زمینه را فراهم می کند فلسفی فریم عناصر برای تعیین معنای یک اثر هنری. این شامل هر گونه اظهارات این هنرمند اعلام کرد در مورد خود کار می کنند.

در سال 2017, جنیفر Vahlbruch برنده جایزه, آلمانی, عکاس شناخته شده برای او قابل توجه چشم انداز پانورامای نقل مکان کرد به جنگل. یک سال قبل از او تا به حال جامعی از یک عکس در سابق زادگاه کمپتن آلمان در حالی که او برنامه ریزی حرکت خود را به ایالات متحده است.

“ساختار دیوار من را به یاد وسیع اقیانوس های جدید من در مورد به کشف در زندگی جدید من, با تمام انتظار یو پی اس و فراز زندگی” Vahlbruch گفت. “در تمام این شور و هیجان و شادی و سرخوشی, نور قرمز به من یادآوری می شود در برنامه ریزی و دقت عمل می کنند.”

در حالی که انجام بخشی خود را برای جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus Vahlbruch مانند بسیاری از ما صرف مقدار زیادی از زمان در خانه. این به زمان خود در نهایت به شانه را از طریق پیر دیجیتال و چاپ فایل های که نیاز به سازماندهی. در میان این پروژه او سهوا در سراسر عکس های مختلف از خود گذشته است که مشاهده از طریق لنز جدید از coronavirus ناگهان مربوط به او را دوباره در راه های جدید است.

این عکس با عنوان, هشدار بخشی از یک آنلاین نمایشگاه “متن Covid-19” در حال حاضر نمایش داده شده در Vahlbruch خوب, هنر عکاسی, وب سایت که در آن او plucks آثار موجود از او عظیم archives و reimagines آنها را در زمینه این بیماری همه گیر.

“در دوران مدرن چراغ قرمز نماد زمان شیوع نقاط دولت از زنگ ما گناه در جامعه است که نگه می دارد در حال حرکت در تنهایی و فرد فرد تمرین های اجتماعی فاصله بلکه جدید ناشناخته در میان نیستی که می شود یک عامل مخل در یک در حال اجرا هموار جامعه” Vahlbruch توضیح داد.

خود آموخته عکاس و هنرمند Vahlbruch سفر کرده است در سراسر جهان و عکاسی از مناظر خیره و فک انداختن مناظر. او اغلب چاپ آثار او در 13-پا مقیاس با سالن های او را به نمایش آثار او در این است که حتی بلندتر از آثار او هستند wid e — گذشته نشان می دهد یک بار برگزار می شود در 6,683 پا در هوا در Bergschau, Fellhorn, ديد کوه, قله ایستگاه در آلمان است.

Vahlbruch آنلاین عکاسی نمایش “زمینه Covid-19” جذاب است ، در آن او به ما یادآوری می کند که چگونه هنر است و قدرت ابدی است. برای مشاهده “متن Covid-19” بازدید از https://jennifervahlbruch.com/context-covid-19.

— یادداشت سردبیر: Nickole Kerner Bobley محلی هنر گورو و مقاله نویس سابق برای روستایی از 2017-2018 تا به لطف توافق به قلم برخی از ستون های ویژه. او گفت: “Artfeel ستون را برمی گرداند به عنوان یک لغزش روانی انحراف در طول COVID-19 بحران است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>