AP عکس: ویروس ثابت شده بی بضاعت زندگی در حاشیه

به روز شده

در یک مجتمع مسکونی در مراکش شهر فروش بیش از 900 نفر در اتاق شلوغ و بدون آب در حال اجرا و یا درآمد برای حمایت از آنها. در حالی که در شمال کشور آفریقایی وارد کل مستند در اواسط ماه مارس خود به انزوا و اجتماعی فاصله یک لوکس است که خانواده ها در این مجموعه ندارند.

برخی از خانواده ها زندگی می کردند در اتاق خود را برای 40 سال به طور پیوسته پر کردن آن با فرزندان و نوه ها با برخی از اتاق ها مسکن تا 10 نفر است. تقریبا همه در حال به حاشیه رانده شده و پس از وقوع COVID-19 کسانی که به مشاغل مانند کار در ایستگاه های گاز و یا فروش اقلام کوچک در خیابان ها شده اند در سمت چپ با هیچ راهی برای ایجاد یک زندگی.

مانند کشورهای سراسر جهان در مراکش است که در مواجهه با این چالش چگونه به حفاظت از جمعیت از سرعت گسترش ویروس در حالی که نه تنبیه فقیر.

کارمندان ضروری است: خواروبار کارگران آغاز به مردن از coronavirus

در اوایل ماه مارس دولت مراکش آغاز شد نورد از اقدامات برای جلوگیری از گسترش ویروس به اوج خود رسید در جریان مستند که شده یک بار شلوغ شهرستانها به شهر ارواح.

مرزها و مدارس و مغازه ها و شرکت ها و کافه ها و مساجد را بسته اند. جنبش بین شهرستانها محدود شده است. تنها یک عضو از هر خانواده مجاز به ترک در سفارش به خرید ملزومات و کسانی که کار ضروری در شغل باید مورد تایید دولت اجازه ورقه به نمایش در ایست های بازرسی و یا خطر رو تا سه ماه در زندان است.

به عنوان اقدامات شروع به خرج کردن خانواده های آسیب پذیر مراکش تایید اضطراری بسته های حمایتی به افراد ثبت نام شده در عمومی و یا بخش خصوصی شغل اعم از 80 $به $120. صندوق حمایت از چنین اقداماتی تاسیس شد توسط پادشاه مراکش محمد ششم و دیدم بسیج توسط نهادهای کسب و کار و مقامات.

در HoustonChronicle.com: 34 ساکنان کارکنان در لا پورته تسهیلات زندگی کمک تست مثبت

در مجتمع مسکونی در فروش, پیر مدینه کودکان آویزان در اطراف جمعی حیاط و اجرا از طریق کوچه های باریک. خانواده به اشتراک گذاشتن یک اتاق که در آن آنها شستن لباس ها و پر کردن سطل از آب در چشمه.

داوطلبان از محلی یک سازمان غیر دولتی را در پا برای کمک به بازدید از محل اقامت برای ضد عفونی سطوح در تلاش برای جلوگیری از شیوع این ویروس در این شلوغ گوشه ای از فروش.

ساکن Abdelkader Gourmai دارای تحرک محدود و بستگی به همسرش حلیمه که معمولا با این نسخهها کار به عنوان یک پاک کننده و یا فروش سبزیجات در مدینه و یا بازار. Gourmai, 68 گفت: زمانی که این مستند آغاز شد که زن و شوهر شروع به خرید مواد غذایی اعتباری اما در حال حاضر حتی این گزینه خشک شده است.

Kaddour ال Miny مورد استفاده برای فروش آب به خریداران در مدینه. یک کار آورده است که در بسیار کمی قبل از COVID-19 مستند در حال حاضر به طور کامل متوقف.

Ilyas, 61, زندگی با هشت اعضای خانواده. “پسران من نمی توانم پیدا کردن شغل. ما فقیر نیست; ما بی بضاعت,” او گفت:. “ما نمی تکیه بر پس انداز و یا یک حقوق و دستمزد. اگر ما از رفتن به محل کار یک روز پس از آن ما به خواب رفتن گرسنه است.”

زنان چسبیدن لباس به خشک در راهروها و دیوارها و وسایل خود را و دست در دست همان سطوح.

ورده یک مادر سه کودک می داند که خطرات می بیند اما هیچ جایگزین. “من می ترسم برای بچه ها. من به آنها قفل در داخل خانه و با آنها باقی بماند اما چه هستم من قرار است برای تغذیه آنها است؟”

تیم از داوطلبان در hazmat مناسب از محمد ال Gaid کمک گروه پی ال Mowatana شده اند بازدید از محله های فقیرنشین و پرجمعیت ساختمان های مثل این یکی برای کمک به تمیز کردن. مقامات محلی عرضه یک اتاق در نزدیکی یک مسجد که در آن داوطلبان جمع آوری, ذخیره تجهیزات و آب.

“ما تا به حال به دست گرفتن ابتکار عمل و سعی کنید برای تکمیل دولت تلاش” ال Gaid گفت. “هر تلاش لازم است.”

“ما همه از فروش و می خواهید تفاوت را,” او اضافه شده است.

به عنوان داوطلبان راه رفتن را از طریق کوچک پله ها پیچیده آنها دریافت و با امداد و قدردانی است. مردم دعا را با صدای بلند برای کارگران آنها به عنوان ضد عفونی کردن دیوارها و کف.

ساکنان امیدوارم که این خواهد بود به اندازه کافی به آنها را ذخیره کنید از سرایت آنها نمی توانند خطر مواجه است.

___

دنبال AP پوشش خبری از کروناویروس همه گیر در http://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>