اندرو McCabe سابق FBI معاون مدیر نمی خواهد چهره اتهامات جنایی

واشنگتن – وزارت دادگستری نمی خواهد پرونده اتهامات جنایی در بررسی نشت از اندرو McCabe, پایان بررسی است که آویزان بر معاون سابق FBI مدیر برای دو سال.

“بر اساس کلیت شرایط و تمام اطلاعات شناخته شده به دولت در این زمان از نظر ما این موضوع بسته” به باراک اوباما برای ناحیه کلمبیا گفت: McCabe وکلای مدافع در نامه ای در روز جمعه.

این تصمیم در میان اتهامات که وزارت دادگستری است متمایل به فشار از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اخیرا توسط معکوس دوره توصیه می شود حکم برای مغلوب ساختن پیشی جستن متحد راجر سنگ.

مغلوب ساختن پیشی جستن حمله حرفه ای دادستان که به کار گرفته سنگ مورد پس از آنها خواسته یک قاضی به حکم دیرین ایران با عمل به هفت تا نه سال در زندان است. وزارت دادگستری عقب نشینی و دادستان کل تیم ترک در آشکار کردند.

روز پنج شنبه گفت: بر مغلوب ساختن پیشی جستن بپرسید نه او را به دخالت در این مورد.

راجر سنگ محکومیت: با DOJ مداخله در Roger سنگ مورد ویلیام بر سمان نقش خود را به عنوان برگ برنده مدافع-in-chief

“من قصد دارم اذیت می شود یا تحت تاثیر کسی … که آیا این کنگره یک روزنامه سرمقاله هیئت مدیره و یا رئیس جمهور” Barr گفت: در یک ABC News ، “من میخوام انجام آنچه که من فکر می کنم درست است. من نمی توانم فراموش کار من در اینجا در بخش ثابت پس زمینه تفسیر است که به تایید من است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن است به نام برای محاکمه چندین سابق FBI مقامات از جمله McCabe. او باز یک ضد جاسوسی رسیدگی به مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2017 پس از رئیس جمهور اخراج FBI مدیر James Comey.

در آن زمان Comey بود که منجر رسیدگی به روسیه را به دخالت در انتخابات ریاست جمهوری 2016 و ممکن است روابط به مغلوب ساختن پیشی جستن و مبارزه است.

McCabe یک CNN نویسندگان گفت: کانال کابل او به دنبال به جلو به جشن با خانواده و دوستان است.

بیشتر: اندرو McCabe ‘اعتماد به نفس’ top قانونگذاران درک FBI حال راه اندازی کاوشگر به رئیس جمهور تهمت

“آن بوده است به طوری باور نکردنی تنش و فقط چنین فشار بر همه ما” McCabe گفت. “ما همه بسیار خوشحال است. من فقط خیلی خوشحالم که بچه های من اصلا به زندگی می کنند با این کار دیگر.”

او گفت: اعلام خواهد اجازه می دهد او را به ادامه به اظهار نظر در مورد اقدامات دولت.

“من در نهایت با بهره گیری از داشتن این فرصت را به صحبت علنی در مورد چیزهایی که به اعتقاد من عمیقا در مورد نگرانی است که همه ما در مورد کشور ما و همه چیز راه می رویم” گفت: McCabe که دادستان کل سابق جف جلسات اخراج تنها چند ساعت قبل از بازنشستگی خود را در ماه مارس سال 2018 است.

McCabe است پس از شکایت وزارت دادگستری بیش از خود شلیک متهم مقامات ناحق تنزل رتبه و فسخ او را به تهیه کردن به تهمت را “غیر قانونی هوی و هوس است.”

مدافع-in-chief: با DOJ مداخله در Roger سنگ مورد ویلیام بر سمان نقش خود را به عنوان برگ برنده مدافع-in-chief

McCabe تحقیق متمرکز بر نشت در مورد کلینتون بنیاد تحقیقات

این تحقیقات به McCabe ناشی از یک بازرس کل وزارت دادگستری گزارش که او نادرست مجاز نشت در مورد تحقیقات فدرال به بنیاد کلینتون در آخرین هفته از سال 2016 انتخابات ریاست جمهوری است. محققان به این نتیجه رسیدند او نمایش داده می شود عدم خلوص وقتی پرسیده شد که در مورد نشت.

McCabe که شد اقدام FBI مدیر پس از مغلوب ساختن پیشی جستن اخراج Comey در ماه مه سال 2017 شده است مکرر هدف از رئیس جمهور حملات. مغلوب ساختن پیشی جستن معتقد اجرای قانون مقامات راه اندازی حزبی تحقیقات از او در مبارزات انتخاباتی خود و دولت او. کسانی که پروب منجر به محکومیت یک و نیم دوجین از مغلوب ساختن پیشی جستن زمانی دستیاران و مشاوران.

مغلوب ساختن پیشی جستن تحسین جلسات ” تصمیم به آتش McCabe خواستار آن “یک روز بزرگ برای دموکراسی است.” مغلوب ساختن پیشی جستن است استدلال McCabe انجام شد شبیه به خیانت به ادعای او مورد علاقه هیلاری کلینتون برگ برنده دموکرات حریف برای ریاست جمهوری در سال 2016.

یکی از تحقیقات به تخلف برتر مقامات FBI

روز جمعه تصمیم کلاه یک سری از اتهام تخلف توسط اف بی آی از رهبران در سال 2016. داخلی محققان گسله McCabe و Comey برای نقض وزارت دادگستری قوانین در آخرین ماه از انتخابات که در آن ماموران فدرال بودند بررسی عمده-نامزدهای حزب. سطح پایین تر FBI کارکنان از کار اخراج شدند و یا reassigned.

وزارت دادگستری در ماه اوت اعلام کرد که Comey نقض کرده FBI سیاست های خصوصی نگه داشتن یادداشت های خود را در مورد گفتگو با مغلوب ساختن پیشی جستن و سپس داشتن یک دوست توصیف محتویات برخی از آنها به نیویورک تایمز. اما بخش نیست شارژ Comey با جرم و جنایت است.

McCabe اخراج شد و پس از بازرسی کل مورد بررسی قرار گرفته که آیا وال استریت ژورنال داستان در مورد بنیاد کلینتون ناشی از غیر مجاز نشت و اگر چنین است که به بیرون درز آن است. داستان به نظر می رسد آنلاین Oct. 30, 2016 و در چاپ روز بعد بود که یک هفته پس از داستان دیگری گزارش داد که McCabe تا به حال خاتمه بنیاد کاوشگر تحت فشار از وزارت دادگستری.

محققان مشخص شد که McCabe مجاز همکاران به وال استریت ژورنال در مورد یک Aug. 12 تماس بین او و اصل دیپلم معاون دادستان کل. تماس به طور موثر به تایید وجود بنیاد کلینتون تحقیق که Comey حال حاضر به انجام.

McCabe اجازه انتشار این اطلاعات به منظور نشان دادن او بی طرفانه در مورد بنیاد کلینتون تحقیقات حتی به عنوان همسر پذیرفته شده در مبارزات انتخاباتی سهم از کلینتون متحد.

بیشتر: مقام سابق اف بی آی اندرو McCabe شکایت خود شلیک می گوید او سرنگون شد برای برآوردن مغلوب ساختن پیشی جستن ‘غیر قانونی هوی و هوس’

بازرس کل در بر داشت McCabe “فاقد خلوص” زمانی که او گفت که او تا به حال مجاز به افشا و نمی دانم که. این اتفاق چندین بار از جمله در هنگام McCabe صحبت به Comey وقتی از او سوال شد تحت سوگند توسط ماموران اف بی آی و وقتی از او سوال شد تحت سوگند توسط محققان سابق مشاور ویژه رابرت مولر.

مغلوب ساختن پیشی جستن به نام McCabe “عمده sleazebag” است و گفت که او در زمان “مقادیر عظیم پول” برای همسرش ناموفق دموکراتیک انتخاباتی دولت برای مجلس سنا در ویرجینیا.

مغلوب ساختن پیشی جستن با اشاره به کمک جیل McCabe دریافت شده از یک عمل سیاسی کمیته به سابق ویرجینیا رژیم صهیونیستی است. sfmoma یک کلینتون متحد.

اما داخلی اف بی آی اسناد و مدارک نشان داد که McCabe نبود نظارت بنیاد کلینتون تحقیقات در حالی که همسر خود را در حال اجرا برای دفتر و او نمی باید تضاد منافع.

تصمیم گیری در مورد McCabe شرح زیر سوالات را چگونه وزارت دادگستری و اف بی آی آغاز تحقیقات به دخالت در انتخابات 2016. بر اختصاص یک کاوشگر در ماه مه.

در ماه دسامبر وزارت دادگستری بازرس کل Michael Horowitz, نتیجه FBI نظارت سابق مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین مشاور کارتر صفحه سرند با خطاهای اما گفت که اف بی آی بود در توجیه راه اندازی آن پرس و جو به دخالت در انتخابات 2016.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر