اپل هشدار فروشگاه های مورد کمبود جایگزینی اپل

Apple Inc. هشدار کارکنان خرده فروشی در مورد کمبود جایگزینی اپل یکی دیگر از نشانه coronavirus شیوع زور زدن این شرکت در زنجیره تامین است.

این شرکت به تازگی گفته کارکنان پشتیبانی فنی در فروشگاه است که جایگزینی اپل به شدت آسیب دیده دستگاه خواهد شد در تامین کوتاه مدت تا زمانی که دو تا چهار هفته و با توجه به فروشگاه اپل کارکنان.

کارگران شناخته شده به عنوان نابغه, توصیه شد در یک یادداشت که آنها می تواند ارائه دهد به ایمیل جایگزینی اپل به مشتریان و ارائه براش وام بگیرم دستگاه به سهولت به تاخیر می اندازد.

توجه: اپل نیش ترمزی میزند از SXSW 2020 بیش از coronavirus نگرانی

برخی از فروشگاه های اپل نیز متوجه کمبود قطعات منحصر به فرد است با توجه به کارکنان که خواسته نمی شود به شناسایی بحث در مورد اطلاعات خصوصی. یک سخنگوی اپل نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

هنگامی که یک کاربر به ارمغان می آورد در یک آسیب دیده و آی فون به یک فروشگاه اپل این شرکت می تواند جایگزین بخش فردی مانند صفحه نمایش و یا دوربین. اگر دستگاه فراتر از تعمیر این شرکت اغلب فراهم می کند یک جایگزین تلفن به جای یک مدل با نام تجاری جدید.

کمبود آیفون تعمیر قطعات یکی از اولین اثرات قابل مشاهده از این ویروس در سیب عملیات. این شرکت شروع به دیدن کمبود برای iPad Pro, خبری بلومبرگ گزارش داد به تازگی در حالی که عرضه از آی فون 11 شروع به کمی سفت بین المللی است. کوپرتینو کالیفرنیا مبتنی بر فن آوری های غول پیکر نیز محدود کارمند سفر به چین, کره جنوبی و ایتالیا و تشویق بیمار و کارکنان را ترک کنند. همچنین درخواست کارکنان به جلسات تقریبا.

انتشار یادداشت ها: ثبت نام برای دوایت سیلورمن هفتگی tech عضویت در خبرنامه

اپل نیز به سرعت در حال بازگشایی فروشگاه های خود در چین پس از اینکه مجبور به طور موقت تعطیل تمام 42 از مکان با توجه به این ویروس است. این شرکت با افتتاح 38 فروشگاه که از روز شنبه با توجه به بررسی آن در وب سایت های خرده فروشی.

©2020 بلومبرگ L. P.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>