اپل تیم با HBCUs به ایجاد فرصت برای برنامه نویسی

اپل امروز اعلام کرد آن است که تعمیق موجود در آن مشارکت با تاریخی سیاه و سفید کالج ها و دانشگاه ها (HBCUs) اضافه کردن 10 بیشتر HBCU منطقه ای برنامه نویسی مراکز است که در خدمت به عنوان تکنولوژی هاب برای خود دانشگاه و گسترده تر جوامع است.

“اپل متعهد به کار در کنار جوامع از رنگ برای پیشبرد عدالت آموزشی” گفت: لیزا جکسون, اپل, معاون رئیس جمهور از محیط زیست و سیاست و طرح های اجتماعی. “ما این را گسترش جامعه ما ابتکار عمل آموزش و پرورش و با همکاری HBCUs به عنوان گام دیگری در جهت کمک به دانش آموزان سیاه پوست تحقق بخشیدن به رویاهای خود و حل مشکلات از فردا.”

ماه گذشته اپل راه اندازی شد نژادی عدالت و عدالت ابتکار با تمرکز بر به چالش کشیدن سیستماتیک موانع به فرصت برای جوامع از رنگ پیشبرد آموزش و پرورش, اقتصادی, برابری, عدالت کیفری و اصلاحات تلاش.

با توجه به آزادی مطبوعات سال گذشته راه اندازی شد اپل جامعه ابتکار عمل آموزش و پرورش در حال حاضر به گسترش 24 مکان در سراسر ایالات متحده — 12 که HBCUs و 21 که عمدتا در خدمت اکثریت سیاه و قهوه ای و دانش آموزان است. ابتکار اضافه شده 10 بیشتر مدارس از جمله دیلرد دانشگاه Tougaloo دانشگاه, دانشگاه جنوبی در شریوپورت آرکانزاس باپتیست کالج ایالتی تنسی دانشگاه فیسک دانشگاه Lawson دولت Morehouse College, دانشگاه Claflin و Prairie View A&M University.

حق در اینجا در هوستون: Prairie View A&M, اپل تیم به برنامه نویسی به هوستون شهرستان والر

در سراسر کشور این مشارکت در حال حاضر به معرفی هزاران نفر از دانش آموزان و فراگیران بزرگسال به برنامه نویسی و طراحی نرم افزار با استفاده از اپل هر کس می تواند کد و هر کس می تواند ایجاد برنامه های درسی. اپل انتظار دارد که تعداد HBCU همکاران تا پایان تابستان امسال گسترش شبکه ای از مدارس ارائه برنامه نویسی, خلاقیت و مسیر شغلی فرصت های.

هر توپی طراحی شده است برای ایجاد یک اثر چند برابر ساختمان ظرفیت در HBCUs که فراتر از دانشگاه و از طریق مشارکت با محلی K-12 مدرسه جامعه شرکای محلی و دیگر سهامداران جامعه.

اپل ارائه خواهد شد این دانشگاه با تجهیزات و توسعه حرفه ای و میزبان مجازی برنامه نویسی آکادمی در اواخر این ماه به آموزش دانشکده رهبران بیشتر در مورد برنامه نویسی و توسعه نرم افزار با استفاده از اپل برنامه درسی.

Prairie View A&M را hub یکی از 10 در سراسر کشور خواهد بود که در Roy G. پری دانشکده مهندسی کامپیوتر علم اداره و کمک به سازماندهی کارگاه های آموزشی و کلاس های آموزش برنامه نویسی Swift زبان برنامه نویسی مورد استفاده برای توسعه iOS اپل نرم افزار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>