Artfeel: هنرمند محلی به بررسی طبیعت بشریت در “درخت انسان” کار

به روز شده

یادداشت سردبیر: Artfeel ستون را برمی گرداند به ارائه هنر به عنوان یک انحراف در طول COVID-19 بحران است.

مانند خود طبیعت من اضطراب است که در حال اجرا وحشی. پدر و مادر من در روستا زندگی می کنند از Alden پل نه چندان دور از خانه سالمندان تجربه coronavirus’ دردناک خشم.

پس از ماندن در خانه با خانواده در نزدیکی پلنگ نهر من نیاز روزانه من طبیعت پیاده روی در حال حاضر بیش از همیشه و به سادگی به افتخار انسان/درخت اکسیژن/دی اکسید کربن تجارت تنظیم—اما برای خانواده من و خود من روانی سلامت عقل به فرار به جنگل شفا که بلند ارواح ما در حالی که به معنای واقعی کلمه پایه ما پایین است.

هنرمند محلی جان ترومن به زیبایی به بررسی ارتباط بین انسان و طبیعت در عکس دیجیتال “درخت انسان است.” با استفاده از یک تکنیک عکاسی به نام دو قرار گرفتن در معرض (و یا قرار گرفتن در معرض چندگانه) او از ترکیب دو نوردهی در داخل خود دوربین (نیکون D750) برای ایجاد یک تصویر واحد است.

“من در زمان عکس در کارلتون, جنگل, پارک,” توضیح می دهد که ترومن. “باور کنید یا نه, این تصویر نهایی ایجاد نمی شد در فتوشاپ.”

متولد و بزرگ شده در Leon, Guanajuato در مکزیک ترومن مالک و مدیر خلاق سحابی فیلم که در آن او با استفاده از خلاقیت و ایده برای کمک به ترویج جامعه و کسب و کار خود از طریق چشمگیر تجاری سینمایی ، پرشور, قصه گو هنری خود را با سفر شروع به کار در زمینه طراحی گرافیک. مشتاق سحر و جادو و توهم نوری فن غیر قابل انکار حس رمز و راز نفوذ, بسیاری از را و هنوز هم در حال حرکت تصویر کار می کند.

ترومن را “درخت انسان” من به ارمغان می آورد راحتی. من تجسم آن پیش بینی شده بر روی بدن خود من — من سر و قفسه سینه تنفس زحمت — هر ظهور و سقوط — یک همزیستی سلام به درختان که ریه های ما.

چگونه “درخت انسان” را به شما احساس می کنید ؟ که در آن آن را به ذهن خود را به?

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Artfeel و جنگل هنر شورای لطفا www.thewoodlandsartscouncil.org.

— Nickole Kerner Bobley سابق هنرهای ستون نویس روستایی قبل از بازنشستگی در سال 2018 است. او بازگشته است در طول COVID-19 رمان coronavirus همه گیر را ارائه دیدگاه در هنر محلی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>