اپل ممکن است شروع به بازگشایی فروشگاه در نیمه اول مارس

Apple Inc. به گفته کارکنان است که برخی از فروشگاه های خرده فروشی ممکن است بازگشایی در ماه آوریل در یک مبهوت اساس و تمدید کار از راه دور توانایی برای بسیاری از کارکنان از طریق حداقل 5 آوریل.

جزئیات فاش شد در یک یادداشت از معاون ارشد رئیس جمهور از مردم و خرده فروشی Deirdre اوبراین که به دست آمده توسط خبرگزاری بلومبرگ. یک سخنگوی اپل کاهش یافته است به نظر این یادداشت.

“برای همه ما فروشگاه های خرده فروشی در خارج از چین ما را بازگشایی فروشگاه های ما در یک مبهوت اساس. در این زمان ما پیش بینی برخی از فروشگاه ها ممکن است قادر به باز کردن در نیمه اول مارس بسته به شرایط در جامعه خود” اوبراین نوشت. “ما به ارائه به روز رسانی برای هر فروشگاه به عنوان به زودی به عنوان خاص تاریخ تاسیس هستند.”

توقیف: فروشگاه های اپل در حال حاضر بسته به طور نامحدود با توجه به همه گیر

اپل بسته 458 از آن فروشگاه های خرده فروشی در خارج از سرزمین اصلی چین و هنگ کنگ و تایوان در اوایل این ماه در یک نامعلوم اساس به عنوان بخشی از تلاش برای کاهش گسترش coronavirus. آن را قبلا بسته آن 42 چین, فروشگاه, اما کسانی که باید از همه بازگشایی شد.

این یادداشت به کارکنان نیز گفت که کار از راه دور می تواند تمدید شود پس از اپل و دفاتر خارج از چین بسته شد در اوایل این ماه.

“در تمام دفاتر ما در خارج از چین, ما در حال گسترش انعطاف پذیر مقدمات کار برای همه اعضای تیم — در خارج از کسانی که کار نیاز به آنها را در محل — از طریق حداقل مارس 5, که خواهد شد و سپس مجددا بارگیری در این هفته بسته به موقعیت شما” اوبراین گفت: کارکنان در این یادداشت ارسالی این هفته است.

انتشار یادداشت: اشتراک دوایت سیلورمن هفتگی tech عضویت در خبرنامه

اوبراین گفت اپل “قرار دادن سلامت تیم ما مشتریان و جوامع ، اپل یکی از اولین خرده فروشان بسته به فروشگاه در پاسخ به این ویروس. آن است که اهدای میلیون ها نفر از ماسک به مراقبت های بهداشتی حرفه ای و مطابق با کارکنان کمک های مالی به این علت است.

©2020 بلومبرگ L. P.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>