Artfeel: جوآن Tilton تعقیب نور ابراز قدردانی

منتشر شده

“قدردانی است افزایش خوش بینی همه ما باید در حال حاضر — در هنر و در ما زندگی جدید برخورد با کروناویروس” توضیح می دهد که برنده جایزه عکاس محلی جوآن Tilton.

در حالی که به عقب Tilton بود در انتساب به تصرف هنرمند Dixie, دوست, همجنس باز, “در لبه آب” نه پنل موزاییک مجموعه واقع در داخل تونل از جنگل خواهیم داشت. پس از او جامعی آخرین عکس برای فرفره او تبدیل به بسته کردن چرخ دنده ها.

ناگهان او مسدود است. یک تکه از نور خورشید غرق در آب های بین تونل دیوارهای ضخیم روشن دیافراگم بین موزاییک.

Tilton در زمان چند عکس از این منحصر به فرد ‘پورتال’ و با عجله به خانه. او chomping در بیت شروع به ویرایش و چاپ عکس.

“این چیزی است که اتفاق می افتد زمانی که شما در حال احاطه شده و/یا مطالعه هنر بزرگ — آن را به شما الهام بخش,” Tilton با لبخند گفت:. “آن را به شما به دنبال در چیزهایی که از یک چشم انداز جدید و کمک می کند تا شما را با کار خود را.”

در سال 2014 پس از افزایش سه فرزند Tilton خداحافظی به شرکت های بزرگ امریکا و سلام به تمام زمان عکاسی است. مربی برنده جایزه جنگل مبتنی بر عکاس تد واشنگتن (که در عکس جامعه ما از زمان آغاز آن) Tilton توضیح می دهد که او آموخته شده از بهترین.

“تد فوق العاده بیمار و تشویق معلم. او همیشه به من بگویید به اطراف نگاه کنید و پشت سر من پیاده روی مسیرهای پیاده روی, بنابراین من مطمئن هستم که نه به از دست ندهید همین هر چیزی!” Tilton توضیح داد.

شما احتمالا دیده می شود Tilton خیره کننده عکاسی در جامعه مجلات بر در و دیوار از کسب و کارهای محلی در منطقه, عکاسی, نمایشگاه و یا به عنوان یک آرزو حراج مورد در رویدادهای خیریه.

امروز مسلح با نیکون Z6 بدون آینه و آی فون 11 Tilton دیده می شود تعقیب نور در جنگل’ برجسته و طبیعت نقاط و بعد ارسال آثار او در رسانه های اجتماعی — مشتاقانه های آخرین دسته ای از روز بهترین چشم-می یابد.

“هنگامی که ما در کار ما هیچ ایده چگونه ما در حال نفوذ در زندگی دیگران در راه مثبت,” Tilton اضافه شده است. “دیکسی دین, دوست, همجنس باز, محل کار الهام بخش من روز من در زمان این عکس و من هنوز هم احساس می کنم خدا را شکر هر بار که من می بینم چیزی ایجاد شده توسط او.”

جوآن Tilton قدردانی را به ما یادآوری می کند که ما وارد جدید پورتال—راه های جدید برای زندگی در کنار هم است که ما بیشتر وابسته به هر یک از دیگر در حال حاضر از همیشه.

— Bobley محلی هنر گورو و مقاله نویس سابق برای روستایی از 2017-2018 تا به لطف توافق به قلم برخی از ستون های ویژه. او گفت: “Artfeel ستون را برمی گرداند به عنوان یک لغزش روانی انحراف در طول COVID-19 بحران است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>