اندرو یانگ است تحت پیگرد نیویورک بیش از آن تصمیم به لغو آن دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه

آلبانی – اندرو یانگ نامزد سابق ریاست جمهوری است تحت پیگرد خانه خود دولت بیش از آن تصمیم دوشنبه به لغو آن اولیه ریاست جمهوری در ماه ژوئن به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

یانگ, منهتن, کارآفرین, شکایت اواخر روز سه شنبه تصمیم نیویورک مدیره از انتخابات به لغو دموکراتیک اولیه ریاست جمهوری گفت: این اقدام نقض رأی دهندگان’ حقوق.

“بی سابقه و بی حرکت” نقض حقوق دموکراتیک رای دهندگان به دلیل آن “را انکار می کند و آنها حق انتخاب بعدی ما, نامزد های ریاست جمهوری ایالات متحده” به طرح دعوی در دادگاه در دادگاه فدرال در منهتن گفت.

دولت دموکراتیک کمیسیون انتخابات رای دادند دوشنبه به حذف 10 نامزد ریاست جمهوری از نیویورک رای گیری به جز جو بایدن تنها به طور فعال در مبارزات انتخاباتی نامزد و presumptive نامزد.

حرکت ساخته شده با استفاده از اندازه گیری های جدید در دولت قانون اجازه می دهد آنها را به حذف از نامزدهای انتخابات اگر یک نامزد عموم تعلیق خود و یا مبارزات انتخاباتی خود را.

چین: آنچه که مبارزه بین بایدن و مغلوب ساختن پیشی جستن بیش از چین به معنی برای انتخابات سال 2020

اما این رای به خشم حامیان چندین سابق انتخابات مقدماتی دموکرات از جمله سناتور. برنی ساندرز من-Vt.

“هیچ یک از خواسته نیویورک به انصراف از انتخابات گفت:” جف ویور یک برنی 2020 مشاور ارشد.

“DNC نمی آن را درخواست. این بایدن کمپین نیست آن را درخواست. و مبارزه ما ابلاغ شده است که ما می خواستیم به باقی می ماند در انتخابات.”

اولیه انتخابات در نیویورک در اصل برنامه ریزی شده برای ماه آوریل 28. پس از آن رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو تاخیر آن به تاریخ 23 ژوئن در پاسخ به گسترش بیماری همه گیر کوروناویروس که ضربه نیویورک سخت تر از هر کشور دیگر.

هر دو دموکراتیک کمیسیون داگلاس کلنر و سابق شهرستان Westchester اجرایی اندی Spano رای دادند روز شنبه در حمایت از لغو مسابقه — دولت برای اولین بار در کشور به لغو آن دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه.

کلنر به نام رای “یک تصمیم بسیار دشوار است.”

بیشتر: اندرو یانگ ریشه در دره هادسون.

اما او گفت: برگزاری اولیه شده اند که “غیر ضروری و بیهوده و بیمعنی” در سن COVID-19 متهم ساندرز طرفداران که مایل به برگزاری “مسابقه زیبایی.”

“سناتور سندرز نه تنها اعلام کرد که او را تعلیق مبارزات انتخاباتی خود را, اما او همچنین اعلام کرد یک حمایت جو بایدن” کلنر روز دوشنبه گفت:. “است که به طور موثر به پایان رسید واقعی متن اولیه انتخابات.”

در روز سه شنبه کلنر در بیانیه ای گفت که یانگ شکایت باعث می شود هیچ اشاره ای که در نیویورک قانون اجازه می دهد تا برای حذف از انتخابات از یک نامزد ریاست جمهوری که تعلیق خود و یا مبارزات انتخاباتی خود را.

“ما با اعتماد به نفس است که پس از آن که دادگاه بررسی اساسنامه و قطعنامه ما آن را پیدا خواهد کرد که کمیساریای (اندی) Spano و من عمل مناسب مطابق با مقررات حاکم بر قانون انتخابات” خود را خواند.

یانگ رشد در دره هادسون و صاحب خانه در Paltz جدید.

مقدماتی برای کنگره و دولت قانونی دفاتر هنوز هم رو به جلو در ژوئن 23 و نیویورک ارسال برنامه های کاربردی پس از رای دهندگان می توانند رای غایب به جای رفتن به پای صندوق های رای — که هنوز هم باز است.

یانگ و ساندرز اشاره کرده اند که نداشتن اولیه مسابقه را انکار می کند و نامزدها را از داشتن برخی از 274 متعهد نمایندگان به نمایندگی از نیویورک در کنوانسیون ملی دموکرات ها در این تابستان در میلواکی است.

بیشتر: نیویورک لغو 2020 ریاست جمهوری اولیه عصبی برنی ساندرز کمپین

“انکار هر یک از شاکیان این فرصت را برای نشان دادن یانگ در این کنوانسیون هنگامی که بموقع واجد شرایط تحت نیویورک قانون انتخابات است و محرومیت از حقوق اساسی و همچنین از بیش از 20 ، 000 نیویورک ثبت شده دموکرات که به امضا دادخواست به معرفی یانگ” در نیویورک رای گیری, یانگ دعوی در دادگاه گفت.

طرح دعوی در دادگاه گفت: هدف این است که “نه به تضعیف ایمنی و بهداشت نیویورک رای دهندگان و یا انتخابات کارگران بلکه به دنبال حمایت خود را از حقوق اساسی تحت قانون اساسی ایالات متحده و ایالت نیویورک است.”

بیشتر: رای دهندگان در نیویورک می تواند رای گیری غایب رای گیری برای ژوئن 23 مقدماتی

یوسف Spector است که در ایالت نیویورک ویرایشگر برای ایالات متحده آمریکا امروز شبکه. او را می توان در رسید [email protected] و یا به دنبال در توییتر: @GannettAlbany

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>