عبارتند از محدودیت در مورد سفر در داخل ایالات متحده به زودی ؟

معاون رئیس جمهور مایک پنس در یکشنبه اعتبار چین محدودیت های مسافرتی به عنوان عامل مهمی در کمک به جلوگیری از اروپا مانند گسترش coronavirus در ایالات متحده است.

در همان کاخ سفید توجیهی, Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی ستایش تاثیر محدودیت های مسافرتی که آخرین آنها پوشش اروپا و آغاز شب دوشنبه بریتانیا و ایرلند است.

این تاییدیه التماس سوال: آیا محدودیت در سفر در داخل ایالات متحده ،

تا کنون مقامات دولتی باید فقط گفت یک مسافرت داخلی ممنوع است تحت نظر گرفتن موقعیت آنها تصریح کرد: در روز یکشنبه ،

“ما همچنان به نگاه همه گزینه های, همه گزینه ها هنوز روی میز” چاد Wolf اقدام دبیر US Department of Homeland Security گفت.

تنها نکته است که تغییرات ممکن است در آینده: گفته مراکز کنترل و پیشگیری بیماری در روز دوشنبه عرضه خواهد شد جدید کروناویروس دستورالعمل. آنها نمی گویند چه دستورالعمل ها را پوشش خواهد بود و یا اینکه آنها را از جمله سفر.

“به معنای واقعی کلمه ما همه چیز را که ما می توانیم مطمئن شوید که ما در حفاظت از سلامت و رفاه مردم آمریکا” Fauci گفت.

CDC می گویند اواخر روز شنبه که آن را توصیه می کنم در برابر تجمعات از 50 بیشتر مردم برای هشت هفته. جنوب غربی 737 خطوط هوایی اتحاد سه گانه است که تعداد مسافران.

CDC در حال حاضر صادر شده غیر معمول مشورتی پوشش ایالات متحده سفر می کند. روز چهارشنبه آژانس ارسال شده دستورالعمل در وب سایت خود با تیتر: “من باید سفر در داخل ایالات متحده است ؟

CDC گفت: آن را نمی کند به طور کلی به موضوع مشاوره و یا محدودیت برای سفر در داخل ایالات متحده است اما انجام این کار به دلیل موارد COVID-19 گزارش شده است در بسیاری از کشورها و برخی از مناطق در حال تجربه جامعه گسترش یافته است.

آن را توصیه می کند با توجه به موارد زیر را قبل از سفر:

  • است COVID-19 پخش كردن, که در آن شما در حال رفتن اما نه در جایی که شما زندگی می کنند ؟
  • شما و یا خود را همراه سفر(ع) بود در تماس نزدیک با دیگران در طول سفر خود را ؟ خطر قرار گرفتن در معرض ویروس های تنفسی مانند COVID-19 مارس افزایش شلوغ تنظیمات ویژه بسته-در تنظیمات با کمی گردش هوا اگر مردم در جمعیت که بیمار هستند.
  • آیا شما و یا خود را همراه سفر(ص) در معرض خطر بالاتری از بیماری شدید اگر شما COVID-19?
  • آیا شما یک برنامه برای گرفتن مرخصی از محل کار و یا در مدرسه در مورد شما در معرض و یا بیمار هستید با COVID-19 و باید به خود قرنطینه?

آمریکا ممنوعیت پرواز حتی محدود یکی بود یکی دیگر از ضربه شدید به خطوط هوایی ایالات متحده در حال حاضر در تلاش از coronavirus خرید اینترنتی.

تقاضای سفر غوطه ور است با توجه به trifecta از ممنوعیت سفر و محدودیت ها و هشدارهای جرم لغو جلسات کسب و کار کنوانسیون ها و حوادث بزرگ و اضطراب در مورد پرواز.

جدید ترین آمار به تقاضای سفر: رستوران ها و خرده فروشان و جاذبه های عمده تساوی برای بازدید کنندگان علاوه بر مردم محلی به طور موقت بسته شدن. وجود دارد بدون نیاز به شکستن بهار در شهر نیویورک اگر برادوی تاریک است یا که دختران آخر هفته در نشویل اگر میله, رستوران ها و جاذبه های دیگر بسته شده است.

شرکت های هواپیمایی گزارش 9/11-مانند و یا حتی بدتر, کاهش رزرو و گسترده پروازها با مسافران.

در پاسخ به آنها بوده است برش پروازها به طور چشمگیری در سراسر جهان انجماد استخدام, کاهش هزینه های, برش اجرایی پرداخت و بیشتر برای مقابله با بحران. خطوط هوایی آمریکا روز شنبه گفت: این پارکینگ بیش از 100 widebody هواپیما و کاهش پروازهای بین المللی با 75% از 16 مارس-آوریل 6. آن را نیز قطع ایالات متحده صندلی ظرفیت 20 درصد در آوریل و 30 درصد در ماه مه.

خطوط هوایی دلتا در روز جمعه گفت: این پارکینگ 300 هواپیما و کاهش 40 درصد از ظرفیت آن است. دلتا و آمریکا این هفته را به حالت تعلیق در بهار تمام پروازها به مقصد اروپا و کاهش آمده است که از بالای گسترده آسیا و ایتالیا پرواز کاهش است.

در یکشنبه, ایالات گفت: آن را قطع 50 درصد از پروازها در آوریل و مه و گسترش کاهش به اوج تابستان فصل مسافرت به دلیل تاثیر در سفر است و بدتر شدن روز به روز. شرکت هواپیمایی مدیران ارشد گفت: در یک یادداشت به کارکنان که ایالات متحده انجام شده 1 میلیون کمتر مسافران در دو هفته اول ماه مارس در مقایسه با ماه مارس 2019. آن را می گوید درآمد برای ماه مارس خواهد بود حدود 1.5 میلیارد دلار کمتر از یک سال پیش.

اثر موج دار شدن در بقیه سفر صنعت سرسام آور است هم با کروز دریایی با خطوط تعلیق عملیات برای حداقل 30 روز اسکی بسته و لاس وگاس تفریحی شروع به طور موقت نزدیک است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>