جو بایدن اصرار دارد او هنوز هم یک راه برای نامزدی ریاست جمهوری. دیگران مشکل دیدن آن است.

معاون سابق رئیس جمهور شد به عنوان زمینه را frontrunner تا زمانی که رای دهندگان به رای. در حال حاضر ناامید کننده جایگاه چهارم در پایان باز آیووا قفقاز هفته گذشته پس از یک فاجعه پنجم پایان در نیوهمپشایر اولیه روز سه شنبه. سقوط از حمایت خود را به تک رقمی خواهد شد نه تنها جمع آوری پول و صف آرایی حامیان مشکل تر است. همچنین پرسش در مورد اینکه آیا مبارزات انتخاباتی خود می توانید زنده ماندن تا زمانی که سه شنبه مسابقات در حال حاضر سه هفته دور.

“این است که بیش; ما فقط شروع کار” بایدن گفت: یک کمپین جمعیت در چارلستون, S. C., جایی که او به رهبری به جای ماندن در نیوهمپشایر. او زده عمدا شادمان تن با تاکید بر تعهد خود به آمریکایی های آفریقایی تبار و لاتین نگرانی و با توجه به عدم وجود تنوع نژادی در این دو کشور که تا به حال رای داده است. “من از کجا آمده که زنگ باز و نه بسته شدن بل و مبارزه برای پایان دادن به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری شروع شده است فقط آغاز است.”

که گفت: “اگر بایدن نیست نمره قانع کننده پیروزی در فوریه. 29 کارولینای جنوبی اولیه غیر ممکن نیست اما یک چالش – سومین پیشنهاد برای ریاست جمهوری می تواند به طور موثر و با آن یک حرفه ای در انتخابی دفتر انجامید است که شش دهه.

“من احتمالا یک ضربه در اینجا’: بایدن چهره های big test در نیوهمپشایر

در ضمن ایالت ورمونت برنی ساندرز بالا سوار شد پس از انجام رای مردمی در آیووا (اگر چه نه نماینده تعداد) و برنده New Hampshire, اگر چه با یک کوچکتر حاشیه که لغزش بیش از هیلاری کلینتون در چهار سال پیش. سابق South Bend, Ind., شهردار پیت Buttigieg جامد بود دوم و ایالت مینه سوتا ctq parlayed قوی در نامزد بحث به یک جای تعجب مقام سوم به پایان برسد. ماساچوست ایالت الیزابت وارن شد دور چهارم و بایدن به پایان رسید و حتی پایین تر.

در دوران مدرن هیچ نامزد یا حزب نامزد دریافت جایزه شده است برای رئیس جمهور پس از شروع به متزلزل است. اما یکی از نهایی نامزد برنده یا در آیووا یا, New Hampshire. (استثنا بود و در سال 1992 زمانی که آیووا نبود رقابت و بیل کلینتون به فروش می رسد خود را در مکان دوم پایان در نیوهمپشایر به عنوان یک پیروزی توسط “بچه باز گشت.”)

این بار بایدن را محاسبه است که دموکراتیک مسابقه است تا بی قراری – و ساندرز خود توصیف دموکراتیک سوسیالیستی می تواند مانند یک مخاطره آمیز نامزد – که از تاریخ درس نمی شود.

ثبت نام برای رای دادن ؟ بررسی وضعیت خود را در اینجا

یک ماه پیش او در این زمینه در نیوهمپشایر با توجه به RealClearPolitics متوسط از ایالت واشنگتن ، که ایستاده تبخیر نه به خاطر دیدنی اشتباه اما به دلیل متوسط کمپین پیشی گیرد و توسط جدیدتر نامزدها با بیشتر قدرت. بی امان حملات توسط رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در بایدن و پسرش, شکارچی در اتهامات بی اساس از فاسد رفتار در اوکراین کمک نمی کند.

در حال حاضر بایدن را معاملاتي درخواست تجدید نظر به رای دهندگان یک بار قدرت خود را, است که آسیب پذیری خود را.

از شروع قضیه اساسی بایدن انتخاباتی شده است که او بیشتر electable نامزد بهترین قادر به شکست مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر. مشکل او چهره در حال حاضر این است: راه برای نشان دادن electability است که به نفع خود او نیست حداقل هنوز رتبهدهی نشده است.

اوایل ضرر و زیان در حال حاضر فرسایش اعتماد به نفس در معامله او ارائه کرده است. قبل از آیووا قفقاز 44 درصد از افراد مورد بررسی در ملی اوکلاهما دانشگاه ایالتی بریتنی نظرسنجی گفت: بایدن به حال بهترین شانس را از ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن. در یک نظرسنجی جدید منتشر شد دوشنبه که تعداد کاهش یافت و به 27 درصد تنها کمی بالاتر از ساندرز در 24٪.

‘من یک مردیکه خیلی بزن توجه بیش از حد’

زمانی که بایدن جاسوسی دو پسر کوچک مینمودم در ردیف جلو در بسته شدن تجمع در مرکز شهر منچستر او راه می رفت با میکروفن دستی به درخواست نام خود را و نگه داشتن وعده بستنی پس از سیاست انجام شد. نام او کیت اول گفت. دیگر ؟ “مردیکه خیلی بزن توجه دارد.”

بایدن نگاه به عقب گرفته شده برای یک لحظه و جمعیت چند صد نفر به نظر می رسید به آن را نگه دارید نفس جمعی. سپس او گفت: بی سر و صدا “من یک مردیکه خیلی بزن توجه بیش از حد” و رفت و برگشت به مرکز صحنه.

فقط در مورد هر کس در تئاتر رکس می دانستند که مرگ کمال بایدن در سال 2015 از بدخیم تومور مغزی جلوگیری کرده خود را عزادار پدر از در حال اجرا برای حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری در سال 2016. در حال حاضر چهار سال بعد جو بایدن پیشنهاد برای کاخ سفید گرفته شده است تقریبا یک مرثیهای هوا.

او لقب “عمو جو” با آشنایی و شاید چشم-نورد غضب که نام مستعار نشان می دهد. رای دهندگان می گویند که آنها او را دوست دارم و احترام خدمات خود را اما برخی او را به عنوان یک شکل از دوره های مختلف به شکل سیاست های گذشته است.

“این فقط به نظر می رسد او زمان گذشته است” گفت: کامیل قهوه ای, 62, از Nashua, N. H. مدیر پذیرش در کالج که با حضور یک نامزد فروم در کنکورد, N. H. طول مبارزات انتخاباتی نهایی روز. “از آن زمان به تصویب گوشته.”

“با تشکر از شما برای خدمات خود را,” او, شوهر, Barry Brown, 61 گفت: – ستایش اما با تیز نقطه.

که در حال اجرا برای رئيس جمهور: یک راهنمای تعاملی به نامزدها

نامزدها در موضوعات: رای دهندگان راهنمای به جایی که آنها ایستاده در مراقبت های بهداشتی کنترل اسلحه و بیشتر

بایدن بود 29 ساله هنگامی که او انتخاب شد و به مجلس سنای ایالات متحده از ایالت دلاور در سال 1972 برای اولین بار از شش نظر. در حال حاضر او 77 در سلامت خوب است اما به دنبال سن و سال او. او کمتر کمپین حوادث در روز به طور متوسط بیش از ساندرز است که 78 و او نمی نمایش مشت پمپاژ انرژی وارن که 70 است.

Klobuchar است 59 و Buttigieg فقط تبدیل 38 – کمتر از هر یک از بایدن ،

جان لینچ سابق چهار ترم نیوهمپشایر فرماندار و بایدن حامی گفت که او تا به حال شگفت زده شده توسط بایدن را کاهش داد اما اذعان کرد Buttigieg درخواست تجدید نظر. “او چهره ای جدید و نه از واشنگتن” لینچ گفت که او منتظر بایدن برای رسیدن به منچستر رالی. “اغلب مردم جذب به کسی جدید است.”

اوباما اولیه

در مواجهه با چشم انداز یک شب بد در نیوهمپشایر بایدن تصمیم گرفت به خارج از شهر فرار اعلام کرد قصد دارد برای شرکت در یک “پیروزی حزب” در Nashua و عنوان عوض به کارولینای جنوبی برای یک رویداد شامل Rep. Cedric ریچموند (D-La.), شرکت رئیس از مبارزات انتخاباتی خود. روز جمعه و شنبه بایدن برنامه ریزی شده است به کمپین در نوادا است که دارای آن قفقاز در فوریه. 22.

بایدن را استراتژیست های طولانی توصیف کارولینای جنوبی اولیه خود را به عنوان firewall اشاره کرد قدرت خود را در میان بیشتر نژادی متنوع رای دهندگان. اما پویایی از یک مسابقه موج دار شدن از طریق دیگران است. فقط درخواست هیلاری کلینتون که او را دیدم سرب در کارولینای جنوبی تبخیر پس از پیروزی اوباما در آیوا در سال 2008. او به پایان رسید تا بودن غرق در حالت اولیه.

بیشتر نگران کننده روند بایدن در این نظرسنجی به خوبی ممکن است که اسلاید در حمایت خود را در میان رای دهندگان سیاه اگر چه حجم نمونه کوچک بود. بایدن ایستاده با آمریکایی های آفریقایی تبار کاهش یافته و به 27 درصد از 49 درصد در یک نظرسنجی در ماه گذشته. سابق شهردار نیویورک مایک بلومبرگ نزدیک بود پشت در 22% و ساندرز بود در 19٪.

بایدن درخواست تجدید نظر به رای دهندگان شده است بر اساس ارتباط خود را با اوباما, اما او تنها نامزد شعار خود روابط به گذشته رئيس جمهور دموکراتیک. وارن شده است پخش آگهی است که نشان می دهد اوباما در ستایش کار خود را در حمایت از مصرف کننده مسائل و بلومبرگ در حال اجرا است یک نقطه است که نشان می دهد اوباما در ستایش او را برای “راه حل های عملی” در آموزش و پرورش و خشونت اسلحه.

پس از کارولینای جنوبی اولیه در آخرین شنبه ماه های تقویم بی رحم است. سه روز بعد که شنبه یک کرگدن اولیه روز با مسابقات در کالیفرنیا و تگزاس و یک دوجین کشورهای دیگر. سپس توسط کمپین ضروری شیفت از تبریک رای دهندگان در شام به صرف میلیون ها دلار به هوا تبلیغات تلویزیون.

بیایید رای: زمانی که در حال 2020 انتخابات ریاست جمهوری مقدماتی?

میلیون ها دلار دقیقا چیزی است که بلومبرگ دارای یک میلیاردر مایل به سرمایه گذاری به میزان بی سابقه ای از بخت خود را در مبارزات انتخاباتی. او شده است outspending بقیه زمینه ترکیب شده است. جمهوری خواه-تبدیل-دموکرات قلم چهار مسابقات با نظر دارد به پرش در سه شنبه 3 مارس. او زمین خود را به عنوان یک عملگرا میانه رو – به عنوان بایدن و استراتژی خود را شمارش در بایدن سکندری از راه.

در لحظه ای که به نظر می رسد معقول و منطقی شرط می بندم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im