در حال محوطه سازی خدمه در نظر گرفته شده ضروری کسب و کار ؟

به روز شده

با آخرین “stay-at-home” سفارش صادر شده توسط Harris County قاضی لینا هیدلگو اجازه می دهد برای تنها “ضروری” کارکنان به کار شده اند وجود دارد بسیاری از سوالات که دقیقا ضروری کارمند.

بسیاری از جمله landscapers سوال که آیا آنها بخشی از لیست ضروری کسب و کار و کارکنان است که می تواند ادامه کار خود را.

در HOUSTONCHRONICLE.COM: متوسط سن Houstonians بالاترین گروه آزمایش مثبت برای coronavirus تجزیه و تحلیل می یابد

با توجه به لیست “ضروری کسب و کار” landscapers فراموش سقوط تحت این نوع از بخش های کسب و کار است که می تواند باز باقی می ماند در طول این زمان.

در یک مقاله توسط مدیریت گلخانه, “مهد کودک گلخانه ها landsncape معماران باغ مراکز و حتی عمومی بازارهای کشاورزان’ هستند باز برای کسب و کار به عنوان طولانی به عنوان آنها به دنبال دستورالعمل های فدرال مانند محدود کردن تجمعات مردم حفظ اجتماعی فاصله و پس از دیگر پروتکل های ایمنی به حد کمال ممکن است.”

قبلی chron.com مقاله مشترک در اینجا محوطه سازی در میان کسب و کار “تلقی لازم برای حفظ ایمنی و بهداشت و ضروری عملیات از تمام خانه های مسکونی و ساختمان های دیگر (از جمله خدمات لازم را به امن و حفظ غیر ضروری در محل کار).”

کارگران ضروری: کروناویروس در هوستون: این ضروری ‘ کسب و کار می تواند باز بماند در میان اقامت در خانه سفارش

برای جلوگیری از گسترش بیشتر COVID-19 CDC گذاشته است اقدامات لازم برای نگه داشتن شما و خانواده خود را امن است که می تواند همچنین استفاده به عنوان landscapers همچنان به کار در اطراف خانه خود و یا کسب و کار. این شامل موارد زیر است:

  • پاک کردن دست های خود را اغلب
  • اجتناب از تماس نزدیک
  • پوشش سرفه و عطسه
  • پوشیدن یک ماسک صورت اگر خود بیمار
  • تمیز کردن و ضد عفونی کردن

اگر شما landscapers کار در اموال خود آن را بهترین عمل برای جلوگیری از تماس نزدیک با آنها به عنوان CDC نشان می دهد قرار دادن فاصله بین خود و افراد دیگر. آن را نیز ایده خوبی است برای ضد عفونی کردن اقلام مانند دروازه درب آنها ممکن است در تماس با آمده در حالی که مشغول به کار در حیاط خود را.

مطلع: ثبت نام برای دریافت شکستن هشدار اخبار از تحویل به ایمیل خود را در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>