منتشر شده

این Artfeel ستون را برمی گرداند به ارائه هنر به عنوان یک انحراف در طول COVID-19 بحران است.

“موسیقی است که در مورد تجربه و در حال حاضر” توضیح می دهد که محلی کلاسیک پیانیست متی کنت اورت. “کلمات اغلب لازم نیست.”

در این هفته او قرار بود در تعطیلات در نیویورک پس از کارنگی هال کنسرت شاد جشن اخیر خود دست پرورده آمریکا کنسرت جایزه برنده شوید. Coronavirus و مادر سالمند خود را به سلامت بیمار به حال برنامه های دیگر برای او.

به جای اورت مانند بقیه از ما است ماندم, به در خانه. هنگامی که او می کند سرمایه گذاری آن را در درجه اول برای رانندگی به سرو’ مسیح کلیسای لوتری جایی که او به عنوان مدیر موسیقی وزارت و/یا برای مراقبت از معشوق 81 ساله, مادر, Bettie.

کاهش خطر و زوال عقل بیمار اورت مادر رسیده است موقعیت unenviable از نیاز به حرکت به تسهیلات زندگی کمک.

“جهانی همه گیر است نه زمان ایده آل برای ارزیابی یک خانه جدید برای مادرم. در طول این تور از زندگی کمک مراکز ما مجاز به ارتباط برقرار کردن با هر یک از ساکنان و فعالیت های اجتماعی بسیار محدود” اورت گفت. “نیازی به گفتن نیست, گرفتن دقیق احساس برای هر جامعه مشکل است. ما واقعا نیاز به دانستن است که در علاوه بر این به او به خوبی مراقبت برای او راحت و خوشحال است.”

آن است که در طول این نگران کننده بار اورت نوبت به خود تزلزل ایمان و به موسیقی است. هر دو به او حس امید و هدف است. او در می یابد که موسیقی یک شکل منحصر به فرد از بیان — که اغلب موثر تر از کلمات است. آن چیزی است که کمک می کند تا او را به استراحت و درمان, آیا آهنگسازی آن بازی آن را و یا به سادگی گوش دادن به آن چیزی است که او می داند که می تواند کمک به درمان دیگران با ارائه راحتی برای روح مانند شنیدن یک کاسه سوپ مرغ.

در حال حاضر اورت در حال کار بر روی یک پروژه موسیقی به نام “سایه های نور و شخصیت های رنگارنگ.” این شامل مجموعه ای از شبانه — شب کوتاه الهام گرفته از قطعات موسیقی. او سرپرستی مخلوط شامل کار توسط آهنگساز لهستانی فردریک شوپن چند تکه مدرن آهنگسازان و “استارداست” یک nocturne اورت تشکیل شده himselfi, nspired توسط یک Lang فقط شعری به همین نام است.

در حال حاضر سالن کارنگی می توانید صبر کنید. Bettie است اورت تمرکز و او به عنوان نمایشنامه خود “استارداست” برای او سپاسگزاری به خاطر درس پیانو او مرتب برای او هنگامی که او یک کودک بود — موسیقی تعالیم که منتشر شد شور و شوق است که تغییر زندگی خود را برای همیشه لطفا برای.

برای گوش دادن به متی کنت اورت را “استارداست” بازدید https://youtu.be/XbU0xnIiWt0.

— یادداشت سردبیر: Nickole Kerner Bobley محلی هنر گورو و مقاله نویس سابق برای روستایی از 2017-2018 تا به لطف توافق به قلم برخی از ستون های ویژه. او گفت: “Artfeel ستون را برمی گرداند به عنوان یک لغزش روانی انحراف در طول COVID-19 بحران است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de