دور دیگری از شهرستان هریس COVID-19 کمک راه اندازی خواهد شد در هفته آینده. در اینجا این است که چگونه به درخواست

شهرستان هریس خود را باز خواهد شد $30 میلیون COVID-19 صندوق امداد برای بار دوم به کارگیری از کمک های عمومی در ژوئن 23 و 24 با توجه به انتشار از دفتر شهرستان هریس قاضی لینا هیدلگو.

واجد شرایط شهرستان هریس ساکنان می توانید برای درخواست کمک به صورت آنلاین و یا از طریق تلفن. برنامه های کاربردی در دسترس خواهد بود در چندین زبان از جمله انگلیسی و اسپانیایی و ویتنامی, چینی, عربی و فرانسوی.
 
“بیش از حد بسیاری از همسایگان ما و دوستان و اعضای خانواده از طریق هیچ گسل از خود را – باید شغل خود را از دست. آنها در حال تلاش برای پرداخت اجاره صورتحساب خود را و برای قرار دادن غذا روی میز” هیدلگو گفت: در انتشار. “به عنوان یک جامعه ما باید رالی هم به ما اطمینان حاصل شود که اکثر ساکنان آسیب پذیر نمی افتد از طریق ترک. این صندوق ارائه خواهد شد هزاران نفر از خانواده ها با برخی فوری و بسیار مورد نیاز امداد.”

کد نارنجی: , شهرستان هریس, راه اندازی جدید COVID-19 خطرات بهداشت عمومی در سطح سیستم

این صندوق در دسترس است تنها به برخی مزایا کم درآمد ساکنان شهرستان که کمتر از 60 درصد از منطقه متوسط درآمد; اند از لحاظ اقتصادی نهفته COVID-19; اند و نه دریافت کمک های مالی از یک شهر یا شهرستان COVID-19 برنامه های کمک مالی.

بودجه نیز در دسترس هستند به خانواده های مهاجر کسانی که مورد تایید نیست برای بیمه بیکاری و یا مراقبت در قانون بودجه و یا کسانی که ممکن است تایید شده اند اما نمی توانیم صبر کنید برای کمک های مالی از این بیماری همه گیر بیکاری کمک برنامه. ساکنان در شهرستان آسیب پذیر ترین دستگاه های سرشماری اولویت داده خواهد شد بیش از سایر متقاضیان با 50 درصد افزایش شانس انتخاب شدن.

وجوه در دسترس خواهد بود برای همه بدون در نظر گرفتن اگر آنها اعمال می شود با توجه به نیاز گسترده در سراسر شهرستان. زمانی که این شهر راه اندازی شد حدود 15 میلیون اجاره صندوق کمک در بودجه ناپدید شد در 90 دقیقه هوستون کرونیکل گزارش شده است.

در HOUSTONCHRONICLE.COM: شهرستان هریس ایجاد $15M همه گیر صندوق امداد با هدف آسیب پذیر ترین ساکنان

“نیاز در سراسر جوامع ما بسیار زیاد است و بیش از منابع موجود در این زمان” هریس کانتی حوزه 1 کمیسر رادنی الیس گفت: در انتشار. “مهم ترین چیز در حال حاضر این است که ما در حال تشویق همه افراد واجد شرایط برای درخواست کمک و اطلاع رسانی به آنها در مورد چگونه به انجام این کار و استفاده از یک نمایشگاه فرایند برای کمک به کسانی که به آن نیاز دارید.”

ژوئن 26, متقاضیان اطلاع داده خواهد شد از طریق ایمیل و یا متن وضعیت برنامه های خود را. کسانی که مورد تایید تماس گرفته خواهد شد توسط یک سازمان مبتنی بر جامعه است که رسیدن به متقاضی ظرف پنج روز برای نهایی کردن روند درخواست و در نهایت هماهنگی صندوق تحویل.

برای کسانی که مایل به درخواست آنلاین:
این نرم افزار در دسترس خواهد بود در اینجا ابتدا 6 صبح روز شنبه 23 ژوئن از طریق 10 p. m. روز شنبه, ژوئن 24.

برای کسانی که مایل به درخواست از طریق تلفن:
تماس 832-848-0214 به صحبت با یک تماس اپراتور و کامل نرم افزار. این نرم افزار ممکن است پر کردن با تلفن از 6 صبح تا 2 بعد از ظهر 23 ژوئن ساعت 2 بعد از ظهر تا 10 شب 24 ژوئن.

برای کسب اطلاعات بیشتر و آخرین به روز رسانی در صندوق به درخواست برای کمک به پیگیری وضعیت برنامه و یا برای دیدن اگر یک آدرس است که در شهرستان هریس خدمات منطقه, بازدید از صندوق امداد سایت اینجا.
 
[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>