اپل وزن آن اجازه دادن به کاربران به طور پیش فرض برنامه های آیفون به رقبای

Apple Inc. با توجه به رقیب برنامه های بیشتر برجسته در اپل و iPads ها و باز کردن آن HomePod بلندگو به شخص ثالث موسیقی خدمات پس از انتقاد این شرکت فراهم می کند یک مزیت ناعادلانه به آن خانه محصولات.

فن آوری های غول پیکر است که بحث در مورد اینکه آیا به کاربران اجازه انتخاب شخص ثالث مرورگر وب و برنامه های کاربردی ایمیل خود را به عنوان گزینه های پیش فرض در اپل دستگاه های تلفن همراه جایگزین این شرکت مرورگر Safari و Mail app به گفته افراد آشنا با این موضوع. پس از راه اندازی App Store در سال 2008 اپل نیست کاربران مجاز به جایگزین کردن برنامههای از پیش نصب شده مانند این با خدمات شخص ثالث. ساخته شده است که آن را دشوار برای برخی از توسعه دهندگان به رقابت و نگرانی از قانونگذاران کاوش بالقوه نقض ضد تراست در صنعت فن آوری.

مرورگر وب و ایمیل دو تا از استفاده از اکثر برنامه های بر روی آی فون و آی پد. تا به امروز رقیب مرورگرهای گوگل کروم و فایرفاکس و برنامه های ایمیل مانند Gmail و Outlook مایکروسافت فاقد وضعیت محصولات اپل را. برای مثال اگر یک کاربر یک لینک فرستاده شده به آنها را بر روی آی فون آن را به طور خودکار باز در Safari. اگر یک کاربر شیپور خاموشی یک آدرس ایمیل — می گویند از یک پیام متنی و یا یک وب سایت — آنها به شما ارسال می شود به ایمیل اپل برنامه با هیچ گزینه ای برای سوئیچ به یکی دیگر از برنامه ایمیل.

کوپرتینو در کالیفرنیا بر اساس شرکت نیز با توجه به شل شدن محدودیت های شخص ثالث برنامه های موسیقی از جمله بالای آن جریان رقیب Spotify تکنولوژی SA در HomePods گفت: افرادی که خواسته بود به نام بحث داخلی شرکت مذاکرات.

مرتبط با: اپل به طور پیش فرض نرم افزار آیفون آن را در حال رشد لبه بیش از app store رقبا

اپل سیستم بسته به منع کاربران از تنظیم برنامه های شخص ثالث به عنوان پیش فرض سوال شد در سال گذشته در طول یک جلسه از مجلس نمایندگان ایالات متحده ضد تراست پنل. قانونگذاران فشرده مسئله که آیا کاربران آیفون می تواند غیر اپل برنامه های پیش فرض خود را در دسته ها از جمله مرورگرهای وب, نقشه, ایمیل و موسیقی است.

بودن یک برنامه به طور پیش فرض در جهان پرفروش ترین گوشی های هوشمند ارزشمند است چرا که مصرف کنندگان در حال ماهرانه coaxed و در معرض عموم به استفاده از این مطلب تاسیس نرم افزار به جای جایگزین. نگه داشتن کاربران افسار به اپل خدمات این شرکت مهم است به رشد گوشی های هوشمند تقاضا کاهش می یابد و خرید و فروش موسیقی, تصویری, ذخیره سازی و اشتراک را تا سهم بیشتری از آی فون ساز درآمد کل.

یک سخنگوی اپل کاهش یافته است به نظر.

این شرکت در حال حاضر قبل از نصب 38 برنامه به طور پیش فرض در اپل و iPads خبرگزاری بلومبرگ گزارش کرده است از جمله مرورگر وب سافاری, نقشه ها, پیام ها و ایمیل.

در سال گذشته استکهلم-بر اساس Spotify در ارائه یک آنتی تراست شکایت به اتحادیه اروپا گفت: اپل فشار رقیب خدمات با اعمال 30 درصد کاهش برای اشتراک ساخته شده از طریق فروشگاه App. اپل پاسخ داد که Spotify می خواهد مزایای فروشگاه App بدون پرداخت برای آنها. به عنوان بخشی از آن شکایت Spotify خاص ناتوانی در به اجرا در HomePod و تبدیل شدن به طور پیش فرض پخش کننده موسیقی در Siri اپل صوتی فعال دستیار دیجیتال.

انتشار یادداشت ها: ثبت نام برای دوایت سیلورمن هفتگی tech عضویت در خبرنامه

در حال حاضر اپل در حال کار بر اجازه می دهد تا شخص ثالث, خدمات موسیقی به اجرا به طور مستقیم بر روی HomePod گفت: مردم. Spotify و دیگر شخص ثالث برنامه های موسیقی می تواند جریان از آی فون یا آی پد به HomePod از طریق Apple AirPlay technology. که بسیار دست و پا گیر و تجربه نسبت به جریان به طور مستقیم از اسپیکر.

باز کردن HomePod به موسیقی های اضافی خدمات ممکن است یک مزیت برای این محصول است. سخنران به عقب رقبا مانند آمازون اکو در عملکرد پس از معرفی در سال 2018 و صاحب کمتر از 5 درصد از smart-سخنران بازار, با توجه به برآورد هفته گذشته از استراتژی تجزیه و تحلیل ترافیک.

نیز مورد بحث در اپل این است که آیا به کاربران اجازه تنظیم رقابت خدمات موسیقی, موسیقی به عنوان پیش فرض با Siri در اپل و iPads مردم گفت. در حال حاضر اپل موسیقی است که موسیقی به طور پیش فرض برنامه. اگر شرکت تغییرات این ترتیب کاربر قادر خواهد بود به بازی موسیقی از Spotify در یا پاندورا به طور خودکار زمانی که درخواست از سیری برای یک آهنگ.

پتانسیل تغییرات به برنامه های شخص ثالث بر روی اپل دستگاه و HomePod هنوز مورد بحث یا اوایل توسعه و تصمیم گیری نهایی نشده است ساخته شده و مردم گفت. اگر اپل بخواهد به رفتن به جلو با حرکت آنها می تواند به نظر می رسد به عنوان به زودی به عنوان در اواخر این سال از طریق آینده در iOS 14 به روز رسانی نرم افزار و مربوطه HomePod نرم افزار به روز رسانی به مردم گفت.

اپل به طور معمول اعلام عمده جدید آی فون و اپل نسخه های نرم افزار در ماه ژوئن و انتشار آنها در ماه سپتامبر در اطراف اندازی مدل های آی فون جدید. برای این سال به روز رسانی اپل نیز برنامه ریزی برای تمرکز بر روی عملکرد و کیفیت به این دلیل که نسخه فعلی iOS, 13, شده سرند با اشکالات که ناراحتی برخی از کاربران.

©2020 بلومبرگ L. P.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>