Artfeel: ‘پرتگاه’ تلاش برای به تصویر کشیدن ‘قدرتمند انتقال به ناشناخته’

منتشر شده

به عنوان ما شیرجه رفتن دوباره به جامعه آن است که یک کیسه مخلوط از احساسات — که مایل به بازگشت به کار به احیای اقتصاد بلکه ترس بالقوه دردناک نیش از coronavirus. سهوا گرفتن روح زمانه است جنگل-بر اساس مداد رنگی هنرمند جسی لین با او بیش از حد واقع بینانه طراحی “پرتگاه” به تصویر می کشد که قدرتمند انتقال به ناشناخته.

خط توضیح می دهد که این 2019 ایجاد یک نوای عاشقانه عشق و سرخوشی از افتادن به آن و پیدا کردن کسی برای به اشتراک گذاشتن زندگی خود را, اما همچنین خام آسیب پذیری است که عشق به خواسته های واقعا توان انجام. این فوق العاده غنی و دقیق و واقعی آثار هنری او را گرفت و بیش از 1000 ساعت برای تکمیل بیش از هفت ماه طول.

من پیدا کردن یک مسحور ممزوج از زیبایی و ترس را در “پرتگاه” با موضوع درخشنده یال مو, پوست و حباب در کنار تاریکی تبار به وهم آور شکوفه دریایی سمی گزنه چتر دریایی.

متولد 1990, Lane, کشف مداد رنگی در حالی که مبارزه با چالش های نارساخوانی.

“رشد من اغلب احساس تنهایی” لین گفت. “من به شدت می خواستم برای پیدا کردن یک محل در زندگی که در آن من احساس نمی نمایند. برای سال های من بطری تا احساسات من. سپس متوجه شدم که آنها می تواند یک منبع الهام بخش. من شروع به ایجاد تصاویر شخصی در مبارزه و صمیمی احساسات است.”

هنرهای زیبا خبره مجله شنود گذاشته لین به عنوان “صعودی ستاره در دنیای هنر.” او جوایز متعددی شامل افتخارات بالا از Salmagundi باشگاه بین المللی هنرمند, مجله رنگی مداد جامعه آمریکا و دره هادسون انجمن هنر. او نیز فینالیست چندین بار بین المللی هنر نوسازی مرکز سالن.

زیبا در حالی که به دنبال در “ورطه” من نیاز به بارها و بارها خودم یادآوری کنم این است که یک عکس به یک کولاژ دیجیتال — به جای هزاران نفر از ظریف مداد از حرکات دست یک محلی استاد و معلم (او میزبان کارگاه های مختلف در سراسر کشور و به صورت آنلاین). لین توسط RJD گالری در Bridgehampton نیویورک و توضیح می دهد که به من او پرشور در مورد پیشرفت مداد رنگی در جهان از هنر خوب است.

چگونه جسی لین “پرتگاه” را به شما احساس می کنید ؟ چه چیزی شما فکر می کنم زمانی که به آن نگاه کنید ؟ که در آن آن را به ذهن خود را به? برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا به jesselaneart.com.

— Bobley محلی هنر گورو و مقاله نویس سابق برای روستایی از 2017-2018 تا به لطف توافق به قلم برخی از ستون های ویژه. او گفت: “Artfeel ستون را برمی گرداند به عنوان یک لغزش روانی انحراف در طول COVID-19 بحران است.” Bobley نیز یکی از موسسان و چهره های کلیدی در سه ماهه ArtFeel شب از تلون مزاج که در آن ساکنان محلی و بازدید کنندگان می توانید در صحنه و بیان خود را در بازار و خیابان پارک مرکزی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>