ضد قرنطینه تجمع در پنسیلوانیا تساوی در حدود 2000 نفر در آخرین اعتراض coronavirus محدودیت

حدود 2000 نفر honked, تشویق و jeered در برابر coronavirus محدودیت دوشنبه در Harrisburg, Pa. آخرین و یکی از بزرگترین تظاهرات در یک جنبش رو به رشد در سراسر کشور در برابر فرمانداران متعادل بهداشت و درمان و اقتصادی و نگرانی است.

رانندگان honked شاخ در حالی که گردان کاپیتول. معترضان دست تکان داد پرچم ها و نشانه هایی است که گفت: “آزادی ضروری است” و “Rednecks 2 بازگشایی بهبهان” در حالی که اصرار رژیم صهیونیستی است. تام ولف برای پایان دادن به تعطیلی غیر ضروری کسب و کار.

“متاسفانه برخی از مردم از دست داده اند و زندگی خود را به این ویروس گفت:” دولت اوباما در کنگره هارون Bernstine میان نشانه برای “کار و رفاه” و “کلیسا ضروری است.” “قلب من می رود به هر یک از این افراد است. اما قلب من نیز می رود به 1.5 میلیون نفر در پنسیلوانیا از کار.”

اما گرگ از حزب دموکرات که تهدید به وتوی لایحه به سهولت محدودیت از حزب جمهوری خواه قوه مقننه گفت: در سراسر کشور کمبود تست مواد باقی مانده از یک مانع به تدریج بازگشایی اقتصاد است.

“هر یک از ما احساس می کنید که ما مسئول شهروندان گفت:” متی Bellis عضو بازگشایی بهبهان یکی از گروه هایی که سازماندهی این تجمع با ساکنان نیوکاسل برابر بیش از حد قرنطینه و پایان دادن به مستند PA. “ما بزرگسالان هستند و می خواهند به چنین رفتار شود.”

آگهی پرواز در سراسر غرب در طول تعطیلات آخر هفته فرمانداران خواستار بازگشایی متحده برای کسب و کار در کلرادو و یوتا آیداهو و واشنگتن است. اما بهداشت و درمان کارگران در دنور نیز نشان داد نگرانی های خود را با پوشیدن مالش در حالی که مسدود کردن اعتراض رانندگان.

در سراسر تنسی صدها نفر از مردم خواست برای پایان دادن به رژیم صهیونیستی است. بیل لی ایالت خاموش کردن سفارش با تظاهرات روز شنبه در خارج از کنگره در نشویل و در شهرستانها از جمله Knoxville, Chattanooga جکسون و ممفیس.

پس از فرماندار ویسکانسین ، تونی Evers تمدید اقامت خود را در خانه سفارش به مه 26, حدود 1000 نفر از معترضان در اعتراض به حرکت می کند, با نشانه ها و پرچم روز شنبه در بروکفیلد و حدود 70 نفر معلوم یکشنبه در مدیسون.

“ما هرگز cowered به یک ویروس در این کشور قبل تا به حال,” کیرستن Lombard 53 ساله از ياسوج گفت: در خارج از ساختمان کاپیتول. “من نمی دانم که چرا ما در حال حاضر.”

تظاهرات برنامه ریزی شده

بیشتر درگیری ها در شیر و سازمان یافته از طریق رسانه های اجتماعی اغلب با فقط چند روز اطلاع. تظاهرات برنامه ریزی شده روز سه شنبه در کارولینای شمالی روز شنبه در ویرجینیا و جمعه در ویسکانسین.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پشتیبانی از معترضان روز شنبه گفت که “برخی از فرمانداران خیلی دور رفته” بدون نام بردن از آنها.

“من هرگز دیده می شود بسیاری از پرچم آمریکا در یک تجمع که من در این تظاهرات” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک کنفرانس خبری روزانه. “آنها می خواهند به بازگشت به کار.”

اما مجلس نانسی پلوسی D-کالیفرنیا گفت: ABC اخبار روز یکشنبه که اعتراضات عمدتا در کشورهای دموکراتیک با فرمانداران که نباید اغراق شده است.

“اما من فکر می کنم آن را تا حد زیادی به عنوان یک حواس پرتی و رئیس جمهور را در آغوش از آن به عنوان یک حواس پرتی از این واقعیت است که او نه مناسب انجام تست های, درمان, تماس, ردیابی و قرنطینه” پلوسی گفت.

Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: در اعتراض به اقامت در خانه سفارشات می تواند نتیجه معکوس اگر تسهیلات منجر به گسترش بیشتر بیماری است.

“اگر شما پرش تفنگ و رفتن به یک وضعیت که در آن شما باید یک سنبله, شما در حال رفتن به مجموعه خود را پشت” Fauci گفت: ABC News در روز دوشنبه. “به طوری که به عنوان دردناک است برای رفتن با دقت دستورالعمل به تدریج توقف تدریجی به بازگشایی آن را قصد نافرجام است. که مشکل است.”

متحده اعلام برنامه ای برای بازگشایی

در تنسی رژیم صهیونیستی. لی روز دوشنبه اعلام کرد که “اکثریت” از کسب و کار در سال 89 استان ها اجازه داده می شود به بازگشایی مارس 1, اما که او را با رهبران کسب و کار و مقامات بهداشت در شش شهر استان ها به منظور توسعه بازگشایی استراتژی.

“در حالی که من نه گسترش امن تر در خانه سفارش گذشته پایان مارس ما در حال کار به طور مستقیم با ما در مناطق عمده شهری به اطمینان حاصل شود آنها در یک موقعیت برای بازگشایی به زودی و با خیال راحت به عنوان امکان پذیر است” گفت: Lee. “اجتماعی فاصله کار می کند و ما به عنوان باز کردن اقتصاد ما خواهد بود آن را مهم تر از همیشه است که ما در حفظ و اجتماعی فاصله به زندگی و معیشت در آن بستگی دارد.”

گرجستان و رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ روز دوشنبه اعلام کرد که در حالی که هنوز اصرار اجتماعی فاصله او اجازه می دهد رستوران ها سالن و باشگاه های خصوصی برای بازگشایی, مارس 27. اما او گفت کافه کاباره ها و پارک سوار باقی خواهد ماند بسته شده است. اقامت خود را در خانه سفارش منقضی مارس 30, اما او گفت: افراد مسن و پزشکی شکننده باید برنامه ریزی برای باقی می ماند در پناه طریق May 13.

“با در نظر گرفتن این اندازه گیری اقدام ما به گرجستان بازگشت به کار با خیال راحت و بدون تضعیف پیشرفت است که همه ما در این نبرد در برابر COVID-19,” کمپ گفت.

آخر هفته تظاهرات ابراز نا امیدی

بیش از 200 نفر بسیج بعد از ظهر شنبه در خارج از ایندیانا رژیم صهیونیستی است. اریک هولکوم اقامت در اعتراض به آنچه که آنها را به عنوان دولت نفس بیش از حد در تلاش برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس. معترضان در مقایسه هولکوم به یک مستبد و استدلال کرد که سفارشات خود را نقض دولت فدرال و قانون اساسی.

“او نه پادشاه گفت:” الیزابت Samantha از Greencastle. “ما تفکیک قوا برای یک دلیل.”

هولکوم به نام اعتراض “تقریبا کامل ظرف پتری” به طور بالقوه گسترش ویروس. اما هولکوم گفت: دولت در حال انجام است همه چیز آن را می توانید از طریق بحران با خیال راحت.

“من کاملا دریافت اضطراب و بی حوصلگی و تمایل به بازگشت وجود دارد و از این راه کارها استفاده می شود,” او گفت:. “ما در راه راست.”

در تگزاس در Austin شهردار استیو آدلر در روز یکشنبه گفت که او را تشویق کرد که رژیم صهیونیستی. گرگ ابوت برنامه ریزی برای بازگشایی تگزاس کسب و کار خواهد بود “توسط اداره علم و داده ها.” اما او گفت: معترضان که سرپیچی اجتماعی-فاصله هشدارهای هستند “خیلی خودخواه.”

حدود 300 معترض – از آنجا که فورت ورث یا کورپس کریستی – شعار “کار ما” و “آتش Fauci” روز شنبه در آنچه که به نام “شما نمی توانید نزدیک امریکا رالی” در مراحل کاپیتول.

“من خوش شانس بود که یک گروه نسبتا کوچک چون هر اجتماعات بزرگ مانند است که من فکر می کنم یک نگرانی واقعی نه فقط برای مردم است که وجود دارد اما به جامعه به طور کلی” آدلر گفت: MSNBC در روز یکشنبه. “افرادی که جمع آوری در شرایطی بود که من فکر می کنم که خیلی خودخواه.”

کمک: کیم قوی York Daily Record; مگ جونز, Milwaukee Journal Sentinel; آملیا Pak-Harvey, Indianapolis Star; Roberto Villalpando آستین آمریکا دولتمرد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>