مسلح راننده بشکه نسبت به سیاتل معترضان تیراندازی یکی قبل از تسلیم شدن به پلیس

سیاتل – رهبران سیاسی ساخته شده حرکت می کند دوشنبه نسبت به defunding پلیس در پی خشونت در اینجا بیش از آخر هفته بعد در مراحل دیگر شهرستانها پس از نزدیک به دو هفته از بازداشت معترضان به خشونت پلیس که جاروب ملت است.

اداره پلیس با گاز کشته اشک تظاهرات یکشنبه شب با وجود شهردار در تلاش برای قبلا محدود کردن استفاده از آن. در اوایل یکشنبه شب 27 ساله بود به ضرب گلوله یک فرد مسلح راننده barreling به جمعیت معترضان.

سهشنبه مشخص شده و 10 روز متوالی تظاهرات در سیاتل بیش از خشونت پلیس برانگیخته شده توسط جورج فلوید مرگ پس از یک مینیاپولیس افسر پلیس کنده زانو خود را به گردن او. پلیس سیاتل آمده اند زیر آتش برای تاکتیک های خود را در تظاهرات منجر شهردار جنی Durkan یک دموکرات و رئیس پلیس کارمن بهترین برای گفتن یکشنبه شب که پلیس شده اند بیش از حد سریع به استفاده از زور به جای د-افزایش تضاد است. آنها به دستور پلیس به نوبه خود بر روی دوربین های بدن در طول تظاهرات که آنها شروع به انجام پنج شنبه.

جنایات نفرت: Self-شناسایی Ku Klux Klan رهبر دستگیر شده پس از رانندگی از طریق معترضان در, Va.

یکشنبه شب ناآرامی که همچنین شامل پلیس با استفاده از گاز اشک آور حتی اگر Durkan به نام برای توقیف موقت آن در بسیاری از شرایط رهبری سیاتل شورای شهرستان در نظر گرفتن برش بودجه برای پلیس. عضو شورای ترزا-little images که منجر شورا بودجه کمیته به نام برای پرس و جو به نصف 400 میلیون دلار بودجه پلیس و هدایت منابع مالی به سمت “جوامع که در آن ما شکست خورده است,” او گفت: در جلسه شورای جمعه.

نمایندگان برای شهردار و اداره پلیس نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر.

در تماس برای defunding پلیس-little images ذکر یک تلاش جدید نه اعضای شورای شهر مینیاپولیس که اعلام کرد قصد دارد روز شنبه برای از بین بردن آن شهرستان به اداره پلیس. کسانی که councilmembers نمی ارائه جزئیات طرح خود را, اما نام عمومی جدید-سیستم ایمنی به توسعه با اعضای جامعه.

– Little images تماس دنبال یک تقاضا از زندگی ماده سیاتل-پادشاه شهرستان به کاهش بودجه پلیس و به صرف بیشتر در بهداشت و خدمات اجتماعی.

Defunding تماس در حال به دست آوردن شتاب به عنوان طرفداران استدلال می کنند که گذشته پلیس اصلاحات تلاش شکست خورده اند. به جای رها کردن عمومی-برنامه های ایمنی در دسترس نباشد defunding طرفداران اغلب خواستار تغییر سیاست است که کاهش اتکا به ماموران اجرای قانون و همچنین به عنوان یک تخصیص مجدد بودجه پلیس به سمت خدمات مانند مراقبت های بهداشتی و مسکن برای جوامع است.

“این به این معنا نیست نخواهد بود و پلیس” – little images گفت: در مصاحبه بعد از جلسه. اما او معتقد است جابجایی وجوه به برنامه هایی که ارائه مسکن مقرون به صرفه مراقبت از کودکان و آموزش کار در حالی که “demilitarizing” پلیس در نهایت منجر به یک جامعه امن تر.

– Little images همچنین با اشاره به یک “خلاء رهبری” در سیاتل نشان می دهد که Durkan ارزیابی مجدد آیا او باید شهردار باقی بماند. بدون در نظر گرفتن-little images گفت: شورای شهر در حال حرکت است به دفاع بیشتری از قدرت را به عنوان آن به نظر می رسد به اداره پلیس را بودجه.

در ضمن به عنوان شهر بازگشت از تظاهرات روز شنبه, مردی که به ضرب گلوله کشته شد, دانیل گرگوری در “رضایت بخش” وضعیت گفت: تینا Mankowski سخنگوی Harborview Medical Center. او تحت عمل جراحی قرار گرفت صبح روز دوشنبه برای یک شکست به بازوی راست خود را از زخم گلوله.

هرج و مرج صحنه تیراندازی گشوده فقط قبل از 8:30 p. m. روز شنبه طی چه تا به حال شده است در یک تظاهرات مسالمت آمیز در نزدیکی اداره پلیس سیاتل شرق حوزه. ویدئوها نشان داد معترضان ظاهر می شود به پس از تعقیب یک هوندا سیویک آن را به عنوان سرعت پایین خیابان به سمت بزرگتر, جمعیت, کاهش, فقط به عنوان آن سقوط کرد به یک فلز مانع نزدیکی تقاطع.

وسیله نقلیه حملات: نوجوان به اتهام رانندگی به ممفیس در اعتراض به هدف قرار دادن چهار

گرگوری به وسیله نقلیه, ویدئو, توسط سیاتل تایمز نشان می دهد و به نظر می رسد به تلاش برای رسیدن به داخل شیشه سمت راننده که یک شات از کار اخراج شد.

گرگوری در حال تکان عقب افتادن بر روی پیاده رو. تماشاگران و پزشکان با عجله برای کمک به او. راننده که شناسایی توسط پلیس و سپس خارج شد این خودرو به عنوان افرادی که تا به حال فقط احاطه شده ماشین خود را در تمام جهات فرار کرد.

“او یک تفنگ!” مردم فریاد زد در فیلم گرفته شده توسط Seattle Times خبرنگار.

راننده پس از آن به سمت قلب این اعتراض که در آن صدها نفر جمع شده بودند در خیابان. با هیچ جایی برای رفتن برخی مطرح شده دست خود را در هوا. برخی از روی زمین دراز بود.

مرد زد طریق جمعیت به سمت پلیس خط در طرف دیگر از معترضان.

پس از او پدید آمده از میان جمعیت راه می رفت به سمت پلیس با دست خود در هوا. او راه می رفت تقریبا تمام راه را تا به پلیس خط قبل از اینکه ماموران او را گرفت و دور تصویری از دستگیری نشان می دهد.

فیلم نشان داد گرگوری راه رفتن پایین خیابان با پزشکان در حالی که بالا بردن مشت خود را در هوا. در یک ویدئو توسط عکاس خبری Alex Garland, Gregory توضیح داد چه اتفاقی افتاده است در حالی که یک طبیب اعمال فشار به خونریزی بازو.

“من یک ماشین اجرا کردن [خیابان]. . . . من او را گرفتن. من پانچ او را در صورت. من شنیدن گلوله رفتن در بازوی من – و من به سمت راست حرکت می کند در زمان,” او گفت:. “من همه چیز بود برای محافظت از این افراد است.”

معترضان تشویق برای Gregory به عنوان او گذشت و آنها را در خیابان در راه خود را برای دیدار با امدادگران.

رهبران شهر در روز جمعه را ممنوع کرده بود با استفاده از گاز اشک آور برای 30 روز به جز در موقعیت های تهدید کننده زندگی.

که بان کی مون نمی گذشته است.

اوایل روز دوشنبه پلیس دوباره مستقر ترکیبی از گاز اشک آور نارنجک و اسپری فلفل که آنها گفته بودند در پاسخ به مردم پرتاب پرتابه. پلیس همچنین گفت که آنها را دیدم که با یک تفنگ را در یک صدای جیر جیر توجیه استفاده از گاز اشک آور. بخش نیست پاسخ به یک درخواست برای اطلاعات بیشتر.

Plumes از دود ارسال ده ها تن از مردم در حال اجرا و فریاد مالش چشم خود, پخش زنده فیلم با فعال جوی وایزر نشان داد. بسیاری از باقی مانده با وجود پراکندگی سفارشات از پلیس ایستاده خود زمین از فاصله دور به عنوان پلیس و شلیک گاز اشک آور و نارنجک بی حس کردن و یا فلش-چتری در آنها. یک گروه حتی در خیابان ایجاد یک jovial ناسازگار موسیقی متن فیلم متضاد با صحنه.

سیاتل عضو شورای شهر Kshama Sawant بود که در خط مقدم صبح روز دوشنبه گفت: پلیس با شلیک گاز اشک آور و بدون تحریک.

“فقط maced و گاز کشته و صدها نفر دیگر توسط پلیس سیاتل در 11th & کاج. بدون تحریک” Spike که به نام برای Durkan استعفای در توییتر نوشت. “همه جنبش خواستار شد: ما اجازه مارس! شرم آور خشونت تحت شهردار Durkan. و 30 روز گاز اشک آور مکث کاملا بی معنی است.”

قبل از تلاش پلیس برای روشن شدن این تظاهرات پس از نیمه شب, برخی از منتقدان کنار پاسخ پلیس به معترضان با ماموران به ظاهر آرام واکنش نسبت به مظنون در این تیراندازی به کسی که راست راه می رفت به سمت آنها.

“این فرد در تلاش برای ارتکاب فضایی قتل و کسی که چند لحظه قبل به ضرب گلوله مردی که او را متوقف قادر به راه رفتن causally به پلیس خط با تفنگ و مودبانه همراهی, دور,” Washington state ایالت جو Nguyen (D) در توییتر نوشت. “دیروز نفر فلش بمب افکن و فلفل اسپری برای دست زدن به نرده!”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>