Artfeel: مرد alter ego نشان داد در توضیح هنر سنگ

به روز شده

این Artfeel ستون را برمی گرداند به ارائه هنر به عنوان یک انحراف در طول COVID-19 بحران است.

اگر سه ماه پیش از شما خواسته 53 ساله ساکن جنگل, تاد Mathias اگر او ممکن است علاقه داشتن به صرف زمان پیوستن به یک جامعه پروژه هنر نقاشی سنگ, من کاملا با اعتماد به نفس این زن موفق و انسان را مشغول می توانست مودبانه کاهش یافته است.

پسر برادر شوهر, پدر, دایی و نفت کارآفرین اگر Mathias است نه حضور در فوتبال یا بسکتبال بازی (و یا مربیگری یکی خودش) و یا داوطلب در بچه های مدرسه یا کلیسا او را در هواپیما بازدید از مشتریان و یا خود را قوم و خویش. و به عنوان یک طرفدار ورزش ایده استفاده از کمی وقت آزاد او در دسترس به درگیر شدن در یک محلی fartsy artsy پروژه هنر بود که به سادگی نه در کارت.

اما پس از آن coronavirus پرورش آن سر زشت محدود این دوستانه اوهایو متولد مرد به خانه اش.

در ضمن یک هنر رها کردن پروژه بود و گرفتن جای پا در جنگل. ماموریت آن این بود که نشان دهد که چگونه هنرمندان کمک به جامعه و چگونه هنر می تواند به گسترش تفکر است. در جامعه ما این مفهوم تجلی از طریق هنر سنگ. مردم نقاشی سنگ و سپس “رها کردن” آنها را در طول پیاده روی و دوچرخه سواری در مسیرهای پیاده روی. به عنوان برای افرادی که پیدا کردن رها گنجینه های هنر آمده به زندگی خود را در یک راه بسیار غیر منتظره.

زمانی که ماتیاس خواسته شده بود توسط همسرش سوزان به او ملحق سنگ نقاشی در میز آشپزخانه خود را با دو نوجوان فرزندان خواهد شد و جک او را برداشت تا قلممو کندن یک سنگ از یک شمع کوچک روی میز و شروع استارت کردن از حافظه آنچه او فکر یک تصویر مناسب و معقول از ونسان ون گوگ معشوق نقاشی “شب پرستاره.”

هیچ کس در خانواده به رسمیت شناخته شده Mathias’ نقاشی نوای ون گوگ اما هنوز هم روز بعد هنگامی که او را “رها” آن را در مسیر دوچرخه سواری در نزدیکی پلنگ نهر او امیدوار شخص دیگری را تشخیص هنر, و می خواهید او را سنگ است. متاسفانه برای چند روز و شب سنگ او فقط نشسته وجود دارد. در همین حال اعضای خانواده خود را سنگ کرده بود به سرعت ربوده شده است.

“حقیقت گفته شود من از نسخه امضا آسمان چرخش من نقاشی به تقلید از شب پرستاره نگاه بیشتر شبیه عجیب و غریب ورودی گردباد یونجه — آن را بیشتر از یک شب ترسناک!” Mathias اضافه شده با یک خنده.

نژند اما منصرف, Mathias گوگل معروف آثار هنری کمپبل سوپ کردم و مشغول نقاشی دوباره — این بار با دقت کپی کردن شکل و رنگ دقیق از این یاد کار بر روی یک سنگ. خانواده خود را فورا به رسمیت شناخته شده این اندی وارهول آثار هنری است. مبتلا به دوار سر, Mathias جستجو برای بیش از یک ساعت برای پیدا کردن نقطه مناسب و سپس با دقت قرار سوپ بر روی زمین است. رنگ آن و تصاویر غیر قابل انکار جالب در برابر چمن سبز.

“است که یکی به سرقت رفته بود آن شب!” Mathias گفت: با شور و هیجان. “من می دانستم که من به چیزی!”

و پس از آن آغاز شد…Mathias عمیق شیرجه رفتن به تحقیق از various artists, یادگیری از متن در آن تولید می شود آثار خود انتخاب که آثار ایشان به جشن عشق تکثیر آثار هنری بر روی سنگ ها و سپس پیدا کردن نقطه مناسب برای رها کردن آنها را. از Keith Haring به Roy Lichtenstein, پاپ خود را از هنر و هنرمند احترام فاز به سرعت او را به دست آورده آرزو “ستاره راک” وضعیت در محلی رها هنر Facebook صفحه. از آنجا او را جشن گرفتند بسیاری از هنرمندان از جمله جورج Rodrigue از طریق یک سگ آبی راک سری.

به آرامی Mathias’ اوقات فراغت شروع به تغییر. با کمتر زندگی می کنند و یا ورزش های تلویزیونی در دسترس او شروع به تحصیل در رشته تاریخ هنر به منظور درک این زمینه از هنرمندان آثار او تجلیل شد. او همچنین مجذوب شد با ریفت در حال ظهور در ترک سنگ هنر جامعه: برخی از اعضای امیدوار سنگ آنها رنگ و رها خواهد گرفته نمی شود اما به جای ماندن که در آن از چپ به ارائه علاقه به همه که گذشت آنها را در حالی که دیگران مانند ماتیاس عاشق این ایده از ترک سنگ های امید آنها گرفته شود. در هر صورت او آموخته است که چگونه رها, هنر می یابد راه خود را به زندگی دیگران کهکشان و او دوست داشت که بخشی از آن را.

مسلح با یک مجموعه جدید از رنگ و برس و سنگ Mathias در حال حاضر حدود دو تا سه هنرمند ادای احترام سنگ یک هفته. اخیرا و به طرفداران خود’ لذت او نقل مکان کرد و به یک Jean Michel-Basquiat و Banksy فاز.

با یک چشمک زدن در چشم Mathias توضیح می دهد که بعد از هواپیما او تخته— با ضد عفونی کننده دست و یک ماسک — ممکن است رهبری به نفت پچ یا به مادر آلما خود را به تماشای Buckeyes شکست ببر اما در عوض به یک خیابان جشنواره هنر و یا یک موزه به تجربه مورد علاقه خود را به آثار هنری در فرد قدرتمند یادآوری است که قرار گرفتن در معرض به هنر مانند coronavirus می توانید تغییر مسیر برای همیشه لطفا برای.

— یادداشت سردبیر: Nickole Kerner Bobley محلی هنر گورو و مقاله نویس سابق برای روستایی از 2017-2018 تا به لطف توافق به قلم برخی از ستون های ویژه. او گفت: “Artfeel ستون را برمی گرداند به عنوان یک لغزش روانی انحراف در طول COVID-19 بحران است.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>