تجزیه و تحلیل: مغلوب ساختن پیشی جستن توقف کمک های مالی به چه کسی است. کارشناسان می گویند که ما به آن نیاز دارید در حال حاضر بیشتر از همیشه

در وسط بدترین جهانی همه گیر در دهه جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن متوقف بودجه به سازمان بهداشت جهانی روز شنبه در حالی که دولت او به بررسی آنچه که او به نام سلامت بدن را “شدید” سوء مدیریت از آن coronavirus پاسخ.

مغلوب ساختن پیشی جستن را متهم به آژانس سازمان ملل متحد از “شکست در آن اساسی وظیفه” توسط پوشش تا از گسترش این ویروس پس از آن پدید آمده در چین و بازیگری بیش از حد به آرامی و در پکن را به نفع. “ما نگرانی عمیق در مورد اینکه آیا امریکا سخاوت قرار داده شده است به بهترین استفاده ممکن است” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک باغ گل رز در کنفرانس خبری.

اما کارشناسان بهداشت عمومی می گویند در حالی که به دور از کامل است و این که برخی ادعا می کند ممکن است شایستگی تحقیق و تهمت و تهدید است که در و هل دادن به جلو با او جنگ در multilateralism زمانی که پشتیبانی برای اتحاد است و بیش از همیشه مورد نیاز. عمل می آید به عنوان برگ برنده در تلاش است روزانه در کنفرانس های مطبوعاتی به منحرف انتقاد از خود و پاسخ به شیوع است که به کشته شدن بیش از 26,000 آمریکایی است.

“شما می توانید نگاه در 2014 شیوع ابولا در غرب آفریقا که در آن است که به خوبی انجام نمی” گفت: Michael Merson که برای سال های بسیاری به کارگردانی و جهانی آن برنامه پیشگیری از ایدز. “بسیاری از آژانس های سازمان ملل متحد تا به حال مشکلات. این یک راز نیست,” او گفت:.

“اما چه کسی نقش حیاتی در حال حاضر” Merson گفت. “این زمان برای سرزنش-game.”

در علاوه بر این به متهم که از حرکت به سرعت به اندازه کافی برای صدای زنگ بیش از coronavirus طول اولیه شیوع در ووهان چین مغلوب ساختن پیشی جستن انتقاد از آنچه که او را به عنوان آژانس فقیر راهنمایی در ممنوعیت سفر از چین است. او را متهم آن را از بودن بیش از حد احترام به پکن با وجود سابقه خود را برای اطلاعات.

“خیلی مرگ شده است ناشی از اشتباهات خود,” او گفت:.

COVID-19 fallout: مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد ‘توقف’ در ایالات متحده کمک های مالی به سازمان بهداشت جهانی

ایالات متحده آمریکا امروز واقعیت را بررسی کنید به این نتیجه رسیدند که شواهد کمی وجود دارد برای اثبات تهمت ارشد در مورد اتهامات این که انتقاد خود را با ممنوعیت سفر از چین یا ناعادلانه بودن تعصب در پکن به نفع چه coronavirus همه گیر است نه اولین بار است که یک هدف محکومیت و حتی حامیان خود اذعان آژانس به اصلاحات نیاز دارد و دارای یک ساختار پیچیده است که می تواند آن را دشوار برای پاسخ موثر به شرایط اضطراری و به تخصیص منابع است. مغلوب ساختن پیشی جستن اتهامات نمی حساب چگونه است که متکی بر عضو به گزارش سلامت عمومی اطلاعات یک نکته کلیدی است که dulls خود را ادعا می کنند که که همدست در کمک به چین پوشش شیوع.

مغلوب ساختن پیشی جستن خود را نیز effusively ستایش چین را از دست داده و همه گیر. او در یک صدای جیر جیر در ژانویه 24 که “چین شده است کار بسیار سخت برای جلوگیری از Coronavirus. ایالات متحده تا حد زیادی قدردانی تلاش های خود را و شفافیت است.”

توییت آمد و حدود یک ماه بعد از این ویروس برای اولین بار کشف شده در چین هوبئی و به این شد که جلسه ای برای تصمیم گیری که آیا برای اعلام وقوع بهداشت عمومی اورژانس از نگرانی های بین المللی. آن را در ژانویه 30.

این است که در پاسخ به مغلوب ساختن پیشی جستن حرکت می کند اما دبیرکل سازمان ملل متحد آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ گفت: جامعه بین المللی باید برای متحد “در همبستگی برای جلوگیری از این ویروس است.”

رئیس جمهور گفت دولت او را نقد و بررسی از آمریکا کمک های مالی به ژنو-مقر آن بدن خواهد شد و آخرین 60-90 روز. ایالات متحده پرداخت 400 میلیون دلار به این که برای 2018-2019 با توجه به وب سایت سازمان. که پول نشان دهنده حدود 15 درصد از افرادی که بودجه. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که “کانال” پول به مناطق دیگر برای مبارزه با شیوع کروناویروس. او از ارائه جزئیات.

واقعیت را بررسی کنید: رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در مقابل سازمان جهانی بهداشت

‘خطرات بهداشتی که سرچشمه در یک محل در برخواهد داشت خطر بزرگ در دیگران

مغلوب ساختن پیشی جستن حرکت به د-صندوق که می آید به عنوان فهرستی از معاهدات بین المللی پیمان و پیمان دولت او را رها کرده است مورد تمسخر و یا دوباره مذاکره در حال رشد است.

آنها عبارتند از: ایران (خارج شد) پاریس مورد آب و هوا (خارج), ناتو, نظامی داد (سوال), نفتا ایران (re-مذاکره به عنوان USCMA), Trans-Pacific Partnership ایران (خارج شد) سازمان ملل متحد شورای حقوق بشر (خارج شد) Intermediate-Range Nuclear Forces پیمان (خارج), یونسکو, میراث جهانی سازمان (خارج شد).

پس در سال 2017 مغلوب ساختن پیشی جستن کاخ سفید نیز برقرار طیف وسیعی از تحریم های embargoes و تجارت تحریم از ایران به چین که تقسیم متحدان سنتی آمریکا در اروپا که مورد سوال اثربخشی آنها و اینکه آیا این اقدامات در نهایت ریشه های خود را در مغلوب ساختن پیشی جستن “امریکا برای اولین بار” ایدئولوژی.

“در آن زمان دولت ما نزدیک ترین متحد ایالات متحده امریکا را رد مفهوم بین المللی جامعه” رییس جمهور آلمان فرانک والتر اشتاین مایر گفت: در سخنرانی افتتاحیه کنفرانس امنیتی مونیخ در ماه فوریه است.

تهمت نیز احاطه خود را با منتقدان جهانی شدن و چین است.

“حزب کمونیست چین با استفاده از قدرتمند استعماری ترکیبی از رشوه خواری و بدهی دیپلماسی به طور مستقیم ضبط رهبری از پنج سازمان ملل 15 آژانس های تخصصی و در حالی که کنترل دیگر آژانس های سازمان ملل مانند که از طریق عروسک مانند Tedros گفت:” پیتر ناوارو یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن مشاوران اقتصادی در ایمیل.

ناوارو دیرین چین هاوک و تجارت حمایتی بود با اشاره به این که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus. او از اتیوپی.

“چین استراتژی گسترده تر است برای به دست گرفتن سلطنت از قدرت بین المللی در حالی که در ادامه به نقض هنجارهای بین المللی در سراسر نوار گسترده ای از مسائل از ارتباطات و مالکیت معنوی به تجارت و بهداشت و درمان” ناوارو اضافه شده است.

سازمان ملل متحد به 17 سازمان های تخصصی جداگانه با اعضای, بودجه و قوانین. خود را remits از محدوده گردشگری به حقوق کارگران. این روشن نیست که پنج سازمان ناوارو معتقد شده اند “اسیر” توسط چین است. او در پاسخ به یک ایمیل پیگیری.

ایسلند آزمون بیشتر برای coronavirus از هر جای دیگری: در اینجا این است آنچه از آن آموخته

هنوز Thomas J. Bollyky مدیر بهداشت جهانی برنامه در شورای روابط خارجی اتاق فکر گفت: هیچ سوال که “ضروری” برای غلبه بر coronavirus است و سلب آن از وجوه و یا از اینرو آن معکوس است.

“اگر این بیماری نشان داده است هر چیزی را که در این جهان است که واقعا به هم پیوسته و خطرات بهداشتی که سرچشمه در یک محل در برخواهد داشت خطر بزرگ در دیگران” گفت و اشاره کرد که که ارائه روزانه ویژگی های کروناویروس ارشاد به آن 194 کشور عضو است که کمک به آنها را به مارشال منابع و برنامه ریزی برای عفونت های جدید.

‘این است که اصرار کنترل تلاش برای بخشی بهتر از سه ماه. این واقعیت است که برخی از کشورها نمی عمل به آن چیزی که می تواند برای,” او اضافه شده است.

‘یک قربانی برای خود ما بی کفایتی در سلامت دیپلماسی’

چه کسی تاسیس شد و در سال 1948 با 5 میلیون دلار بودجه و یک دستور برای کمک به جلوگیری و کنترل مالاریا سفلیس و سایر بیماری ها. آن تاسیس شد و در مدت کوتاهی پس از ایجاد به اصطلاح برتون وودز نهادهایی مانند بانک جهانی و صندوق بین المللی پول – پس از جنگ طرح های در نظر گرفته شده برای ایجاد ثبات و طلیعه چیزی بودن در یک پولی جدید نظم جهانی هنوز هم تا حد زیادی دست نخورده است. سازمان پیمان آتلانتیک شمالی (ناتو) اتحاد نظامی دیگر مغلوب ساختن پیشی جستن هدف که اعضای او را متهم – با برخی توجیهی – از پرداخت سهم عادلانه خود را راه اندازی شد و یک سال بعد در سال 1949.

امروز ایالات متحده را 15 درصد سهم آن را می سازد که بزرگترین کلی کمک.

بزرگترین اهدا کننده در 10 درصد است که بنیاد بیل و ملیندا گیتس خصوصی بشردوستانه سازمان ایجاد شده توسط مایکروسافت از بنیانگذاران و همسرش. “توقف کمک های مالی برای سازمان بهداشت جهانی در طول بهداشت جهانی در بحران است به عنوان خطرناک به عنوان آن را برای تلفن های موبایل” بیل گیتس توییتی چهارشنبه. “کار خود را به کاهش گسترش COVID-19 و در صورتی که کار متوقف شده است و هیچ سازمان دیگری می تواند جایگزین آنها شود.”

چین به طور کلی سهم که بودجه سالانه نشان دهنده حدود 1.5 درصد پایین شکل Yanzhong هوانگ جهانی بهداشت کارشناس و متخصص در چین در دانشگاه سیتون هال گفت: تا حدودی ممکن است اطلاع رسانی مغلوب ساختن پیشی جستن دشمنی نسبت به بهداشت و سلامت بدن است.

که همچنین دارای یک پیچیده نظارت مدل.

Tedros آن مدیر کلی و ریاست بیش از شش منطقه ای که مدیران.

در عین حال او هیچ می گویند بیش از قرار ملاقات خود را و هوانگ گفت که این سازمان دچار داخلی سیستم مدیریت است که بیش از حد بوروکراتیک که کارکنان آن است که متشکل از بیش از حد بسیاری از پزشکان و به اندازه کافی کارشناسان سیاست خارجی که می تواند کمک به شکل دادن به آن راهکار اضطراری و برای همه آن را به عنوان یک جهانی نگهبان بهداشت عمومی که فاقد یک به وضوح بیان ماموریت است که می تواند تبدیل به کار بر روی زمین.

“چه باید که تابع هسته ای بود؟” هوانگ پرسید. “هماهنگی پاسخ حاد شیوع بیماری در سطح ملی و یا فقط یک دروازه بان است که سهام جهانی داده ؟ باید آن را یک هنجار گذارنده بین المللی سلامت ؟ و اگر آن را می رود به انجام هر یک از این چیزهایی که چگونه می توانید آن را انجام دهید آن را به طور موثر و اگر بودجه آن کوچکتر از نمونه ماساچوست, بیمارستان,” او گفت که بخشی از این که 5 میلیارد دلار بودجه سالانه است که شناخته شده است به عنوان یک “ارزیابی سهم” – اجباری حق عضویت است که کشورها برای پرداخت به کسانی که در حال محاسبه شده نسبت به ملت و ثروت و جمعیت.

برای 2020-2021 ایالات متحده است که عضویت در هزینه $116 میلیون.

این “ارزیابی مشارکت” به طور معمول حساب برای کمتر از یک چهارم از این که تامین مالی است. بقیه بسیج طریق “کمکهای داوطلبانه” است که اجازه می دهد این کشور کمک کننده به مشخص کنید که کدام جامعه جهانی مسائل آنها می خواهند این پول را صرف.

ایالات متحده در حال حاضر نیست که یک نماینده در این که هیئت اجرایی. کاخ سفید گفته است که در نظر دارد به معرفی معاون وزیر بهداشت و درمان برت Giroir که در حال حاضر نیز خدمت در مغلوب ساختن پیشی جستن coronavirus نیروی کار. آن را بلافاصله روشن نیست, اگر کاخ سفید بودجه متوقف خواهد شد و تاثیر این نامزدی.

هنوز هم در حالی که مانند دیگر برتون وودز-عصر سازمان ملل متحد و فراتر از آن است که با تکیه بر پول آمریکا تخصص و قانون رنج می برند ممکن است از ضعف ساختاری وجود دارد کمبود بتن مدرکی برای اثبات ادعا از مغلوب ساختن پیشی جستن و دیگران که که کاهش یافته است توپ در coronavirus به عنوان یک نتیجه مستقیم از تعصب نسبت به چین است.

“چین و ما در حال پیدا کردن یک قربانی برای خود ما بی کفایتی در انجام سلامتی دیپلماسی” هوانگ گفت. او اضافه کرد که در حالی که چین با صدای که رشد کرده در سال های اخیر و Tedros’ سلف بود چینی-ملی کانادا را مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به تصویب رسید و نگرش به این که خواستار fealty به دلیل بزرگ بودجه سهم در حالی که در همان زمان تا حد زیادی به دلیل خودداری از تعامل با آن است.

“به نظر من مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارات در مورد کسی که به عنوان بخشی از تلاش خود را منحرف سرزنش برای خود دست زدن به بدترین بیماری همه گیر دنیای ما دیده است در 100 سال” گفت: Merson سابق که مدیر آن ایدز برنامه که در حال حاضر یک استاد پزشکی در دانشگاه دوک و دانشگاه نیویورک. Merson نیز توصیه بیل و ملیندا گیتس.

تهمت بود آهسته به ارائه فدرال راهنمایی در یک coronavirus مستند با وجود شواهدی از آسیا و اروپا است که در آن می تواند سرعت انتقال این بیماری است. او همچنین تحت فشار قرار دادند فرمانداران برای استراحت دولت محدودیت بنابراین اقتصاد می تواند بازگشایی شده است.

“این است که ناقص آژانس ایم” ریچارد Haass جانباز دیپلمات های ایالات متحده و مشاور سابق وزیر امور خارجه کالین پاول ، “آن شکست را توضیح دهد خود ما عملکرد ضعیف در تست PPE یا کندی به نیاز اجتماعی فاصله.”

هنوز هم در روز دوشنبه به عنوان برگ برنده خبرنگاران نشان داد یک فیلم تبلیغاتی ستایش خود را از دست زدن به از شیوع کروناویروس گفت: “همه چیز ما درست بود.”

واقعیت این است که او صرف ماه کم اهمیت جلوه دادن بحران است.

“ما آن را کاملا تحت کنترل است. آن را یک فرد در آینده از چین و ما باید آن را تحت کنترل او گفت:” در طول یک مصاحبه تلویزیونی در تاریخ 22 ژانویه. آن را فقط یک روز پس از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گزارش اول مربوط به سفر coronavirus مورد در ایالات متحده و تقریبا یک ماه پس از این که یک جدول زمانی از فعالیت های خود را نشان می دهد قرار دادن خود در اورژانس فوت بیش از وقوع.

‘چینی سازمان بهداشت’

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت voice است که نه تنها در شرایط افزایش نگرانی در مورد چگونه است که در پاسخ به آن چه گفته شد توسط چین در اولین مرحله از شیوع است که در حال حاضر آلوده بیش از دو میلیون نفر و کشته 128,000.

در اوایل ماه آوریل تارو آسو, ژاپن, معاون نخست وزیر گفت: در یک آدرس به ملت و مجلس که برخی از مردم شروع به اشاره به این که به عنوان “چینی بهداشتی” سازمان ” به دلیل آنچه که او به عنوان روابط نزدیک خود را به پکن.

“در اوایل اگر که تا به حال اصرار به جهان است که چین تا به حال هیچ بیماری ذات الریه و سپس همه را گرفته احتیاطی” او ادامه داد.

Wang Ting-yu یک تایوانی, نماینده مجلس گفت: ایالات متحده آمریکا امروز او فکر می کند که نادیده گرفته اولیه آن هشدار در مورد کوروناویروس چون چین مسدود شده است, تایوان یک خودگردان جزیره پکن ادعا می کند به عنوان قلمرو خود را از تبدیل شدن به یک که عضو.

تایوان در حال حاضر برگزار شد تا به عنوان یک مدل از نحوه شامل coronavirus.

“این که نمی را به حساب یک مقدار زیادی از شواهد غیر رسمی بود که از چین در آینده در مورد این ویروس که بود که رله کاملا علنا در رسانه های اجتماعی” گفت: François Godement یک کارشناس ارشد در آسیا امور سیاسی در انستیتو Montaigne, پاریس, فرانسه, مبتنی بر سیاست های عمومی فکر می کنم تانک.

Godement با اشاره به یک دوره در ماه دسامبر سال گذشته زمانی که چین سعی در پنهان با دستگیری سوت دمیدن پزشکان و پزشکی کارگران در حال رشد شواهدی وجود دارد که مرموز ویروسی بیماری تنفسی در ووهان و اطراف آن هوبئی استان که شبیه ذات الریه بود شروع به طاعون در منطقه ساکنان. چین نیز ممکن است پنهان شواهد اولیه از انسان به انسان انتقال این ویروس است.

“Tedros بارها رفته از راه خود را به ستایش چین در هر نوبت” Godement اضافه شده و اشاره کرد که او معتقد است که مدیر انگیزه برای این بود که “همکاری های بیشتر” از یک دولت استبدادی طولانی تمرین در پنهان کردن اسرار دولتی.

با این حال او اذعان کرد هیچ مدرکی برای حمایت از این ایده است.

ارشد که مقامات بلافاصله پاسخ به این نظر تئوری.

Godement گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن بودجه حرکت یک “ضربه به روحیه سیاسی” اما نه به عنوان عملیاتی خطرناک آن را به عنوان به نظر می رسد به دلیل خصوصی سهم کوتوله عمومی ،

او همچنین گفت: هیچ شواهد قلیل که چین می خواهد به بازی یک فعال تر و قاطعانه نقش در سازمان بین المللی از آنجا که بسیاری از کمک های آن را فراهم می کند و به کشورهای دیگر این کار را به طور مستقیم و نه درگیر با که کمیته های منطقه ای.

“متاسفانه هر زمان که آمریکا عقب نشینی از (مرحله جهانی) در برخی از فرم چین مکانیکی حرکت رو به جلو حتی اگر آن را نمی کند, پر کردن شکاف,” او گفت:.

او هم موافقت کرد که که یک جزء ضروری از مبارزه با ویروس.

هنوز Bollyky از شورای روابط خارجی اتاق فکر گفت که “که در پایان روز به عهده خود اعضای متحده و عمل در اصل همبستگی” به معنی آن است که تنها قدرت عمل در اطلاعات رسمی ارائه شده است.

آن را به عمد دنبال راه های دیگر در صورت امکان غیر رسمی مدارک و شواهد در مورد این ویروس ناشی از چین ؟ مغلوب ساختن پیشی جستن فکر می کند. آن را هنوز رتبهدهی نشده است امکان پذیر می گویند. شواهدی وجود دارد که چین با تاخیر گزارش آنچه در آن می دانستند به چه کسی است.

اما به عنوان Haass از دیپلمات های ایالات متحده قرار داده و آن را در صدای جیر جیر خود را این است که “تنها آنچه که قدرت های بزرگ از جمله ایالات متحده اجازه می دهد آن را به. آن را هدایت یک جهان مستقل متحده است.”

“قطعا وجود دارد یک بحث و مناظره مشروع بود اینکه است که باید مورد اضطراری شیوع” Bollyky گفت: با اشاره به این که تکیه بر اطلاعات ارائه شده در مورد شیوع عضو سازمان ملل. “اما به نظر نمی رسد به یک مورد ساخته شود که که در هر راه در چین جیب عقب.”

Bollyky گفت که از ایالات متحده چشم انداز نیز وجود دارد به نظر می رسید در نقطه های کوچک در شکایت است که چه کسی باید عمل کرده اند دیر یا سریع تر یا متفاوت هنگامی که آن را روشن نیست که آیا مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را توجه سازمان مشاوره.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>