Artfeel: هنر متصدی واحد به هنرمند در میان COVID-19 همه گیر

منتشر شده

یوسف Staley اجرایی متصدی در بیشه موزه هنرهای یکی از جوانترین داران در امریکا است که مبارزه با قرنطینه خستگی با هنر است. این بار اما او نه به فکر هنر است. به جای او بارور شدن و ایجاد هنر خود را.

Staley میز کثیف است. مسلح با کتاب های درسی کالج و artbooks با سقوط امپراتوری مجسمه سازی اتمی قارچ ابرها و, علمی تخیلی, فیلم, عکاسی, افراد (به نام چند) او با استفاده از دوربین گوشی برای ضبط تصاویر است که منافع او و سپس خود را می فرستد انتخاب به کامپیوتر و پرینتر. سپس بسته به نوع چاپگر را در خلق و خوی دریافت یا مبهم یا روشن کاغذ چاپ-از مواد مورد نظر. بعد او با استفاده از قیچی برای برش انتخاب افراد و به طور مستقیم اماکن این اشکال را بر روی یک ورق کاغذ به ببینید که چگونه ترکیبی از تصاویر تأثیرات یک مفهوم (با یک ایده پیشرو به دیگری). این رقص از آنچه-باید-به-جایی که در نهایت به پایان می رسد با سکته مغزی از یک چسب چوب.

Staley را کلاژ مرکز در جابه جایی و اضطراب.

“من علاقه مند هستم در این احساس از اندیشه و بقایای سابق ما selves” Staley توضیح داد. “من امیدوارم که با نگاه کردن به تاریخ ما می تواند به جلو حرکت می کند در تحصیل راه را از طریق بحران کنونی است.”

در “قرار” او با استفاده از یک کلاسیک مجسمه از دوران باستان برای نشان دادن قدرت شیفت از سقوط اقتصادی. من دوست دارم که چگونه مجسمه بینی و دهان دچار اختلال هستند — مانند یک ناراحت کننده سلام به مدرن روز facemask.

Staley هنری فرایند است که هر دو به طور همزمان محاسبه و به صورت تصادفی. از یک طرف او به دقت انتخاب موضوع و مفهوم اما از سوی دیگر در مرحله برش او به طور مداوم بازیافت cut-outs’ تکه. ناگهان چه شد یک بار دور انداخته بخشی از یک عکس می شود منجر تصویر در آن آثار هنری است.

“کار به عنوان یک هنرمند این هفته به من کمک کرد درک کنند که در روند هنر-همه چیز لزوما باید طوری مقدماتی intellectualized,” Staley گفت.

این متصدی تبدیل هنرمند همیشه در حال رشد کولاژ سری باعث یک نگاه دراماتیک در ناپایداری و جدی درس چگونه اضطراب را بدون شک ما شکل پست coronavirus آینده.

برای دیدن بیشتر از یوسف Staley را آثار لطفا پیدا کردن او را در Instagram در https://www.instagram.com/joestaleyiv/.

— Bobley محلی هنر گورو و مقاله نویس سابق برای روستایی از 2017-2018 تا به لطف توافق به قلم برخی از ستون های ویژه. او گفت: “Artfeel ستون را برمی گرداند به عنوان یک لغزش روانی انحراف در طول COVID-19 بحران است.” Bobley نیز یکی از موسسان و چهره های کلیدی در سه ماهه ArtFeel شب از تلون مزاج که در آن ساکنان محلی و بازدید کنندگان می توانید در صحنه و بیان خود را در بازار و خیابان پارک مرکزی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>