ارتش شناسایی ونسا Guillén را همچنان سرباز خانواده می گوید

ارتش محققان مثبت شناسایی باقی مانده از Spc. ونسا Guillén خانواده او گفته واشنگتن پست روز یکشنبه بیش از دو ماه پس از او از بین رفته از فورت هود.

باقی مانده است کشف سه شنبه در یک قبر کم عمق در شرق تگزاس نصب و راه اندازی موجب تعقیب جنایتکاران که به پایان رسید که یک مظنون – Spc. هارون رابینسون – کشته شدن خود را به عنوان افسران بسته در ارتش گفت.

افراد مشهور پشتیبانی: سلما هایک, هوستون, رپ Baby Bash به دنبال عدالت برای ونسا Guillen

رابینسون دختر شد متهم با شواهد دستکاری و گفت: او کمک کرد تا دور از بدن پرونده های دادگاه نشان می دهد.

Guillén ناپدید شدن و خانواده اش اتهامات که او از نظر جنسی مورد آزار و جلب توجه از فعالان قانونگذاران مشاهیر و دیگر سربازان است. خانواده نیز شکایت کرده است که ارتش جستجو برای 20 ساله سرباز فاقد ضرورت و مراقبت در بالاترین سطح است.

بهبود استخوان و دیگر باقی مانده بودند مورد استفاده برای شناسایی Guillén در جمعه, وکیل خانواده ناتالی Khawam گفت. اما خانواده منتظر تا روز یکشنبه برای یک کشیش و روحانی به طور رسمی اطلاع Guillén مادر, گلوریا Guillén.

“او احساس ونسا دیگر با ما” گلوریا دختر, Mayra Guillén, گفت واشنگتن پست از طریق تلفن از هوستون. “او تا به حال یک زمان سخت پذیرش وجود ندارد کل بدن است.”

محققان نقل مکان کرد بیش از حد به آرامی به قطعه با هم شواهد و امن از اطلاعات گوشی است که منجر به متهمان بیش از دو ماه پس از Guillén ناپدید Khawam گفت.

“او رهبری شکست خورده او,” Khawam گفت. “ارتش شکست خورده است.”

Guillén شد bludgeoned به مرگ در فورت هود در آوریل 22, نزدیکی جایی که او گذشته بود محققان گفت. بقایای پنج شنبه شد و پس از نزدیک به یک سایت جستجو توسط محققان نه روز قبل از آن که آنها ندانسته بود در بالای آنها یک جستجو رهبر گفت.

فورت هود و ارتش تحقیقات جنایی فرماندهی که رهبری این تحقیقات و خدمات را معادل اف بی آی نمی پاسخ به یک درخواست برای اظهار نظر در طول تعطیلات آخر هفته.

Guillén بر این باور بودند که او نمی تواند رویکرد خود را زنجیره ای از فرمان با اتهامات بستگان او گفت و به جای جلب اعتماد در اعضای خانواده. “او احساس اگر او چیزی اتفاق می افتد,” Mayra Guillén گفت: پست. “من در حال حاضر متوجه همه چیز منجر به آنها اذیت و آزار او در کار است.”

“آنها او را شکست روح” خواهر Lupe Guillén اضافه شده است.

ارتش هفته گذشته گفت که این اتهامات به حال تولید شده قابل دوام آگهی و که در آن هیچ ارتباط بین Guillén مرگ و اتهامات.

سرلشگر حسن فیروزآبادی ، ژنرال اسکات Efflandt معاون فرمانده فورت هود در دفاع از جستجو و تلاش و گفت: مسئولان ارائه شده به خانواده خو اطلاعات به حفاظت از یکپارچگی بررسی است.

“من فقط آرزو می کنم من می تواند انجام یک کار بهتر تعادل آن نیاز دارد,” او گفت: در یک کنفرانس خبری پنج شنبه در واکنش به انتقاد.

اما آزار و اذیت جنسی اتهامات موجب بسیاری از زنان از خدمات اعضا و جانبازان به اشتراک گذاشتن داستان خود را در مورد حمله و آزار و اذیت در رسانه های اجتماعی با هشتگ #IAmVanessaGuillen.

سناتور. کریستن جیلیبرند D-n. y. و تشکر. جکی Speier, D-کالیفرنیا گفت: در نامه ای روز شنبه که آنها “به شدت نگران ظاهر که ارتش قادر به مارشال اضافی قابل توجهی تحقیقی منابع پس از خانواده اش شروع یک کمپین رسانه های اجتماعی.”

اطلاعات ارائه شده توسط زودتر مصاحبه با رابینسون و اتهام همدست Cecily ان Aguilar به تصویر می کشد آخرین لحظات Guillén زندگی و تلاش برای پنهان کردن بدن خود را.

Guillén مشغول به کار در یک زراد خانه در وسیع پایه خارج Killeen, با توجه به شکایت کیفری ظ توسط FBI محقق در ایالات متحده دادگاه منطقه.

در آوریل 22, او در سمت چپ او کلید ماشین سربازخانه کلید اتاق ارتش کارت شناسایی و کیف پول در زراد خانه راه می رفت و به آغوش اتاق نظارت رابینسون.

رابینسون ضرب و شتم Guillén در سر با یک چکش در آغوش اتاق کشتن او وجود دارد, شکایت گفت.

به زودی پس از شهود دیدم رابینسون مبارزه با وزن سنگین یک جعبه پلاستیکی به عنوان او را هل داد و آن را به ماشین خود را و سوار دور. در مصاحبه ای پس از دستگیری اگویلار دو لا فرانترا گفت رابینسون او را برداشت و او را به یک سایت نزدیک به لئون رودخانه در بلتون شرق فورت هود. جعبه حاوی Guillén بدن بود در حال حاضر وجود دارد, او گفت:.

رابینسون و اگویلار دو لا فرانترا تجزیه Guillén سعی در رایت باقی می ماند و دفن آنها در جدا کردن سوراخ محققان گفت: قبل از بازگشت چهار روز بعد برای شکستن باقی مانده با استفاده از بتن برای پنهان کردن آنها را.

در 18 مه روز بعد از شاهدان گفته محققان که رابینسون carted کردن جعبه رابینسون راضی به جستجو از تلفن خود نشان داد که تماس های متعدد به اگویلار دو لا فرانترا بعد از Guillén ناپدید شدن است.

یک ماه دیگر گذشت قبل از محققان گفت: اگویلار دو لا فرانترا مصاحبه شد در مورد این تماس گفت: عوامل او با رابینسون ها در شب قتل سپس recanted و گفت: او با توجه به شکایت.

عوامل دریافت اطلاعات مکانی از رابینسون و اگویلار دو لا فرانترا تلفن های و مشخص از یک منطقه در نزدیکی لئون رودخانه که در آن مکان خود را همسان. در 21 ژوئن محققان جستجو در منطقه و smoldered گودال و درختان که تا به حال خسارت آتش سوزی گفت: Tim Miller, مدیر و موسس تگزاس EquuSearch, یک سازمان غیر انتفاعی است که کمک در جستجو و کمک در Guillén مورد.

سوخته بخشهایی از یک جعبه پیدا شد و در آنجا بود که بوی تجزیه شکایت گفت: اما محققان می توانم پیدا کردن یک بدن.

Guillén باقی مانده بودند فقط چند پا دور میلر گفت: اما آنها رفت و کشف نشده برای اضافی نه روز تا مردان ساختمان حصار در نزدیکی بوی بوی در روز سه شنبه و به اطراف نگاه کرد. آنها را دیدم و به نام پلیس اسمیت گفت.

اگویلار دو لا فرانترا بازداشت توسط شب. رابینسون بود, محدود به بازداشتگاه اتاق اما “absconded” از فورت هود بعد در شب شکایت گفت. پلیس تا به حال اگویلار دو لا فرانترا تماس رابینسون شکایت گفت. “کودک آنها دریافتند قطعات آنها دریافتند قطعه” رابینسون گفت اگویلار دو لا فرانترا.

پلیس مواجه رابینسون در ساعات اولیه روز شنبه در کیللین در نزدیکی یک کلیسا و یک فروشگاه. او نمایش داده می شود اسلحه گرم به ضرب گلوله خود محققان گفت.

هنوز روشن نیست که چگونه رابینسون چپ پایه. سربازان بودند محدود وجود دارد به دلیل همه گیر Khawam گفته شد توسط محققان. ارتش پادگان به طور معمول سربازان ارسال شده در ورودی در همه زمان ها, تماشای کسی که می آید و می رود.

اسناد لیست نیست انگیزه در این قتل است. اما Khawam گفت: خانواده جریان برای ساعت توسط CID مقامات و رله اظهارات اگویلار دو لا فرانترا. او گفته محققان که رابینسون به او گفت Guillén دیدم یک عکس از اگویلار دو لا فرانترا بر روی تلفن خود را و او می دانست که اگویلار دو لا فرانترا به یک همسر جدا سابق فورت هود سرباز.

زنا جرم است و رابینسون گفته گفته بود اگویلار دو لا فرانترا که Guillén گفت: او را گزارش او اگویلار دو لا فرانترا بازگو کرد.

اما این خانواده بر این باور نیست که نسخه ای از وقایع و گفت که اگر Guillén شد به گزارش چیزی در مورد رابینسون آن شده اند که آزار و اذیت Khawam گفت.

خانواده با انتقاد از بررسی پیشرفت با اشاره به هفته از شکاف قبل از پیشرفت و درک تاخیر به نام کنگره سوالات به Guillén را زنجیره ای از فرمان و دست بررسی است.

Guillén یک نسل اول آمریکا با مکزیک ریشه گفته مادرش زمانی که او یک کودک بود که او می خواست به کمک طلب کردن. او را دیدم فرصت های بهتر در یونیفرم, Mayra Guillén گفت.

“او می خواست به خدمت و حفاظت از کشور” Guillén گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>