آیا فروشگاه های مواد غذایی و داروخانه ها بردار برای coronavirus?

وجود دارد بسیار به لمس و شتاب در فروشگاه مواد غذایی – چرخ دستی های خرید, فریزر, درب دستگیره جعبه های مقوایی و پلاستیکی بسته بندی.

مانند سطوح تقریبا اجتناب ناپذیر برای خریداران. اما آنها همچنین حمل مقدار مشخصی از خطر در سن COVID-19 گیر اضافه کردن ضرورت به یک مشکل سوال: آیا داروخانه ها و سوپر مارکت ها تبدیل به فوق العاده-گسترش ویروس بردار?

این کسب و کار در میان چند مکان در سمت چپ که در آن افراد مجاز به جمع آوری و آنها اغلب بسیاری از خریداران این روزها که قفسه های خود را در حال تمیز برداشت.

در ضمن معامله گر جو نگه داشتن خریداران تا به امروز در مورد فروشگاه دهانه و پس از بسته شدن کارکنان در نیویورک نیوجرسی و مریلند آزمایش مثبت برای COVID-19 یا نشان داد علائم مربوط. در شمال کالیفرنیا یک FoodMaxx فروشگاه گفت: این بسته این هفته “تمیز و بهداشتی” پس از یک کارگر آزمایش مثبت برای این بیماری و درگذشت هر چند این فروشگاه گفت که او تا به حال شده است در این فروشگاه پس از 6 مارس.

مرگ های اخیر از 49 ساله سوپر مارکت کارمند در ایتالیا اضافه شده به خریداران اضطراب.

“بزرگترین نگرانی در مورد یک فروشگاه مواد غذایی است که هر کس می خواهد به وجود” Virginia Tech اپیدمیولوژی شارلوت بیکر گفت: ایالات متحده آمریکا امروز. “این بدان معناست که شما در حال نزدیک در مجاورت نسبت به ما توصیه مردم بود.”

یک مطالعه اخیر در مجله پزشکی نیوانگلند نشان می دهد که مردم در به دست آوردن ممکن است این ویروس از طریق هوا و بعد از لمس اشیاء آلوده. همان مطالعه گفت: این ویروس قابل تشخیص تا 24 ساعت روی مقوا و تا دو تا سه روز در پلاستیک و استیل ضد زنگ. اما اپیدیولوژی می گویند خطر آلوده شدن از جمله سطوح نسبتا کم است چرا که این ویروس به زودی متلاشی میشود.

“اگر چه این ویروس می تواند باقی می ماند بر روی سطوح در حالی که ما هنوز هم نمی دانم چه مدت آنها باقی می ماند عفونی به مردم گفت:” کارولین Buckee دانشیار اپیدمیولوژی در دانشگاه هاروارد T. H. Chan دانشکده بهداشت عمومی.

آنچه ما می دانیم: چگونه $2T coronavirus محرک شما تاثیر می گذارد و اقتصاد

اجاره را با توجه هیچ نقدی: Cheesecake Factory نمی پرداخت اجاره مارس به عنوان coronavirus لطمه می زند و رستوران

بزرگتر نگرانی در مورد فروشگاه ها از جمله کارشناسان می گویند که فرد به فرد انتقال و در اطراف بسیاری از مردم که ممکن است حامل ویروس. این فروشگاه ها و داروخانه ها یافت تمیز کردن تلاش ها و ترویج اجتماعی فاصله بین مشتریان برای به حداقل رساندن خطر گسترش این بیماری است. اما در عمل این تلاش ها می تواند متفاوت باشد به طور گسترده ای بین کسب و کار با برخی از ظاهر شدن به انجام کسب و کار به طور معمول اغلب به دلیل مشتریان خود نیست تا خود اقدامات احتیاطی.

“هنوز هم وجود دارد بسیار ما نیست (می دانم) در مورد این ویروس از جمله اینکه آیا مردم با هیچ علائم می تواند گسترش عفونت” گفت: یک e-mail از تام فریدن رئیس سابق مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری و رئیس فعلی غیر انتفاعی حل برای صرفه جویی در زندگی می کند. او می گوید که تا زمانی که افراد بیمار در خانه بمانند و افراد سالم ماندن شش فوت دور از دیگران و شستن دست های خود را قبل از دست زدن به صورت خود خطر باید حداقل.

خطر هنوز هم می تواند زنجیره ای و محل سکونت.

های مختلف تمیز کردن فاصله سیاست

در اخیر شب جمعه مشتریان حمله قفسه ها در مواد غذایی خروجی در سن دیگو, لمس کردن سطوح مختلف ایستاده نزدیک به یکدیگر در خط و دوباره با استفاده از چرخ دستی به صورت عادی و بدون هر گونه آشکار مایع. در مقابل یک گارد امنیتی در نزدیکی وان سوپر مارکت در یکشنبه بود تنظیم ورود به فروشگاه با اجازه خریداران در داخل در یک زمان تحت یک ویژه اشغال حداکثر حد 100.

به ویژه اقدامات رفتن نیست بیش به خوبی با برخی از.

“این همه چیز مسخره است” یک زن گفتم او را به فروشگاه پس از خرید.

حتی در بهترین زمان و فروشگاه های مواد غذایی شده اند کهیر نامرئی میکروب ها. یک مطالعه در سال 2017 یافت که چرخ دستی های خرید در به طور منظم و بودجه فروشگاه های مواد غذایی حمل صدها بار بیشتر colony-forming units از باکتری در هر اینچ مربع از سطوح در حمام خود را.” سبد خرید در بودجه فروشگاه تا به حال 270 بار بیشتر colony-forming units از متوسط خود را در توالت, رسیدگی, با توجه به مطالعه راه اندازی شده توسط ReuseThisBag.com یک تامین کننده قابل استفاده مجدد از کیسه های مواد غذایی.

اما این زمانی بود که اوضاع عادی با هیچ بیماری همه گیر و بدون هراس برای خرید کاغذ توالت و نان است. در حال حاضر خارج, Kroger, Albertsons تمام مواد غذایی و Publix در میان کسانی که برنامه ریزی برای نصب پلکسی گلاس عطسه پاسداران بین صندوق داران و مشتریان.

توجه داشته باشید: Costco برش ساعت در ایستگاه های گاز از مارس 30 به دلیل بحران coronavirus

اولویت: در حال مشروب باز کردن فروشگاه ها در طول coronavirus? نیویورک می گوید مشروب فروشگاه ‘ضروری’ می تواند باز بماند

در پنسیلوانیا یک فروشگاه مواد غذایی تا به حال به دور انداختن حدود $35,000 ارزش محصولات پس از یک زن عمد سرفه خشک تولید و موارد دیگر در این هفته در آنچه که به عنوان “پیچ خورده شوخی” با توجه به فروشگاه Facebook صفحه.

افراطی دیگر اقدامات تصویب شده در میان گزارش از بیمار به کارکنان. در اوکلاهما یک کارمند در یک فروشگاه مواد غذایی زنگ زد به کار در مارس 21, می گویند او تا به حال COVID-19. از آن پس فروشگاه اقداماتی را “به طور کامل ضد عفونی فروشگاه” با توجه به نامه ارسال شده on Facebook توسط تاج غذاهای جمهور بروس Harroz.

همان نامه گفت: این فروشگاه متعهد شد به باز ماندن در حالی که در ادامه آن افزایش تمیز کردن و ضد عفونی کننده برنامه “بالا لمس سطوح و مناطق پر ترافیک.” این نامه باعث شد صدها نظرات به شرکت در Facebook صفحه: برخی ابراز قدردانی به فروشگاه برای تلاش های خود و دیگران ابراز نگرانی است.

“من دیروز برای گرفتن مواد غذایی و مرد جوان که صعود مواد غذایی من تا به حال یک بطری Pedialyte و 7 تا در پایان ثبت نام گفت:” یک پاسخ از Facebook کاربر. “او همچنین بیش از حد پاک کردن بینی خود را در آستین خود را.”

دیدگاه نمی گویند که یا فروشگاه های زنجیره ای. تاج غذاهای گفت: در نامه ای که آن را همچنان به تاکید است که کارکنان باید در خانه بمانند زمانی که بیمار است.

در محلی جداگانه خبر این ماه همان فروشگاه های زنجیره ای گفت: یک اوکلاهما تلویزیون این است که آن را به دنبال استخدام صدها نفر از کارگران جدید به عنوان تقاضا رشد می کند برای هر دو مواد غذایی و شغل.

Coronavirus خطر پرداخت ؟

چنین کاری به طور کلی ممکن است شایستگی خطر پرداخت این روز گفت: دبی Berkowitz سابق فدرال تنظیم کننده که در حال حاضر طرفداران ایمنی کارگر در کشور قانون استخدام پروژه.

مینه سوتا, میشیگان و ورمونت در حال حاضر نقل مکان کرد و برای طبقه بندی مواد غذایی کارگران به عنوان اورژانس کارگران بسیار شبیه به کارکنان مراقبت های بهداشتی که به آنها دسترسی به خدمات مراقبت از کودکان با توجه به ایالات مواد غذایی و تجاری اتحادیه کارگران.

این کارگران بودند هرگز بسیار پرداخت می شود برای شروع و در حال حاضر پیدا کردن خود را در خط مقدم نبرد برای حفظ گسترش ویروسی از خونتان فراتر از ظرفیت ایالات متحده در سیستم بهداشت و درمان. آنها با پوشیدن دستکش و گاهی اوقات ماسک و مسلح شده با پمپ جوانه-قتل ژل نزدیکی پول نقد ثبت نام.

“بیشتر از زمان هنگامی که وجود دارد یک محل کار خطر مانند یک ماده شیمیایی است که در محل کار به پاک کردن چیزی است که اکثر مردم آن را به عنوان `که کارگر (مشکل),'” Berkowitz گفت. “در این مورد کارگر سلامت و بهداشت عمومی هستند و به همین دلیل آن را همه چیز در مورد حفاظت از یکی دیگر از یکدیگر و جلوگیری از گسترش این بیماری است.”

او می گوید: راه حل های “علم موشک نیست.” کارشناسان می گویند همین است.

“فروشگاه باید اطمینان مکرر تمیز کردن کامل از تمام سطوح و ایجاد امکانات رفاهی برای کارکنان از جمله مکرر شستن دست” فریدن نوشت.

او اشاره کرد که هر جایی که مردم جمع آوری در مجاورت نزدیک به طور بالقوه اجازه می دهد تا گسترش COVID-19.

تفاوت فروشگاه های مواد غذایی و داروخانه ها این است که آنها در میان آخرین کسب و کار هنوز هم باز و جذب جمعیت.

بیکر از ویرجینیا نشان می دهد آوردن خود را مطابق با اصول بهداشتی دستمال مرطوب برای کسانی که چرخ دستی های خرید. و در حالی که هیچ مدرکی وجود ندارد که از انتقال مواد غذایی او نیز نشان می دهد شستن غذا و پاک کردن و بسته بندی.

“هر جایی که خطر تماس با یک عفونی فرد خطرناک است اما ما هنوز هم نیاز به رفتن به فروشگاه های مواد غذایی, تا دوباره, آن را به بهترین محتاط” گفت: Buckee از دانشگاه هاروارد.

او شوم پیش بینی در مورد جایی که این ویروس می گذرد:

تقریبا در همه جا در نهایت.

“ممکن است جیب که بی پیرایه باقی می ماند اگر آنها بسیار دور,” او گفت:. “اما برای اکثر, من نمی توانم تصور کنید که وجود دارد هر گونه شهرهای بزرگ که در آن ما در حال رفتن به برخی از سطح از یک بیماری همه گیر.”

تلاش در حال حاضر است برای حفظ آن از چنان سریع است که آن را اضافه بار بیمارستان و داراي لوازم پزشکی, بسیاری از ترک بدون مراقبت های بهداشتی مناسب از جمله افراد بیمار و مجروح که نیست شما با COVID-19. فروشگاه های مواد غذایی و داروخانه ها هستند و بخشی از نبرد است.

عفونت “قطعا ممکن است اگر کسی حمل یا علامتی و می رود به فروشگاه مواد غذایی و لمس چیزی” بیکر گفت. “اگر آنها فقط سرفه یا عطسه و چیزی را لمس و سپس آن را بر روی سطح آن. و اگر شما و سپس شما را در دست خود قرار داده و آنها را بر روی صورت خود را به شما افزایش می دهد که احتمال عفونت, اما نه لزوما بیشتر از شما می خواهم که با بودن در فروشگاه مواد غذایی در همه (توسط انسانها). این است که واقعا در آن شستن دست های خود را یا با استفاده از ضد عفونی کننده دست به بازی می آید.”

پیگیری خبرنگار برنت Schrotenboer @Schrotenboer. E-mail: [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>