آرلینگتون linebacker Morice بلکول مرتکب به تگزاس

AUSTIN – Arlington, Martin linebacker Morice بلکول در روز یکشنبه متعهد به تگزاس. بلکول رتبه شماره 32 در خارج linebacker و شماره 67 در دولت هر 247Sports, استخدام کامپوزیت.

سه ستاره استخدام شفاهی متعهد به UT بیش از بیلور, آلاباما, گرجستان و کشت از مدارس دیگر. بلکول در اطلاعیه همچنین مشخص شده است که اولین استخدام پیروزی جدید linebackers مربی کلمن Hutzler که استخدام شد در ماه ژانویه پس از چهار فصل در کارولینای جنوبی است.

6-پا-1, 196-پوند بلکول بود به نام منطقه 4-6A MVP به عنوان یک کاربر پس از تدوین 128 پردازد, 13 تکل برای از دست دادن چهار مجبور ازدست سه اشتباه بهبود و دو interceptions. او همچنین بازگشت دو گیر میکنه برای touchdowns و لنگر دفاع که به پایان رسید 11-2 و پیشرفته به منطقه ای نیمه نهایی.

بلکول دوم linebacker متعهد به UT را 2021 کلاس پیوستن جدید کینی ، چهار ستاره استخدام دریک هریس جونیور که مرتکب ماه اوت گذشته. UT فعلی کلاس در حال حاضر نه سخت متعهد است و رتبه شماره 1 در 12 و شماره 12 در کشور در هر 247Sports.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>