واشنگتن – ارتش ثانیه. رایان مک کارتی در روز جمعه گفت: ستوان سرهنگ الکساندر Vindman سابق شورای امنیت ملی کارمند که شهادت در رئیس جمهور تهمت را استیضاح تحقیق است نه در دست بررسی یک موضع به ظاهر در تقابل با کاخ سفید است.

مغلوب ساختن پیشی جستن به کارگردانی خشم خود را در Vindman پس از سابق شورای امنیت ملی کارمند و اوکراین متخصص شهادت قبل از کنگره در مورد نگرانی با مغلوب ساختن پیشی جستن تماس تلفنی با رئیس جمهور اوکراین ولدیمیر Zelensky. این مکالمه باعث تهمت را استیضاح.

هفته گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن در توئیتر خود نوشت که او از کار اخراج Vindman او به عنوان “سرکش.” در روز سه شنبه مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه به راه آهن در برابر Vindman گفته او “انجام بسیاری از چیزهای بد” است و نظامی خواهد نقد و بررسی عملکرد خود را.

که به نظر نمی رسد به این مورد با توجه به McCarthy, ارتش, ارشد غیر نظامی رسمی.

“هیچ بررسی به او” مک کارتی گفت.

او چه می گویند؟: Takeaways از سرهنگ سرهنگ الکساندر Vindman را استیضاح شهادت

مک کارتی گفت: مخاطبان در باشگاه مطبوعات ملی جمعه که Vindman را تکمیل موقت انتساب او قبل از ثبت نام در ارشد سرویس جنگ ، نظامی می فرستد و آن امیدوار افسران به مدارس از جمله ارتش را در دانشکده جنگ به آنها را آماده برای ارتقاء به ارشد پست.

Vindman موقت کار را در واشنگتن, d. C.-منطقه, با توجه به وزارت دفاع رسمی بود که مجاز به صحبت علنی در مورد مسائل مربوط به پرسنل.

Vindman همراه با دیگر کارکنان کاخ سفید به گوش مغلوب ساختن پیشی جستن جولای 25 تماس با Zelensky. Vindman گزارش نگرانی های خود را به شورای top وکیل مورد تهمت خواستار تحقیقات از معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن و پسر شکارچی.

پس از استیضاح: کلینتون بود ‘فروتن.’ مغلوب ساختن پیشی جستن تخلیه در ‘ساختگی فاسد معامله است.’

دیدار با شاهدان: که شاهدان در استیضاح پرسش و آنها چه می گویند ؟

“من فکر نمی کنم آن را مناسب به تقاضا است که یک دولت خارجی بررسی یک شهروند ایالات متحده بود و من نگران پیامدهای برای دولت ایالات متحده را به حمایت از اوکراین” Vindman گفت. “آن را یک دانشمند موشکی برای دیدن جایی که به دست آوردن خواهد بود برای رئیس جمهور در بررسی یک حریف سیاسی.”

او پس از تبرئه در سنا تهمت اخراج Vindman و برادر دوقلوی او یوگنی یکی دیگر از افسر ارتش ملی و امنیت کارکنان. او همچنین اخراج سفیر ایالات متحده به اتحادیه اروپا گوردون Sondland که شهادت بود در استیضاح پرس و جو.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de