منطقه تیم های فوتبال هنوز هم امیدوارم که تا پایان فصل در میان COVID-19 ترساندن

منتشر شده

The UIL’s new calendar for spring sports still stands as of Monday. Photo: Dusty Cline / Fotolia / handout / stock agency

عکس: گرد و خاکی Cline / Fotolia

از کرده های جدید تقویم ورزشی بهار هنوز هم می ایستد و از دوشنبه.

ستاره ها هماهنگی و Cypress Creek بود فقط سالم که COVID-19 متوقف شد همه چیز.

بانوی بالغ, خانمها بالغ’ دختران تیم فوتبال برخورد با آسیب اوایل این فصل از جمله یک بازیکن ساخت راه خود را از طریق تصادم پروتکل – زمانی که فصل به تعویق افتاد به دلیل نگرانی بیش از این ویروس در حال گسترش است.

حریف بعدی است و در آخرین فصل به طور منظم. آن را یک رقیب در Cy-عادلانه است. و مخاطرات بالا هستند – هر کس nabs سه امتیاز را می گیرد نهایی حذفی نقطه از منطقه 17-6A.

“اولین سوال شد که این بازی هنوز هم اتفاق می افتد؟'” Cypress Creek مربی Laura Throckmorton گفت: با اشاره به این تیم آخرین تمرین قبل از تمام تعویق و لغو شد.

سرو نهر است در یک موقعیت جالب است. این واقعیت است که بازی در برابر Cy-نمایشگاه به تنهایی کافی است به اتهام احساسات. Throckmorton گفت: آن را همیشه سرگرم کننده رقابت بازی.

اما سرو نهر و Cy-عادلانه نیست به تنهایی و صرف نظر از ورزش به عنوان در هر گوشه ای از Houston-منطقه بالا مدرسه دو و میدانی منتظر و امیدوار به بازگشت در این زمینه و یا دادگاه. اگر و هنگامی که فصل فوتبال بازگشت تیم مانند سرو نهر را به پرش مستقیم به یک فشار بازی کردن نابهنگام اخراج.

از کرده های جدید تقویم ورزشی بهار هنوز هم می ایستد و از دوشنبه. پسران بسکتبال مسابقات دولت است که قطعا قابل توجه ترین رویداد هنوز در هوا با توجه به چگونه به postseason ورزش است. اما فوتبال را postseason است که به طور مستقیم تحت تاثیر قرار با دو منطقه برگشتی به عقب رانده تا آوریل 14 و مسابقات قهرمانی کشور مارس 29-ممکن است 2.

بازی در برابر Cy-نمایشگاه آزمایشی برنامه ریزی شده برای 31 مارس در حال حاضر بعد از دو روز کرده است توقف تمام فعالیت های برداشته شده است. اما مناطق متعدد در منطقه هوستون تمدید اخیر تعطیلی روز دوشنبه از طریق حداقل مارس 10, اضافه کردن بیشتر شک برای بهار ورزشی و شرکت کنندگان آن.

هنوز هم وجود دارد امید ،

“این کاملا یک نگرانی” گفت: Throckmorton در بازی کردن طولانی اخراج. “این ایده آل نیست به این شکست بزرگ قبل از یک بازی بزرگ است. آن چیزی نیست که ما برای امیدوار, اما همه ما هنوز هم واقعا هیجان زده و واقعا می خواهید این اتفاق می افتد.”

در همان منطقه است بهار جنگل که مسجل حذفی اسکله با یک مارس 9 پیروزی سرو می افتد.

بهار جنگل دختران و مربی فوتبال سارا Pollicove گفت: تیم نیاز به پیروزی در دو فصل به طور منظم نهایی مسابقات پایین کشش به مهر آن نقطه و آن را درست قبل از فصل تعلیق.

Pollicove و دختران مشتاق به پایان فصل نیز هست. بهار جنگل است در پلی آف برای اولین بار پس از سال 2014. Pollicove یک بهار جنگل محصول و دیدم هرگز برگشتی در طول روز بازی.

“من شخصا هرگز با” Pollicove گفت. “پس برای این دختران من گفت:” نگاه من می دانم که شما می خواهید به آن بروید زیرا شما هرگز شده است اما نه I.'”

تمرین دیگر مانع برای Pollicove, Throckmorton و بسیاری از تیم های. هر دو مربیان می گویند که آنها بوده ام در تماس با بازیکنان خود و با اعتماد به نفس دختران در حال انجام همه چیز آنها می توانند به تناسب اندام. وجود دارد هیچ یادآوری حتی نیاز به آماده در یک لحظه متوجه.

Elsik پسران و مربی فوتبال وینچنتزو کاکس می گوید همان مورد تیم خود را تا آنجا که جا ماندن نگران است.

این Elsik تیم است که مانند بسیاری از پیشینیان خود با یک شانس برای برنده شدن در این منطقه و پیروزی در مسابقات قهرمانی کشور. Elsik برای عکسبرداری سوم آن مستقیما دولت نیمه نهایی اگر این شانس.

Cox امیدوار است برای ایمنی بالاتر از همه.

“من امیدوار هستم اگر آن را آرام و همه چیز به حالت عادی بازگشت ما یک شانس برای بازگشت به چیزهایی که ما همه دوستش داریم, آیا آن را پس فوتبال و بیس بال و بسکتبال” کاکس گفت. “همه می شود به آنها چه می خواهند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>