برنامه های باز برای شهرستان هریس را $30M گرانت برنامه برای کسب و کارهای کوچک نهفته COVID-19

کسب و کارهای کوچک شده اند که از لحاظ مالی نهفته این بیماری همه گیر را تا تاریخ 24 ژوئیه به درخواست برای دریافت کمک هزینه مالی از طریق, شهرستان هریس, کسب و کار کوچک بازیابی صندوق (SBRF) برنامه است.

این برنامه نرم افزار فرایند باز در روز دوشنبه و باقی خواهد ماند و باز از طریق 3:30 بعد از ظهر جولای 24, با توجه به انتشار اخبار از شهرستان هریس قاضی لینا هیدلگو. 30 میلیون دلار برنامه هدفمند در راستای کمک به کسب و کارهای محلی پوشش هزینه های عملیاتی مانند حقوق و دستمزد و اجاره و تجهیزات با کمک مالی تا $25,000.

“ایده این است که به یک تزریق به اقتصاد ما برای تقویت آن — برای کمک به آنها را نگه دارید درهای خود را باز برای حفظ کارکنان خود را در حقوق و دستمزد” حوزه 2 کمیسر Adrian Garcia گفت: هوستون کرونیکل. “تا آنجا که ما می خواهم به پهن کردن بیماری همه گیر منحنی, ما می خواهیم به پهن کردن بیکاری منحنی.”

COVID-19 روز رسانی: Houstonians وزن در ترنر پیشنهاد 2 هفته خاموش

کسب و کار واجد شرایط باید کار کمتر از 30 نفر شده است در کسب و کار برای حداقل یک سال نمی مدیون هر گونه مالیات و باید ثابت کند آنها شده اند منفی مالی نهفته این بیماری همه گیر. کمک های مالی به دست آمده از طریق این برنامه لازم نیست که به پرداخت. تنها بخشی از به طور تصادفی انتخاب برنامه های کاربردی دریافت کمک.

به درخواست بازدید readyharris.org یا HarrisCounty-SBRFund.org. برای کسب اطلاعات بیشتر تماس 713-845-2476.

rebecca.hennes@chron.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

ایندکسر