اسوشیتد پرس می گوید که قادر به اعلام برنده در آیووا دموکرات قفقاز — به روز رسانی

ما خواهد شد به روز رسانی این مقاله در طول روز با جزئیات در آیووا دموکراتیک حزبی نتایج.

آسوشیتد پرس روز پنج شنبه اعلام کرد که قادر به اعلام برنده در آیووا دموکرات قفقاز.

“آسوشیتد پرس خواستار یک مسابقه زمانی که وجود دارد این است که نشانه ای روشن از یک برنده است. به دلیل یک اختلاف بین شهردار سابق پیت Buttigieg و بهداشت ، برنی ساندرز و بی نظمی در این سال انجمن فرایند ممکن است برای تعیین برنده در این مرحله گفت:” سالی Buzbee, AP, معاون ارشد رئیس جمهور و سردبیر اجرایی.

مشاوره از آسوشیتد پرس در ادامه می گویند “AP ادامه خواهد داد به گزارش و بررسی نتایج حاصل از آیووا حزب دموکرات به عنوان حزب خود را کامل نامزدها و همچنین نتایج حاصل از هر پتانسیل recanvass یا بازشماری.” بسیاری از سازمان های خبری تکیه بر آسوشیتد پرس به تجزیه و تحلیل داده های رای گیری برای تعیین برندگان انتخابات.

تنها چند ساعت قبل از AP تصمیم ساندرز اعلام کرد خود را برنده در یک کنفرانس مطبوعاتی در نیوهمپشایر در ستاد.

“که پیچ شده به شدت ناعادلانه به مردم آیووا شده است ناعادلانه به همه نامزدها و حامیان” ساندرز به خبرنگاران گفت:. “پس آنچه را که من می خواهم به انجام سه روز دیر است با تشکر از مردم آیووا, برای, بسیار, قوی, پیروزی آنها به ما دوشنبه شب.”

با نزدیک به 97 درصد حوزه گزارش ساندرز و Buttigieg از هم جدا هستند با کمتر از یک درصد در هيئت دولت معادل شمارش تعداد به طور سنتی استفاده می شود برای تعیین برنده از قفقاز. اما ساندرز در ادامه به سرب خام مجموع رای که او از نتایج آغاز شده که در روز سه شنبه.

– ربکا مورن, ایالات متحده آمریکا امروز

پرز خواستار recanvass از انجمن

DES MOINES بالا رسمی از حزب دموکرات روز پنجشنبه گفت که او می خواهد آیووا حزب دموکرات به recanvass نتایج آن حزبی نتایج زیر را گسترده تاخیر در گزارش نتایج و اطلاعات نادرست منتشر شده.

تام پرز رئیس کمیته ملی حزب دموکرات درخواست عموم در توییتر.

“به اندازه کافی به اندازه کافی است. در نور از مشکلاتی که پدید آمده در اجرای این نماینده انتخاب طرح و به منظور اطمینان از اعتماد عمومی به این نتایج من هستم و خواستار آیووا حزب دموکرات به بلافاصله شروع یک recanvass” پرز توییتی.

صدای جیر جیر در پاسخ به تاخیر گزارش از جلسه نتایج. نتایج باید به آرامی trickled در. در روز چهارشنبه. آیووا حزب دموکرات گفته اند که در گزارش اطلاعات نادرست است.

پرز به دنبال صدای جیر جیر خود را با یکی دیگر گفت: “یک recanvass بررسی برگه از هر حزبی سایت برای اطمینان از دقت و صحت. به IDP ادامه خواهد داد به گزارش نتایج.”

با توجه به 21-صفحه حزبی recanvass و بازشماری دستی آیووا حزب دموکرات آمادگی قبل از روز دوشنبه جلسه شروع ریاست جمهوری, مبارزات می توانید درخواست recanvass از نتایج با ارسال آیووا, پارتی, صندلی Troy قیمت یک نامه ظهر جمعه.

کتابچه راهنمای نه گفتن به صراحت می گویند که یک DNC صندلی می توانید درخواست recanvass — آن را تنها لیست انتخاباتی که ممکن است requesters.

“درخواست باید در حال حاضر معتبر شواهد نشان می دهد که نتایج misreported یا اشتباه شمارش” کتابچه گفت.

یک کمیته اعتبار درخواست با توجه به دستی و شامل هزینه “ارزیابی به نامزد به منظور تکمیل recanvass.”

کتابچه راهنمای کاربر می گوید که recanvass خواهد رخ می دهد در یک فضای تهیه شده توسط آیووا حزب دموکرات و “recanvass اتاق باز خواهد شد برای مبارزات انتخاباتی هیات ناظران.”

این recanvass شامل بررسی حزبی math worksheets و ریاست جمهوری ترجیح کارت و “تناقضات هستند اعلام کرد اگر نتایج رسمی حوزه و یا ماهواره ای, فرم های متفاوت از نتایج گزارش شده از طریق انجمن ابزار گزارش یا با شماره تلفن” کتابچه گفت.

— باربارا Rodriguez, Des Moines, ثبت نام

ساندرز اعلام پیروزی در آیوا

با اشاره به اولیه محبوب مجموع رای در روز دوشنبه قفقاز دیابت برنی ساندرز من-Vt., اعلام پیروزی در ملت اول ریاست جمهوری اولویت مسابقه حتی به عنوان آیووا حزب دموکرات هنوز به طور رسمی اعلام برنده.

“آن شده است ناعادلانه به نامزدهای انتخاباتی همه نامزدها و حامیان آنها” ساندرز گفت: از روز-تاخیر طولانی در تکمیل نتایج در یک کنفرانس مطبوعاتی در منچستر, New Hampshire پنج شنبه.

“بنابراین آنچه که من می خواهم به انجام امروز” ساندرز ادامه داد: “برای تشکر از مردم آیوا برای, بسیار, قوی, پیروزی آنها به ما داد.”

ساندرز اشاره کرد که با 97 درصد از حوزه گزارش مبارزات انتخاباتی خود رهبری توسط برخی از 6000 رای در رای مردمی از شمارش اولیه چیدمان در قفقاز.

“به عبارت دیگر برخی از 6000 بیشتر مردم آیووا نمایندگان شان بیرون آمد و سه شنبه شب برای حمایت از ما از نامزدی انتخابات از هر کس دیگری” ساندرز گفت: “ما در اینجا در شمال انگلستان تماس بگیرید که یک پیروزی است.”

بر اساس نتایج قسمی شهردار سابق پیت Buttigieg آگهی فقط 3 هيئت دولت معادل آن مرتبط در نهایت با ملی متعهد نمایندگان متریک استفاده می شود به برنده اعلام قبلی در قفقاز. و ساندرز و Buttigieg در حال حاضر در ملی, نماینده, چوب خط حساب کردن.

با توجه به یکی دیگر از متریک منتشر شده توسط حزب دموکرات آیوا Sanders, آگهی توسط بیش از 2000 در خام رای مجموع به فینال حزبی تراز — متریک منتشر شده علنا برای اولین بار در این سال در پاسخ به انتقاد پس از 2016 قفقاز که ساندرز به دقت از دست رفته در آیووا به هیلاری کلینتون.

— Martina استوارت و جوی پادگان

Buttigieg در پاسخ به آیووا زنی که از او کشیده پشتیبانی بعد از آموزش او در گی

ریاست جمهوری امیدوار پیت Buttigieg می داند که برخی از مردم نمی خواهد رای برای او به دلیل, گی, از جمله, آیووا, زن اسیر در فیلم خروج او حمایت Buttigieg پس از یادگیری است که او را به ازدواج یک مرد است.

“آنچه من می خواهم به می دانم این است که من در حال اجرا به رئیس جمهور بیش از حد” Buttigieg گفت: “وقتی پرسیده شد که در طول یک ظاهر در ABC به نمایش در مورد به طور گسترده ای-مشاهده ویدئو.

سابق South Bend, ایندیانا, شهردار افزود که او بخواهد زن می تواند ببینید که “من عشق همان عشق او را برای کسانی که او را مورد مراقبت.”

“اما اگر او می توانید ببینید که…, من هنوز هستم, اگر من رئیس جمهور منتخب رفتن به در صبح دریافت کنید و سعی کنید به بهترین تصمیم برای او و مردم که او را دوست دارد,” او گفت:.

این ویدئو در آیووا حوزه روز شنبه نشان می دهد که تبدیل شده بود در انجمن کارت برای Buttigieg گفت: او تا به حال هیچ ایده او همجنسگرا است.

“من نمی خواهم کسی بود که در کاخ سفید,” او گفت:. “بنابراین می تواند به من کارت به عقب؟”

حوزه کاپیتان پاسخ داد که او جهات دیگر زن از دیدگاه اما پیشنهاد caucusgoer حفاری های عمیق در داخل و بپرسید اگر Buttigieg تمایلات جنسی خیلی مهم است.

“او بهتر خواندن کتاب مقدس ،

پس از راه اندازی خود را longshot مبارزات انتخاباتی برای حزب دموکرات نامزدی Buttigieg استاندارد در پاسخ به این سوال که آیا این کشور آماده است برای انتخاب یک گی جمهور شده است: “تنها یک راه برای پیدا کردن است.”

اگر چه نتایج در آیووا هنوز در حال جدول, Buttigieg قفل شده است و در یک نبرد نزدیک با ایالت ورمونت برنی سندرز برای پیروزی.

— مورین Groppe ایالات متحده آمریکا امروز

پس از سه روز هنوز هیچ برنده اعلام کرد

DES MOINES — خورشید افزایش می یابد و در روز سوم با برنده در آیووا دموکرات قفقاز.

چگونه ممکن است ؟ معیوب نرم افزار. مسدود پشتیبان گیری خط تلفن. و سه بار بيشتر از قبل از هر جلسه.

جدول رده بندی در مسابقه را افزایش قابل توجهی به عنوان نتیجه dribbled در طی دو روز: شهردار سابق پیت Buttigieg آگهی فقط 3 هيئت دولت معادل که مرتبط با ملی متعهد نمایندگان متریک استفاده می شود به برنده اعلام قبلی در قفقاز.

اما از سوی دیگر ، برنی ساندرز آگهی توسط بیش از 2000 در خام رای مجموع به فینال حزبی تراز — متریک منتشر شده علنا برای اولین بار در این سال در پاسخ به انتقاد پس از 2016 حزبی. ساندرز از دست داد که در آن سال با کمتر از 1 درصد به هیلاری کلینتون.

انتهایی Buttigieg و ساندرز در حال سناتور. الیزابت وارن سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن و سناتور. ctq. هنوز وجود دارد و حدود 3 درصد از حوزه چپ به گزارش نتایج خود را; امروز فقط ممکن است بعد ما پیدا کردن رسمی برنده است.

بررسی برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر